فوری: استعفای فکری از هدایت نساجی مازندران

15/07/1399 11:38:00 ب.ظ

تصمیم جنجالی گزینه استقلال فوری: استعفای فکری از هدایت نساجی مازندران

سرمربی تیم نساجی مازندران از سمت خود استعفا کرد. فکری از ابتدا هفته جاری به عنوان گزینه هدایت باشگاه استقلال تهران انتخاب شده است و یکی از اهداف مدیران باشگاه در صورت عدم جذب الکس نوری بود.

روز یکشنبه پس از اینکه مشخص شد نوری پیشنهاد استقلال را نپذیرفته، مذاکرات باشگاه‌های تهرانی با گزینه‌های داخلی جدی شد و در نهایت فکری به عنوان گزینه نهایی مشخص شد.

پس از حضور فکری در باشگاه استقلال او به صورت شفاهی پیشنهاد باشگاه را پذیرفت و قرار شد تا آنها بازی مذاکره با مدیران باشگاه نساجی وارد عمل شوند تا رضایت‌نامه فکری را جلب کند. در حالیکه روز گذشته فکری با استقلال به توافق نهایی هم دست پیدا کرد اما مدیران باشگاه نساجی تا به این لحظه برای صدور رضایت‌نامه اقدام نکرده‌اند که با واکنش جنجالی این سرمربی رو به رو شد.

فکری که امروز طی دو نوبت برای مذاکره با مدیران باشگاه اقدام کرد اما به توافقی برای جدایی دست پیدا نکرد تا در نهایت با ارسال نامه‌ای به باشگاه استعفایش را به صورت رسمی اعلام کند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

زوج استرالیایی یک سال پس از آزادی از ایران: بازجویان گفتند باید از ما تشکر کنید

آتش‌سوزی‌های بی‌سابقه کالیفرنیا امسال بیش از ۱.۶ میلیون هکتار از اراضی جنگلی را سوزانده استآتش‌سوزی‌های بی‌سابقه کالیفرنیا امسال بیش از ۱.۶ میلیون هکتار از اراضی جنگلی را سوزانده است به گزارش آسوشیتدپرس، این رقم بی‌سابقه بیش از دو برابر رکورد پیشین کل مساحت سوخته در یک سال در ایالت کالیفرنیا است.

اقدام عجیب شهرداری اهواز در از بین بردن یکی از نمادهای شهرSaveZamsLife 😞

اجرای اجباری شدن استفاده از ماسک از شنبه- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimمعاون‌کل وزارت بهداشت: ماسک از شنبه اجباری می‌شود؛ اصل جریمه نیز تصویب شده است نگران رفتار متناقض مردم هستیم؛ قرار نیست که با تعطیلی مدارس و مشاغل، آمار مسافرت‌‌ها و حضور مردم در مراکز خرید و.. افزایش یابد ماسک_بزنیم واقعاً چه فرقی بین چهارشنبه و شنبه است؟!!! اگر می خواهید ماسک را اجباری کنید از فردای تصمیمتان این کار را انجام دهید. بی_تدبیری دولت_فریب ماسک اجباری می شود در شرایطی که کشور امکان تولید ماسک مورد نیاز را ندارد وقتی در بازار کمبود ماسک هست و فرد هم توانایی خرید چند ماسک را ندارد بعد از هر بار خطای فردی و آلوده شدن ماسک، به دلیل اجبار، مجبور هست همان ماسک را مجددا به صورت بزند. /1 اجبار در شرایطی معنا دارد که ماسک به وفور و در مراکز توزیعِ سهل الوصول موجود باشد که فرد هم بتواند هر تعداد خواست تهیه کند و بیشتر از یک ماسک همراه داشته باشد (مثلا برای رانندگان تاکسی) و هم اگر خطای بهداشتی داشت بتواند ماسک آلوده را با ماسک مناسب جایگزین کند /2

نظر پزشک ترامپ درباره وضعیت سلامتی‌اش پس از خروج از بیمارستانجدیدترین اخبار دانشگاهی،علمی،فن آوری،ورزشی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی ایران و سایر مناطق جهان را در خبرگزاری ایسنا بخوانید | isna.ir, isna.news, isnanews.com, isnanews.ir, isnanews, isna.org.ir, isna news agency گوه نخور، پزشک نظامی مصاحبه نمیکنه حرومزاده اينا همش فيلم بود بفهمين

استعلام AFC از فیفا درباره شکایت النصر از پرسپولیساستعلام AFC از فیفا درباره شکایت النصر از پرسپولیس روزنامه الریاضیه عربستان نوشت: کنفدراسیون فوتبال آسیا بلافاصله بعد از رسیدن شکایت النصر از فیفا درباره محرومیت پرسپولیس استعلام گرفته است و به زودی نتیجه این شکایت اعلام می‌شود.