فکر نمی‌کردند فیلم‌های مشکل‌دار دوره‌های قبلی اکران شود؛ نام اصلاحات فیلم را سانسور نمی‌گذارم، می‌گذارم استاندارد‌سازی

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

محمد خزاعی گفت: من نام اصلاحات را سانسور نمی‌گذارم، می‌گذارم استاندارد‌سازی، من تعاریف دیگری دارم. معتقدم استانداردسازی است معتقدم وقتی وزارت ارشاد فیلمی را مجوز می‌دهد مردم و مخاطب باید خیال‌شان جمع بشود علامت استاندارد دارد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

فریدون جیرانی در تازه‌ترین گفت‌گویش مقابل محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی نشسته تا درباره موضوعات و مسائل روز سینمای ایران صحبت کنند. خزاعی در بخشی از این گفت‌وگو درباره اصلاحات فیلم‌ها و تلاش برای اکران آنها توضیح داده است. او گفته نام این اصلاحات را سانسور نمی‌گذارد، استانداردسازی است.وظیفه من پاسخ دادن به افکار عمومی است

بحث پروانه نیست زیرش نوشته بودند این اصلاحات باید انجام شود این اصلاحات انجام نشده بود مسائل این بود، مثلا نوشته بودند این فیلم ۲۰ مورد اصلاحیه دیگر دارد، مثلا می‌نویسند این سه واژه باید حذف شود این سه واژه در کل فیلم. مثلا می‌گویند واژه‌هایی که توهین می‌کند به اسلام باید حذف شود، بعد کل فیلم را می‌بینیم اصلا کلیت فیلم دچار مشکل است باید بنشینیم حل کنیم، بچه‌های سینما شاهدند نمی‌خواهم اسم ببرم اگر همکاران ما نبودند، شبانه‌روز تلاش نمی‌کردند، فیلم‌ها اکران نمی‌شدند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«بی‌مصرف‌ها» در گیشه شکست خوردندقسمت چهارم فیلم «بی‌مصرف‌ها» در اکران آغازین خود به فروش ۳.۲ میلیون دلاری دست یافت تا کمترین فروش افتتاحیه این سری فیلم را به ثبت برساند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اکران ۵ فیلم دفاع مقدس در سینما هویزه مشهداکران فیلم‌های سینمایی دفاع مقدس فیلم‌سازان مشهدی به مناسبت هفته دفاع مقدس در پردیس سینمایی هویزه اکران می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فیلم پرحاشیه جشنواره فجر آماده اکران می‌شودفیلم «گل‌های باوارده» به کارگردانی مهرداد خوشبخت در تدارک اکران پاییزی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بوسه های «بی فکر» سانسور نشدکمدی رمانتیکِ «بی فکر» (Befikre) کمی با دیگر فیلمهای هندی متفاوت است؛ چراکه بی پروا کلیشه های رایج بالیوود درباره نوشیدن، بوسیدن و سکس را در هم می شکند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فیلم/ به‌ یادماندنی‌ترین دیالوگ فیلم‌های دفاع مقدسبه‌ یادماندنی‌ترین دیالوگ فیلم‌های دفاع مقدس را در یک قاب ببینید.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »