فوری؛ سرژیک تیموریان درگذشت

08/06/1399 01:05 ب.ظ

سرژیک تیموریان درگذشت

هافبک سابق استقلال و برادر آندرانیک تیموریان جان به جان آفرین تسلیم کرد. مرتضی هاشمی زاده، بازیکن سابق استقلال این خبر را در صفحه شخصی خود منتشر کرد. خبرگزاری ایلنا این مصیبت را به خانواده تیموریان و جامعه ورزش تسلیت می‌گوید.

مرتضی هاشمی زاده، بازیکن سابق استقلال این خبر را در صفحه شخصی خود منتشر کرد. خبرگزاری ایلنا این مصیبت را به خانواده تیموریان و جامعه ورزش تسلیت می‌گوید.

ادامه مطلب:
ilnanews »

همسر بهنام محجوبی: مسوولیت جان همسرم بر عهده جمهوری اسلامی است

وزارت بهداشت ایران: شمار جان باختگان کرونا به 21 هزار و 359 نفر رسیدوزارت بهداشت ایران: در طول 24 ساعت گذشته، 110 بیمار کووید_19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان_باختگان این بیماری به 21 هزار و 359 نفر رسید

شناسایی ۱۹۰۵ بیمار جدید کرونا در کشور/مجموع جان باختگان از مرز ۲۱ هزار نفر گذشتشناسایی ۱۹۰۵ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور مجموع جان‌باختگان از مرز ۲۱ هزار نفر گذشت *تعداد مبتلایان جدید: ۱۹۰۵ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۱۱۰ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۳۷۱۸۱۶ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۳۱۹۸۴۷ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۲۱۳۵۹ نفر

تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۲۱ هزار و ۲۴۹ نفر رسیدتهران- ایرنا- سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون ۳۶۹ هزار و ۹۱۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۱۲ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۲۱ هزار و ۲۴۹ نفر رسیده است.

ادامه سیل در ۱۳ ولایت افغانستان؛ بیش از ۱۵۰ نفر تاکنون جان باخته‌اندپروان از جمله ولایت‌هایی است که بیشترین تلفات را متحمل شده‌ است. در این ولایت شمالی که مرکز آن روز سه شنبه نیز شاهد ریزش باران‌های شدید و جاری شدن سیلاب بود دست کم ۱۰۰ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

گسترش سیل به ۱۳ ولایت افغانستان؛ بیش از ۱۵۰ نفر جان باخته اند و ۱۵۰۰ خانه ویران شده - BBC News فارسیسرازیر شدن سیل در سیزده ولایت افغانستان دست کم ۱۵۰ نفر را کشته و ۲۶۰ نفر را زخمی کرده است.