فوت‌و‌فن؛ چلسی-لیورپول: کارت قرمز و مانه کابوس لمپارد شدند - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فوت‌و‌فن؛ چلسی-لیورپول: کارت قرمز و مانه کابوس لمپارد شدند

مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر، قرعه جالبی در ابتدای فصل داشته؛ ابتدا مقابل لیدز، قهرمان چمپیون‌شیپ و بعد مقابل چلسی که فعال‌ترین تیم انگلیسی در مهلت نقل و انتقالات بود و یکی از مدعیان قهرمانی فصل جاری محسوب می شود.

در نیمه اول لیورپول ۵۳ به ۴۷ درصد مالکیت بیشتری داشت. اما نتیجه ده نفره شدن چلسی در دقایق پایانی نیمه اول، فشار شدید لیورپول در ۱۰ دقیقه ابتدایی نیمه دوم بود؛ ۷۱ به ۲۹ درصد و دو گل در همین مقطع زمانی. هرچند گل دوم لیورپول، روی اشتباه بزرگ کپا آریزابالاگا، دروازه‌بان چلسی به دست آمد، اما فشار ادامه‌دار لیورپول در خلق این اشتباه بی‌اثر نبود.

بیش از آنکه این رکورد تیاگو جالب باشد، ثبت آن در اولین بازی در لیگ انگلیس ویژه و به یاد ماندنی است. در تصویر مبدا تمامی پاس‌های تیاگو در جریان نیمه دوم مقابل چلسی را می‌بینید. هافبکی که حالا فاش شده از اوایل فصل گذشته در رادار یورگن کلوپ قرار داشته و درحالی که به تمدید قرارداد با بایرن نزدیک بوده، اطلاع از علاقه لیورپول باعث شد تصمیمش تغییر کند و سرانجام پیوستن به قهرمان انگلیس را به ماندن در جمع بهترین تیم آلمان ترجیح داد.

در پایان بازی، تعداد شوت دو تیم ۱۸ به ۵ بود اما تعداد ضربات در چارچوب به همین تناسب نبود: ۶ به ۳. درواقع تیم لمپارد به رغم مالکیت توپ پایین، فاصله چندانی با لیورپول در ضربه به چارچوب نداشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گسترش روابط دیپلماتیک اسرائیل و ارمنستان - BBC News فارسیارمنستان برای نخستین بار در اسرائیل سفارتخانه گشود. این سفارتخانه دیروز در آستانه سال نو یهودی، در تل آویو افتتاح شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

حضور معنادار زنان در حکومت و در صلح چگونه تامین می‌شود؟ - BBC News فارسینویسنده باور دارد که نمایندگی برابر هر دو زن و مرد در جامعه و در سیاست منجر به تصمیمات سیاسی مشارکتی می‌شود. این مشارکت خود منجر به ایجاد جامعه‌ای هماهنگ‌تر شده و بنیانی محکم برای توسعه‌ صلح پایدار فراهم می‌کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مارچلو بیلسا؛ افسانه و واقعیت در مورد یکی از جذاب‌ترین مربیان فوتبال دنیا - BBC News فارسیشاید این داستان را شنیده‌اید که مارچلو بیلسا یک بار هواداران تیم خودش را با نارنجک دستی تهدید کرده یا وقتی مربی تیم ملی‌ آرژانتین بوده، ۲۰۰۰ نوار ویدئویی از بازی تیم‌های رقیب‌شان را با خود به جام جهانی ۲۰۰۲ برده است. بیلسا یک مربی دقیق، وسواسی و مرموز است که افسانه‌های زیادی در موردش وجود دارد
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

دیدار مهدی کروبی با کرباسچی و قوچانی 'پس از ده سال' - BBC News فارسیکانال تلگرامی سحام نیوز از دیدار مهدی کروبی با غلامحسین کرباسچی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی و محمد قوچانی، سردبیر روزنامه اعتماد ملی خبر داد. به نوشته سحام نیوز، این دیدار که پس از ده سال صورت گرفت، عصر یکشنبه به مدت شش ساعت در خانه آقای کروبی انجام شد. آقای کروبی در دهم شهریور نیز درخانه قدرت الله علیخانی با تعدادی از روحانیون هم فکر خود دیدن کرده بود. گوره پدره همشون با شما کارمندان خائن ايت_الله_بي_بي_سي هرزه های لجن . تف به رعنا رحیم پورو کالباس و بهنود ک*کش چقدر هم تو این ده سال در حصر سختی کشیده، البته اگه فرصت کرده باشه بشقاب میوه رو زمین گذاشته باشه. Justice4Navid چقدر دلتنگشون شده بودی بی بی سی بیشرف ،این همه خبر مهم اینا کین که گذاشتی سردر اخبارت،
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دو نویسنده زن که در برابر پوتین و لوکاشنکو ایستاده‌اند - BBC News فارسیهفته‌ها اعتراضات ضد دولتی در بلاروس، رئیس جمهور لوکاشنکو را مجبور کرد تا برای درخواست حمایت به کشور همسایه‌اش روسیه سفر کند. اما معترضان هم درخواست کمک از روسیه را دارند- سوتلانا آلکسیویچ نویسنده برنده جایزه نوبل در نامه‎ای از روسیه درخواست کرد تا از اعتراضات حمایت کند- لیودمیلا اولیتسکایا نویسنده معترض که با بی‌بی‌سی صحبت کرد در مورد علت حمایت و احترام‌اش نسبت به اعتراضات بلاروس می‌گوید و اینکه چطور این اعتراضات ممکن است روزی در خیابان‌های مسکو هم دیده شود. از این دست مزدوران و غربگدایان در ایران هم کم نداریم. همانطور که در افغانستان هم امثال مریم سما هستند. زیاد به اینها دل خوش نکنید. خوب بود که آیت_الله_بی_بی_سی کمی هم در مورد زندانیان سیاسی در بند در ایران هم مینوشت و اینقدر در طول عمر این آخوندهای ضد ایران و ایرانی به آنها مدد نمیرساند اما امیدوارم که مردم بلاروس در مبارزه شان علیه دیکتاتوری لوکاشنکو پیروز شوند، سرنگونی آخوندهای حاکم بر ایران هم نزدیک است. ۱۰ دقیقه اس سعی میکنم فقط اسمشونو بخونم خون دماغ شدم 😂
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا: طرف‌های جنگ افغانستان خشونت را کاهش دهند - BBC News فارسیزلمی خلیلزاد، نماینده ویژه آمریکا برای صلح افغانستان از طرف‌های جنگ در این کشور خواسته که خشونت‌ها را کاهش دهند. او گفته که قربانی این خشونت‌ها غیر نظامیان بوده و با توجه به آغاز گفت‌وگوهای صلح این کاهش ضروری است. با گذشت بیشتر از یک هفته از برگزاری مراسم افتتاحیه مذاکرات صلح افغانستان تاکنون دوطرف بر سر طرزالعمل مذاکره به توافق نرسیده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »