فوت‌وفن؛ لیورپول-اورتون، یورگن کلوپ و رویای فتح چهار‌گانه - BBC News فارسی

05/02/1401 01:40:00 ب.ظ

فوت‌وفن؛ لیورپول-اورتون، یورگن کلوپ و رویای فتح چهار‌گانه

در یکی از مهم‌ترین بازی‌های هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس، لیورپول میزبان اورتون بود. در فوت‌وفن این هفته، نگاهی انداخته‌ایم به نکات ویژه داربی بندر لیورپول. پایان پادکست درست در زمانی که حتی مدافعان میانی لیورپول وارد نیمه اورتون می‌شدند تا روزنه‌ای برای...

پایان پادکست درست در زمانی که حتی مدافعان میانی لیورپول وارد نیمه اورتون می‌شدند تا روزنه‌ای برای پاس آخر و زدن ضربه نهایی باز شود، اورتون چند بار با استفاده از سرعت انفجاری ریچارلیسون، گری، آیوبی و گوردون تا آستانه باز کردن دروازه لیورپول هم پیش رفت.

این استعداد جوان، ۲۱ ساله، متخصص استارت‌های انفجاری بلند و حرکت به فضاهای پشت مدافعان حریف است؛ کاری که در نیمه دوم مقابل لیورپول چند بار بخوبی انجام داد و حتی الکساندر آرنولد را که از نظر برخی کارشناسان، بهترین دفاع راست اروپاست، مجبور به خطای شدید و دریافت کارت زرد کرد.

گوردون بازیکنی است که پتانسیل بازی در تیم‌های بزرگ انگلیس را دارد و درخشش او مقابل لیورپول، نشان داد که فوتبال انگلیس از نظر بازیکن جوان مستعد، چه دوران خوبی را سپری می‌کند.

ادامه مطلب:
BBC Persian Sport »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

عذرخواهی فائزه هاشمی در ارتباط با اتهام 'توهین به پیامبر اسلام' - BBC News فارسیفائزه هاشمی‌: این روزها صحبتی تقطیع شده مربوط به سال‌ها پیش مبنی بر شوخی با پیامبر از اینجانب منتشر شده که باعث جریحه‌دار شدن احساسات برخی گردیده است، با توجه به احتمال خطای در بیان، از مؤمنان آزاداندیشی که برداشت توهین‌آمیزی داشته‌اند، پوزش می‌طلبم. باشه گوهی‌که خوردی رو هم‌نزن و ماس‌مالی نکن از رفراندوم حمایت کن 🚩👁 نقش سیاست مداران انگلیسی در قحطی ایران در زمان جنگ جهانی اوّل چه بود؟ ایران قحطی یک‌بار بنده خدا فخرالدین_حجازی که پیش از انقلاب چقدر مؤثر بود، با بیان اینکه حضرت محمد با یکی از همسران خود مسابقه دِو گذاشت، جیک ثانیه از مقام و منصبش خلع و خانه‌نشین شد، عاقبت هم دق‌مرگش کردند. خدا بداد دخت رفسنجانی برسد. فائزه_هاشمی

علی مطهری، بمب اتمی و یک رویای خطرناکعلی_مطهری گفته است: «اگر ما هم مانند پاکستان می‌توانستیم به طور محرمانه بمب بسازیم و آزمایش کنیم، بسیار بازدارنده بود. کشورهای دیگر روی توان هسته‌ای حساب باز می‌کنند، لذا معتقدم وقتی کاری را شروع کردیم باید تا آخرش می‌رفتیم.» اطلاع_رسانی EhsanMehrabi7

تشییع باشکوه شهید رمضان با حضور مردم روزه‌دار سیستان و بلوچستان/ پیکر شهید آبسالان در گلزار شهدا آرام گرفت + فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim🎥 مراسم تشییع پیکر مطهر شهید محمود_آبسالان پیکر مطهر پاسدار شهید آبسالان محافظ فرمانده تیپ مخصوص ۱۱۰ سلمان فارسی در زاهدان تشییع و خاکسپاری شد 1. آیا حسین الماسی در مراسم حضور داشت؟ 2. من ویدئو ندیدم (به دلیل اعمال محدودیت بر اینترنت تحریم کرده ام) ولی در تصاویر منتشره، هیچ فرد اهل سنتی در نماز میت دیده نمی شود. sahand27669582 یک نفر از ما،ده نفر از آنها..مراکز و هسته های شکلگیری این جرثومه های تروریست را در هر نقطه از خاک افغانستان یا پاکستان موشکباران کنید..

اراک؛ رکورددار آلودگی هوا در کشور/ ریزگردها پیشران آلودگی‌ها در سال جاریتداوم خشکسالی، گرمای بیش از حد هوا و تغییرات اقلیمی و آب و هوایی، به مشکل پدیده گرد و غبار در اراک دامن زده و سلامت مردم را در معرض تهدید قرار داده است. این پدیده جوی آثار و پیامدهای زیست محیطی نامطلوب بر جای می گذارد و اثرات مضری بر سلامت، اقتصاد جامعه و اقلیم دارد لذا شناخت ماهیت، منشاء و اثرات گرد و غبار در تعیین روش‌های کنترل آن نقش بسزایی دارد.

بارش باران در نقاط مختلف کشور/ خیزش گرد و خاک در شرق ایرانبارش باران در نقاط مختلف کشور رئیس مرکز ملی پیش‌بینی وضع هوا از تداوم فعالیت سامانه بارشی و ورود سامانه بارشی جدید به کشور همچنین خیزش گرد و خاک در شرق کشور خبر داد.

ایران می‌گوید مانع «جاده‌سازی بدون هماهنگی» طالبان در منطقه مرزی شده استپس از انتشار گزارش‌هایی درباره بسته‌شدن مرز ایران و افغانستان و درگیری نیروهای دو طرف، ایران طالبان را متهم به «جاده‌سازی بدون هماهنگی» کرده و می‌گوید مانع این اقدام شده است.