استقلال, محمود فکری

استقلال, محمود فکری

فکری: استقلال با این روند در آسیا هم حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت!

کاپیتان سابق استقلال می گوید دیاباته اگر در لاک این 3 گل برود خودزنی کرده است

5.11.2019

کالدرون مربی حرفه‌ای است پس به حریفان احترام بگذارد فکری: استقلال با این روند در آسیا هم حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت!

کاپیتان سابق استقلال می گوید دیاباته اگر در لاک این 3 گل برود خودزنی کرده است

می شود گفت یکی از بازیهای خوب لیگ امسال در این چند هفته بود و زیبایی‌های زیادی داشت. زیبایی پرشدن استادیوم توسط تماشاگران تا بازی جوانمردانه‌ای که از 2 تیم شاهد بودیم و هیچ کدام از تیم‌ها دنبال وقت کشی و تلف کردن وقت بازی نبودند. بازی سرعت بالایی داشت و 6 گلی که زده شد نشان داد دیدار خیلی خوبی بود و تا آخرین لحظه احتمال تغییر نتیجه بود. در تبریز بازی خیلی خوبی را از استقلال شاهد بودیم که روند خوبی را در پیش گرفته و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

تراکتور خوب بود. تا زمانی که به گل رسید خیلی خوب بود و بعد از گل فروکش کرد و دوست داشت نتیجه را حفظ کند که استقلال اواخر نیمه اول به گل رسید. در نیمه دوم بازی متعادلی را شاهد بودیم اما وقتی استقلال گل دوم را زد شیرازه تراکتور از هم پاشید و انگار آب سرد روی آنها ریخته بودند و استقلال بلافاصله گل سوم را هم زد و بعد از آن بود که تراکتوری‌ها باخت را قبول کرده بودند. دنیزلی با تعویض هایش گل دوم را زد و امید داشتند که بازی را به تساوی بکشانند اما استقلال عقب نکشید و با گل چهارم تمام امیدهای تراکتور از بین رفت.

در بازیهای قبل می‌دیدیم که استقلال بعد از اینکه گل می‌زد گل می‌خورد اما در این دیدار وقتی که از حریف عقب افتاد بازی را اداره کرد و به گل رسید و گلهای بعدی را هم زد. با این بازی و نتیجه‌ای که گرفتند آرامش به اردوی استقلال آمد اما در بازیهای قبل عصبی بودند و دنبال مجرم می‌گشتند و مدام می‌خواستند دنبال مقصر باشند یعنی کسی که نمی‌خواهد استقلال نتیجه بگیرد اما فهمیدند که اشتباه داوری در فوتبال هست و ممکن است این اشتباهات به نفع یا ضرر آنها باشد و باید دنبال کار خودشان باشند. بازی خوبی را از استقلال در تبریز دیدیم و امید داریم که ادامه داشته باشد و خیلی زود سیر نشوند.

نه، دیاباته یک مدت آسیب دیده بود و خودش را نشان نداده بود اما این بازی خیلی خوب و حرفه‌ای از فرصت‌ها استفاده کرد و هم خودش را به رخ حریفان کشید و هم استقلال را صاحب یک مهاجم کلیدی و توانمند کرد.

بستگی به خودش دارد که چطوری بدنش را حفظ کند. مطمئنا از این به بعد سخت گیری‌های بیشتری روی او می‌شود و سعی می‌کنند او را ببندند و باید با تمرینات منظم تر و زندگی حرفه‌ای کاری کند تا روز بازی شادابی لازم را برای گذشتن از این مدافعان سخت گیر داشته باشد و همان درخشش را داشته باشد اما اگر در لاک این 3 گل بخوابد خودزنی کرده است و نیازی نیست حریفان او را بگیرند.

در شروع لیگ مصاحبه کردم و گفتم که استقلال را از هفته ششم یا هفتم به بعد ببینید. در هفته‌های اول استقلال شکل خوبی نداشت، آرامش نداشت و عصبی بود اما رفته رفته شکل بهتری پیدا کرد و از هفته هفتم به بعد بازی بهتری ارائه کرد و نتایج خوبی هم گرفت که اوج کارشان دیدار با تراکتور بود که بازی منسجم و منظمی را انجام دادند و در دفاع و حمله شکل خیلی خوبی داشتند و اگر همینطور ادامه بدهند استقلال حتی می‌تواند به قهرمانی فکر کند و در آسیا هم حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشد و اتفاقات خوبی را در آسیا رقم بزند.

صنعت نفت امسال نشان داده که خیلی خوب بازی می‌کند و نتایج خوبی را از آنها می‌بینیم. بازی بسیار سختی برای استقلال است و نباید صنعت نفت را دست کم بگیرد و باید همان شرایطی که در بازی با تراکتور داشت را حفظ کند و با همان انگیزه مقابل صنعت نفت بازی کند چون صنعت نفت امسال خوب بازی می‌کند و اگر استقلالی‌ها در باد بازی با تراکتور باشند مطمئنا اذیت می‌شوند. بازی سنگینی است و می‌تواند بازی قشنگی بشود و استقلال اگر انگیزه خودش را حفظ کند می‌تواند با یک بازی زیبا و جانانه نتیجه بگیرد اما اگر حریف را دست کم بگیرند به مشکل می‌خورند.

به هر حال یک سری نوسان هایی داشت به خصوص در شروع لیگ که نوسان زیاد داشت. دفاع تیمی جای خودش اما اما در دفاع فردی و خطی باید یک مقدار قوی تر عمل کنند. در کل روند خوبی داشتند اما باید بهتر از این کار کنند و به راحتی به حریف فرصت ندهند که روی دروازه استقلال خطرآفرین شوند. باید هم هماهنگی بیشتری داشته باشند و هم سخت گیری فردی بیشتر شود تا دروازه استقلال را بسته ببینیم.

ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا

یک ماه از جاری شدن فاضلاب در این خانه مسکونی گذشت

اعتراضات هنگ کنگ در مراکز خرید این دولت‌شهر ادامه دارد🔺اعتراضات هنگ کنگ در مراکز خرید این دولت‌شهر ادامه دارد ⚡️عتراضات در هنگ کنگ در شرایطی روز یکشنبه ۱۲ آبان ماه ادامه دارد که معترضان روز شنبه ساختمان خبرگزاری«شینهوا» وابسته به دولت چین را مورد هدف قرار دادند و این اعتراضات به درگیری کشیده شد. کاش یک ماسک خنثی هم در بین همه ایرانیان ‌‌معترضین قرار میگرفت تا میتوانستند بدون ترس در میادین جمع شوند و اعتراض کنند به وضع موجود .

به تعلیق در آمدن کمک‌های آمریکا به لبنان پس از تحولات اخیر این کشوربه نظر می‌آید که موضوع اعطای کمک‌های آمریکا به لبنان پس از تحولات اخیر این کشور موجب بروز فعل و

حرکات نژادپرستانه در فوتبال؛ تقلید صدای میمون این بار برای «سوپرماریو»پس از توهین های نژادپرستانه به ماریو بالوتلی، ستاره باشگاه برشیا، ستاره سیاه پوست ایتالیایی قصد داشت از زمین بازی خارج شود.

رضاوند: بازی ما با تراکتور قشنگ‌ترین بازی لیگ بود/ تلاش می‌کنیم این روند را حفظ کنیمیک نفر در هواپیما به ما توهین می‌کرد و یک نفر هم فیلم برداری می‌کرد رضاوند: بازی ما با تراکتور قشنگ‌ترین بازی لیگ بود/ تلاش می‌کنیم این روند را حفظ کنیم

کشتی‌گیران ایران فقط قبل از بازی با اسراییل مصدوم می‌شوند؛ این بار پویا ناصرپورسیرکی راه انداخته جمهوری اسلامی

نوشتن نظر

Thank you for your comment.
Please try again later.

آخرین اخبار

اخبار

05 نوامبر 2019, سه شنبه اخبار

اخبار قبلی

ترکیب احتمالی استقلال مقابل صنعت نفت آبادان

اخبار بعدی

آمریکا چگونه تحریم‌های خود علیه بخش انرژی سوریه را دور می‌زند؟