فیروز کریمی سرمربی جدید تراکتورسازی تبریز شد | DW | 10.09.2021

19/06/1400 06:22 ب.ظ

یک روز پس از کناره‌گیری فراز کمالوند از سرمربی‌گری تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، فیروز کریمی بار دیگر به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد.

یک روز پس از کناره‌گیری فراز کمالوند از سرمربی‌گری تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، فیروز کریمی بار دیگر به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد. فراز کمالوند در ابتدای فصل جاری فعالیت خود را در باشگاه تراکتورسازی تبریز آغاز کرده بود. حال او پس از گذشت فقط دو ماه از سمت سرمربی‌گری این تیم، دوباره کناره‌گیری کرد.

گمان می‌رود که مشکلات فراوان تراکتورسازی پیرامون مدیریت، ساختار کادر بازیکنان در کنار ضعف در جذب بازیکنان جدید و نیز وداع تعداد زیادی از بازیکنان مهم با این تیم در پایان فصل پیشین، زودهنگام منجر به استعفای فراز کمالوند شده است.

اینک فقط یک روز پس از کناره‌گیری فراز کمالوند، فیروز کریمی به عنوان سرمربی تیم فوتبال جدید تراکتورسازی تبریز انتخاب شد. فیروز کریمی تا پایان فصل گذشته و قبل از آغاز فعالیت فراز کمالوند در تراکتورسازی، سرمربی این تیم بود.

فیروز کریمی مسئولیت سرمربی‌گری تراکتورسازی را در حالی بار دیگر به عهده گرفته است که این تیم باید روز سه‌شنبه ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا در قطر مقابل تیم النصر عربستان، صف‌آرایی کند. headtopics.com

SavePanjshir Please Retweet This is legit and approved by alinazary StandWithPanjshir SavePanjshir NationalResistanceFront AfghanWomenUprising Covid_19 DoNotRecognizeTaliban Bitcoin cryptocurrencies

ادامه مطلب:
dw_persian »

فیروز کریمی سرمربی تراکتور شدسرمربی سابق تراکتور بار دیگر هدایت این تیم را بر عهده گرفت.

ویدئویی از ترس و وحشت مردم بعد از وقوع زلزله ۷.۱ ریشتری در مکزیکمردم در جنوب شرقی مکزیک نگران از وقوع پس‌لرزه‌های بعدی به خیابان‌ها آمدند و از شب را دور از خانه خود به صبح رساندند. آخ آخ،کاش همیشه زلزله بیاد اونجا اصلا

اولین پرواز اتباع خارجی از کابل پس از روی کار آمدن طالبان | DW | 10.09.2021برای اولین بار پس از خروج نیروهای بین‌المللی از افغانستان بیش از ۱۰۰ تن از اتباع خارجی با پروازی از فرودگاه کابل وارد دوحه شدند. امید می‌رود این پروازها ادامه پیدا کند. به گفته آمریکا، طالبان از خود همکاری نشان داده‌اند. و بایدن خوشحال می شود! چه معنی دارد که تروریستهای طالبان با خالقشون امپراتوری امریکا همکاری نکنند ؟

پرواز نخستین هواپیمای مسافربری از کابل پس از خروج آمریکادو روز پس از تشکیل «کابینه موقت» توسط طالبان در افغانستان، شب گذشته، نخستین پرواز تجارتی (مسافری) پس از خروج نیروهایی آمریکایی، از میدان هوایی (فرودگاه) واقعن که تکان دهنده است نسل امروزی وطن نسل 20 سال پیش نیست دختران شجاع این سر زمین فریاد عدالت خواهی میدهند و قیام سرتاسری میدهند این جوانان توسط طالبان وحشی در جاده های کابل و افغانستان شکنجه و لت کوب میشوند جزیات را در کلیب دنبال کنید کشورهای اسلامی ۴۳ سال اجازه دادند به جهان غرب و کمونیست ها که اسلام قرآن پیامبر محمد مسلمان ها نابود زیر خاک دربه درجهان کنند حاکمان ظالم جهان کشورهای اسلامی این رویه اجازه می دن که جنگ ستیزی تروریست‌های وحشی ها ایجاد شود و به نابودی اسلام مسلمان ها ووو قیام کنند کسی که ادعا می کند مسلمان هستم بدانید دروغ می گه و مسلمان نماست چون حقوق مسلمان ها رو رعایت نکرده کسی که ادعا می کند دین اسلام دارد دروغ می گه چون اسلام واقعی رو اجرا نمی کند همه کشورهای اسلامی برعلیه اسلام خدا قرآن پیامبر محمد و مسلمان ها قیام می کنید و همدیگر رو نابود می کنید

غنی: آماده‌ام درباره ادعای خارج کردن پول از افغانستان از من تحقیق شود - BBC News فارسیمحمد اشرف غنی، رئیس‌جمهور پیشین افغانستان در بیانیه تازه‌ای از کارنامه مالی خود دفاع کرده و همچنین از مردم افغانستان معذرت خواسته است. آقای غنی که حدود سه هفته پیش، پس از پیشروی طالبان به سمت کابل، ناگهانی افغانستان را ترک کرد، در بیانیه‌ای در صفحه توییترش، ادعاهای بردن ده‌ها میلیون دلار با خود را رد کرده است. دیوث احمق StandWithPanjshir

حملات نیروهای دولتی سوریه به ادلب؛ تصاویری از نجات یک کودک از زیر آوارمخالفان دولت بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه می‌گویند در جریان این حملات چهار نفر از جمله یک زن و یک کودک در شهر ادلب کشته شدند. حمایت از تروریسم توسط غربی ها شروع شد یعنی بعد از این همه جنایت که کلاه سفید ها کردند با چه رویی دارید میگید که نجات دهنده هستند؟؟!!! شما خبرهاتون غیر کامل و فریب دهنده است چون موضوع را کامل نمی‌گویید ج.ا اسلامی هم که خبرهاش آنقدر احمقانه است که فقط ارزشی ها میتونن گوش کنند آخر از کجا میشه خبر درست گیر آورد

تیم فوتبال پُرطرفدار تراکتورسازی تبریز در این روزها، بار دیگر یک دوران بحرانی را در تاریخ باشگاه تجربه می‌کند. این باشگاه پُرآوازه تبریزی، یک روز پس از اعلام انصراف از حضور در دیدار یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل تیم النصر عربستان، از این موضع خود عقب‌نشینی کرد و سپس با استعفای سرمربی جدید خود در فصل جاری، فراز کمالوند، مواجه شد.

فراز کمالوند در ابتدای فصل جاری فعالیت خود را در باشگاه تراکتورسازی تبریز آغاز کرده بود. حال او پس از گذشت فقط دو ماه از سمت سرمربی‌گری این تیم، دوباره کناره‌گیری کرد.گمان می‌رود که مشکلات فراوان تراکتورسازی پیرامون مدیریت، ساختار کادر بازیکنان در کنار ضعف در جذب بازیکنان جدید و نیز وداع تعداد زیادی از بازیکنان مهم با این تیم در پایان فصل پیشین، زودهنگام منجر به استعفای فراز کمالوند شده است.

اینک فقط یک روز پس از کناره‌گیری فراز کمالوند، فیروز کریمی به عنوان سرمربی تیم فوتبال جدید تراکتورسازی تبریز انتخاب شد. فیروز کریمی تا پایان فصل گذشته و قبل از آغاز فعالیت فراز کمالوند در تراکتورسازی، سرمربی این تیم بود.

فیروز کریمی مسئولیت سرمربی‌گری تراکتورسازی را در حالی بار دیگر به عهده گرفته است که این تیم باید روز سه‌شنبه ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا در قطر مقابل تیم النصر عربستان، صف‌آرایی کند.

در حال حاضر مصدومیت، بیماری و در اصل کمبود تعداد لازم بازیکنان، گریبان‌گیر آماده‌سازی و حضور تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در این بازی مهم در عرصه قاره‌ای شده است.

جمشید نظمی، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در این زمینه می‌گوید: «با وجود اینکه جایگزینی نفرات جدید از تیم جوانان و امید باشگاه، در این دیدار برای تراکتور لازم است، اما حتی در صورتی که کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) با درخواست‌مان موافقت هم نکند، تیم ما تحت هر شرایطی به قطر خواهد رفت تا در دیدار مقابل النصر عربستان حضور یابد.»اما آیا بازیکنان تیم‌‌های جوانان و امید تراکتورسازی تبریز از جواز رسمی AFC برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا برخوردارند؟ پاسخ مربوط به این پرسش نیز در دستورالعمل‌های AFC پیرامون موضوع تغییر لیست بازیکنان، قرار گرفته است.

این مسئله نیز بستگی دارد به اعلام لیست بازیکنان از سوی باشگاه به AFC در چارچوب مهلتی که برای این کار در نظر گرفته شده‌ است. با توجه به این شرایط، طرفداران تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در این روزها با نگرانی به وضعیت تیم خود برای حضور در دیدار یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا چشم دوخته‌اند.