فیسبوک حساب‌های کاربری دونالد ترامپ را دست کم برای دو سال مسدود می‌کند

15/03/1400 04:51:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. فیسبوک این تصميم را روز جمعه ۱۴ خرداد اعلام کرد.

به گزارش بخش انگلیسی صدای آمریکا، فیسبوک پس از آن که تعیین کرد دونالد ترامپ باعث تحریک خیزش مرگبار علیه کنگره در ۶ ژانویه سال جاری میلادی شده بود، پیشتر حساب های کاربری او را به حالت تعلیق در آورده بود. این شرکت روز جمعه اعلام کرد که این ممنوعیت را دست کم تا ۷ ژانویه ۲۰۲۳ ادامه خواهد داد.

مقامات ارشد فیسبوک می‌گویند بعد از این دوره، این شرکت نظر کارشناسان را برای ارزیابی این که آیا خطرات برای عموم کاهش یافته است یا خیر، جویا خواهد شد. هیئت مستقل نظارتی فیسبوک پیشتر اقدام خود در مسدود کردن دسترسی آقای ترامپ به این شبکه اجتماعی را مجددا تایید کرده بود. فیسبوک می‌گوید مطالبی که رئیس جمهوری پیشین آمریکا منتشر کرده بود، منجر به شورش علیه کنگره شد و تحریک به خشونت می‌کرد. در آن واقعه پنج نفر، از جمله یک مامور فدرال، کشته شدند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

اقتصاد- اصفهانی

ونزوئلا، سوریه یا پاکستان؟ ... اقتصاد ایران به کجا می‌رود؟ این پرسش مدت‌هاست ذهن ایرانیان زیادی را درگیر کرده است. ایرانیانی که مدام با رکوردهای تازه قیمت‌ها مواجه می‌شوند و حالا دولت می‌گوید شاید چند صفر اسکناس‌های رایج را حذف کند تا خواندن اعداد راحت‌تر شود! جواد صالحی‌اصفهانی، اقتصاددان، دانش‌آموخته هاروارد و استاد دانشگاه پلی‌تکنیک ویرجینیا در آمریکا معتقد است که اقتصاد ایران گرفتار شرایط غیرعادی شده و در بزنگاهی است که می‌تواند به سمت شرایط خطرناک تغییر مسیر دهد. توصیف او از اقتصاد ایران، اتاق تاریکی است که درِ خروج آن گم شده و هر حرکتی غیرممکن است. این اقتصاددان برجسته به «شرق» می‌گوید که وضعیت اقتصاد، برای ایرانی‌ها یک زندگی غیرعادی و سوررئالیسم را رقم زده است و خروج از این وضعیت به‌سادگی ممکن نیست. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

به خامنه ای تبریک عرض می کنیم.

مهرعلیزاده: وزارت خارجه را به جایگاه واقعی خود بر می‌گردانمکاندیدای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: برجام که برخواسته از خرد جمعی و اراده همه تصمیم‌گیران آینده‌نگر و دلسوز نظام جمهوری اسلامی است، یک قرارداد یک روزه یا چند ساعته نیست. برجام توافقی چند دهه ای است و باید از این دستاورد بزرگ دیپلماسی حراست کرد. جایگاهش کجاست؟ خودتونم میدونید هیچ کاری کنید الکی وعده وعید الکی ندید همتون قربانی میدان میشید اینم از بقیه اسکول ها چیزی کم نداره.یک بار میگه ایمنی گله ای رو متوقف و همه مردم رو سه ماهه واکسیناسیون می کنم. یکبار میگه وزارت خارجه رو به جایگاه واقعی خودش بر می گردونم یک بار میگه همه وزرای من زیر ۴۵ سال خواهند بود..انگار نمیدونه در کدوم کشور کاندیدای ریاست جمهوری شده!!

آمریکا: هیچ مدرکی که نشان دهد اشیاء پرندۀ مرموز متعلق به فرازمینی‌ها است، یافت نشدمقامات اطلاعاتی و نظامی ایالات متحده بیش از هر چیز از این موضوع نگران هستند که این پدیده‌های مرموز به گونه‌ای با چین و روسیه در ارتباط باشند. مال خودشه چون مال خودشون بوده لابد

زینب زاکانی: بدترین اخلاق پدر اختصاص وقت کم برای خود و خانواده اش استدختر زاکانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری بهترین اخلاق پدرش را مهربانی و دلسوزی خواند و بدترین اخلاقش را کار و تلاش زیاد دانست که باعث می شود وقت کمی برای خود و خانواده اش اختصاص دهد. بدترین اخلاق زاکانی دروغگوییه. خوب مردیکه 4 تا زن داشته باشه دیگه معلومه واسه همه زناش وقت داشته باشه از بسکه به دنبال تهمت زنی و تخریب و آزار و اذیت سایرین است وقت نمی کند به دخترش رسیدگی کند. اصلا به خاطر کمبود وقت دخترک را فرستاد سوئیس رایگان تحصیل کند و بشود خواهر تراز حزب اللهی

بلغارستان نهادها و افراد مرتبط با تحریم‌های آمریکا را در «فهرست سیاه» قرار دادبلغارستان فقیرترین عضو اتحادیه اروپا است و از نظر شفافیت مالی بین المللی به عنوان فاسدترین عضو اتحادیه شناخته می شود. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

اتحادیه اروپا آسمان خود را به روی هواپیماهای بلاروس بست | DW | 05.06.2021از روز پنجم ژوئن هواپیماهای بلاروس دیگر مجاز به پرواز بر فراز اتحادیه اروپا نیستند. اتحادیه اروپا اعلام کرده تحریم‌های بیش‌تری را در رابطه با فرود اجباری یک هواپیما و بازداشت یک منتقد دولت بلاروس اعمال خواهد کرد. StopHazaraGenocide

اپوزیسیون بلاروس می‌گوید اعترافات تلویزیونی روزنامه‌نگار مخالف دولت «اجباری» بوده استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. مالیات بر خانه‌های خالی پر از اشکال و ایراد است و موارد موجه را معاف نکرده. اصلاحش کنید به احتمال زیاد از شیوه آمریکائی ها که غرق مصنوعی است استفاده کرده‌اند جهت گرفتن اعتراف اپوزیسیون بلاروس می‌گوید اعترافات تلویزیونی روزنامه‌نگار مخالف دولت «اجباری» بوده است. محمود : وهم بسیار جنایتکارانه وغیر اخلاقی ومطلقا فاشیستی ... تف به حکومت بلاروس و روسیه که بخدمت فاشیسم دینی حاکم بر ایران درآمده اند . آزادی خلق ،‌راه خود را هرطور شده باز میکند .