فیسبوک مقررات تبلیغات سیاسی را دشوارتر کرده، اما هنوز مفرهایی را باقی گذاشته است

07/06/1398 03:59:00 ب.ظ

فیسبوک مقررات تبلیغات سیاسی را دشوارتر کرده، اما هنوز مفرهایی را باقی گذاشته است نام گروه های تائیدشده در فهرستی تحت عنوان «پرداخت شده توسط» ارائه می شود تا از این طریق هویت حامیان آگهی ها آشکار شود.

بخش انگلیسی صدای آمریکا - فیسبوک در آستانه انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ مقرراتش برای تبلیغات سیاسی را تشدید می کند. این نوعی اذعان به سوءاستفاده‌‌های قبلی است. اما روشن نیست که آیا این تدابیر برای ب صدای آمریکا - فیسبوک در آستانه انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ مقرراتش برای تبلیغات سیاسی را تشدید می کند. این نوعی اذعان به سوءاستفاده‌‌های قبلی است.

اما روشن نیست که آیا این تدابیر برای بازداشتن بدخواهان از سوء‌‌استفاده از سیستم‌‌های فیسبوک کافی خواهد بود یا نه.

این تغییرات شامل سخت‌‌تر کردن روند تائید است که مقرر می کند همه کسانی قصد تبلیغات مرتبط با انتخابات، سیاست یا مسائل اجتماعی عمده مانند اسلحه و مهاجرت را دارند، باید هویت‌‌شان تائید شده و ثابت کنند از نیمه ماه سپتامبر به بعد در ایالات متحده زندگی کرده اند. چنین آگهی دهندگانی هویت گروه های خود را با استفاده از کد مالیاتی سازمان شان یا دیگر کارت های شناسایی دولتی تائید می کنند.

نام گروه های تائیدشده در فهرستی تحت عنوان «پرداخت شده توسط» ارائه می شود تا از این طریق هویت حامیان آگهی ها آشکار شود. فیسبوک می گوید این اطلاعات را با سوابق دولتی مطابقت می دهد و اشاره خواهد کرد که تبلیغات توسط «سازمان های تائید شده» منتشر شده است. headtopics.com

اما این روند شامل حال همه نمی شود. فیسبوک می‌‌گوید اجرای این مقررات به صورت یکسان برای همه گروه‌‌های کوچک تر، اما مشروع، را از ارائه تبلیغات باز می دارد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

مشاهده دوباره یوز آسیایی در خراسان‌شمالی/ امیدها برای تداوم نسل یوزها زنده شد- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

فیسبوک پس از یک دهه شعارش را تغییر داد«فیسبوک رایگان است و همواره رایگان باقی خواهد ماند.» این شعار تبلیغاتی سایت فیسبوک برای حدود ۱۱ سال در صفحه اول این وبسایت در معرض دید بازدیدکنندگان بود. اما سرانجام این غول شبکه‌های اجتماعی تصمیم گرفته است آن را تغییر دهد.

سردار حاجی‌زاده: سرنگونی پهپاد آمریکایی سایه جنگ را برطرف کرد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimسردار حاجی‌زاده: *سرنگونی پهپاد_آمریکایی سایه جنگ را برطرف کرد *ما این اطمینان را داشتیم که اگر اولین موشک یا بمب آمریکایی‌ها به سرزمین ما اصابت کند، پایگاهای آنها در قطر و امارات و ناو آنها در دریای عمان را که از قبل هدف‌گیری کرده بودیم، بزنیم 🎥 فرمانده نیروی هوافضای سپاه: برخی در داخل به پیشرفت‌های موشکی با تردید نگاه می‌کردند!

ظریف: ما تنها می‌خواهیم نفت‌‌‌مان را بفروشیم و درآمد آن را دریافت کنیموزیر امور خارجه ایران اعلام کرد که تنها خواسته تهران فروش نفت خود و کسب درآمد آن است. - خبرگزاری آناتولی

همان‌طور که سند 2030 را قبول نکردیم،‌ می‌توانیم شروط فیفا را هم قبول نکنیم، ولی باید قید عضویت در فیفا را بزنیم

واعظی: ملاقات برای ملاقات مشکلی را حل نمی‌کندتهران - ایرنا - رئیس دفتر ریاست‌جمهوری با بیان اینکه ملاقات برای ملاقات مشکلی را حل نمی‌کند، تاکید کرد: برای انجام گفت‌وگو، آمریکا به میز مذاکره ۱+۵ برگردد و به توافقات پایبند باشند تا مردم و دولت ایران بتوانند از همه مزایایی که در برجام است، استفاده کنند.

مونسان: حق بهره‌برداری از برخی بناهای مرمت شده را به بخش خصوصی سپرده ایممونسان: حق بهره‌برداری از برخی بناهای مرمت شده را به بخش خصوصی سپرده ایم ۲۰۰ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در بخش گردشگری انجام شده سال گذشته ۲۸۱ میلیون دلار صنایع دستی از گمرک صادر شده و ۴۰۰ میلیون دلار محصول هم به صورت چمدانی به خارج رفته است