فولکس‌واگن تولید خودروی برقی در چین را به شدت افزایش می‌دهد | DW | 15.01.2022

25/10/1400 07:33:00 ب.ظ

غول خودروسازی آلمان قصد دارد برای به دست آوردن سهم بیشتری از بازار چین تولید خودروی برقی در این کشور را افزایش دهد. فولکس‌واگن اعلام کرده تا پایان سال آینده سومین کارخانه تولید خودروی برقی در چین را راه‌اندازی می‌کند.

غول خودروسازی آلمان قصد دارد برای به دست آوردن سهم بیشتری از بازار چین تولید خودروی برقی در این کشور را افزایش دهد. فولکس‌واگن اعلام کرده تا پایان سال آینده سومین کارخانه تولید خودروی برقی در چین را راه‌اندازی می‌کند. شبکه خبری ntv شنبه ۱۵ ژانویه (۲۵ دی) گزارش داد مدیریت فولکس‌واگن در چین به روزنامه"ولت ام زونتاگ" گفته قصد دارد سومین کارخانه خود در این کشور را در استان آن‌هویی راه‌اندازی کند.

افزایش تولید تا ۹۰۰ هزار خودروی برقی

تماشای ویدیو هدف‌گذاری شرکت فولکس‌واگن برای سال ۲۰۲۱ میلادی فروش ۸۰ تا ۱۰۰ هزار خودروی برقی در چین بود که به آن دست نیافت. ناکامی فولکس‌واگن در دست‌یافتن به هدف‌های تعیین شده در چین در تضاد کامل با موفقیت خودروسازان چینی قرار دارد که موفق شده‌اند در دومین سال پاندمی کرونا نیز تولید و فروش خود را افزایش دهند.

رئیس اتاق بازرگانی اروپا در پکن در عین حال ابراز اطمینان کرده که با وجود افزایش رقابت‌ها، شرکت‌های آلمانی برای مقابله با این چالش‌ها به بهترین وجه آماده‌اند. در عرصه خودروهای برقی فعال تسلا حرف اول را می‌زند. این شرکت در سال ۲۰۲۰ از مدل ۳ در سراسر جهان ۳۶۵ هزار و ۲۴۰ دستگاه به فروش رسانده و برای سومین سال پیامی در رتبه نخست جای گرفته است. headtopics.com

خودروی سه در چینی با قیمتی کمتر از ۴ هزار یورو تا پایان سال ۲۰۲۰ بیش از ۱۱۹ هزار و ۲۵۰ دستگاه به فروش رسانده است. شمار فروش این خودرو که محصول مشترک SAIC، وولینگ و جنرال موتورز است به احتمال زیاد در سال جاری رشد صعودی خواهد داشت.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

انستیتو امنیت بین‌الملل: تاسیسات جدید نطنز می‌تواند مرکز تولید تسلیحات اتمی باشدگزارش تازه انستیتو علوم و امنیت بین‌المللی نشان می‌دهد که مجموعه جدید زیرزمینی نطنز ایران، واقع در منطقه کوهستانی جنوب سایت اصلی غنی‌سازی اورانیوم، شامل برنامه_اتمی_ایران مسالمت آمیز نیست العربیه_فارسی : انستیتو امنیت بین‌الملل: تاسیسات جدید نطنز می‌تواند مرکز تولید تسلیحات_اتمی باشد بر اساس این گزارش مجتمع جدید نطنز با توجه به وسعت و عمق آن در زیر زمین در بردارنده تاسیسات غنی‌سازی_اورانیوم خواهد بود ..

چین تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا علیه ایران را محکوم کرد | DW | 15.01.2022هم‌زمان با اعلام آغاز تواقفنامه همکاری ۲۵ ساله میان چین و ایران، چین باردیگر با تحریم‌های آمریکا علیه ایران مخالفت کرد. وزیر خارجه چین در دیدار با امیرعبداللهیان، مسئولیت مشکلات جاری ایران را متوجه ایالات متحده کرد. چون او هم کثافت قدرت پرستی هستش ، همچون اراذل اِشغالگر ایرانمان با قصابهای چینی کاری نداریم و مردم چین باید شررشان را بکنند اما قدرتپرستان وطنفروش اِشغالگر مملکت ما مطمئن باشند که تا آزادی ایرانمان نخواهیم گذاشت آب خوردن راحت از گلوی کثیفشان پائین برود.روزگارشان را سیاه می‌کنیم ! بهرحال قرار داد ۲۵ ساله می‌بندی ، یه جوری باید پز بدی 😂 دورنمای قرارداد ۲۵ ساله ایران و چین از دیدگاه مسئولین نظام

توییتر یکی از حساب‌های کاربری خامنه‌ای را به صورت دائم بست | DW | 15.01.2022توییتر یکی از حساب‌های کاربری علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی را پس از انتشار انیمیشنی با محتوای سوء قصد به جان دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا بست. توییتر اکانت سایت خامنه‌ای را سال گذشته نیز بسته بود. آزادی بیان یعنی تحمل نظر مخالف (180 درجه مخالف نظر خودمان) را داشتن و نه اینکه فقط نظر موافقان خودمان را تحمل کنیم و اجازه انتشار آن‌ها را بدهیم! ، ، ايران طهران FreeIran Iranian Iran . 🔃 با توجه به اینکه من اول سند ارائه میدهم بعد تشریح مطلب، وضع من در توئیتر بدینگونه👇است. حکم دادگاه سوئد به وضوح آزادی بیاد در غرب را تشریح میکند. jack YouTube instagram SR_Farsi_Dari Etilaatroz

برگزاری آیین غسل در گنگ با وجود گسترش سریع کرونا در هند | DW | 15.01.2022ظرف ۲۴ ساعت اخیر بیش از ۲۶۰ هزار مورد ابتلای جدید به کرونا در هند ثبت شده، اما این مانع راهی شدن سیلی از زائران برای شرکت در مراسم حمام آیینی در رود گنگ نشده است. دادگاهی در کلکته پیش‌تر ممنوعیت جشنواره را رد کرده بود.

آمریکا: روسیه به دنبال ایجاد بهانه‌ برای حمله به اوکراین است | DW | 15.01.2022سخنگوی کاخ سفید گفت آمریکا به اطلاعاتی دست یافته که نشان می‌دهد روسیه گروهی را برای انجام 'اقدامات خرابکارانه' در شرق اوکراین مستقر کرده است. آمریکا می‌گوید روسیه پیشتر از همین تاکتیک برای الحاق کریمه استفاده کرده بود. رقص ایرانی آنجلینا جولی😁🙈 من اگر جای روسیه بودم تو تعطیلات کریسمس به اوکراین حمله می کردم، عرض۴۸ ساعت کل خاکش را تصرف می کردم ، کاری نداره که. وقتی بایدن مشغول استخاره است دنیا راحته. خوب می خواد تا زمانی که بایدن هست کار رو تموم کنه چون می دونه بایدن کاری نمی کنه جز هارت و پورت الکی. مردم اوکراین بفکر خودشان باشند از بایدن و فان در لیدن و جوزف بورل و اینها چیزی در نمیاد

فدکس ھواپیماهای باربری را مجهز بە سیستم دفاع موشکی خواهد کرد | DW | 15.01.2022شرکت خدمات پستی آمریکایی 'فدکس' می‌خواهد برای هواپیماهای باری خود سیستم‌های دفاع لیزری خریداری کند، تا از شلیک موشک در امان بمانند. اکنون 'اداره هوانوردی فدرال' آمریکا باید در این مورد تصمیم بگیرد.