فوت‌و‌فن؛ تاتنهام - لیورپول: کونته مشغول ساختن تیمی قدرتمند - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فوت‌و‌فن؛ تاتنهام - لیورپول: کونته مشغول ساختن تیمی قدرتمند

یکی از هیجان‌انگیزترین ۴۵ دقیقه‌های لیگ برتر، نیمه اول این بازی بود؛ مسابقه ای که خیلی زود هویت تاکتیکی بازی لیورپول و تاتنهام در آن مشخص شد.

در همان ۶ دقیقه ابتدایی بازی، لیورپول براساس همین مولفه‌های کلی بازی خود، توسط الکساندر آرنولد دفاع راست خود یک فرصت گل داشت که هوگو لوریس دروازه‌بان تاتنهام شوت سنگین آرنولد را دفع کرد و بعد خیلی زود هری کین روی ضدحمله سریع، فرصت گلزنی پیدا کرد. درواقع با کم شدن شدت پرسینگ لیورپول در نیمه دوم، تاتنهام فرصت بیشتری برای بازی با توپ و طراحی حمله از عقب زمین پیدا کرده بود. در این نیمه باز هم برنامه‌های تاکتیکی کونته، چشمگیر بود.

این گل البته گل تساوی بود، چون پیش‌تر و در دقیقه ۶۹ رابرتسون روی پاس ترنت الکساندر آرنولد، لیورپول را جلو انداخته بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تنیس‌باز زن چینی ادعای تجاوز جنسی را به طور کامل رد کرد - BBC News فارسیپنگ شوای، ستاره تنیس چینی، در اولین مصاحبه خود پس از ادعای تجاوز جنسی توسط یکی از رهبران ارشد حزب کمونیست چین، حرفهایش را پس گرفت و گفته است که هیچ تجاوزی رخ نداده است.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

نابغه‌ شطرنج دیگر از پیروزی لذت نمی‌برد؛ کارلسن: فقط مسابقه با فیروزجا به من انگیزه می‌دهد - BBC News فارسیماگنوس کارلسن پس از دفاع موفق از عنوان قهرمانی شطرنج جهان علاقه چندانی به قدرتنمایی در این رشته ندارد و گفته فقط مصاف با علیرضا فیروزجا به او برای دفاع بعدی از عنوان قهرمانی جهان انگیزه می‌دهد. او با این اظهارات دنیای شطرنج را در شرایط نامعلومی قرار داده است. از نابغه نروژی که شطرنج را جهانی‌تر کرده و تاجری بسیار موفق است، چه می‌دانیم و چگونه در ۳۱ سالگی به 'همه چیز' رسیده؟ bbcpersian ولی بی.بی.سی فارسی دوست داره ج.ا. بمونه تا خودشون به زندگی شون در انگلیس ادامه بدن. گور بابای فیروزجاها که مجبورن مهاجرت کنن
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

متاورس چیست و در این دنیای جدید چه کارهایی می‌شود انجام داد؟متاورس (Metaverse) یا فرا جهان تازه‌ترین واژه‌ و مفهومی است که تخیل صنعت فناوری جهان را به خود جلب و مشغول کرده است. اما این تخیل بی‌انتها چه فضای نو و چه دنیای جدیدی برای ما طراحی کرده است؟ متاورس راهی برای پوک کردن مغز مردم است
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »