فوت ۲۲۱ بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته /وضعیت قرمز و هشدار در ۲۰ استان

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

لاری خبر داد: فوت ۲۲۱ بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته /وضعیت قرمز و هشدار در ۲۰ استان

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش خبرنگار ایلنا، سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین آمار مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ طی شبانه روز گذشته گفت: از دیروز تا امروز ۱۹ تیر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۷۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۹۹۵ مورد بستری شدند.سخنگوی وزارت بهداشت گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۲۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند که این بیشترین تعداد موارد مرگ روزانه بیماران در کشور است و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۲ هزار و ۳۰۵ نفر رسید.

لاری تصریح کرد: خوشبختانه تا کنون ۲۱۲ هزار و ۱۷۶ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند. همچنین ۳۳۲۴ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.لاری تصریح کرد: همانند روزهای گذشته استانهای خوزستان، هرمزگان، بوشهر، کرمانشاه، کردستان، ایلام، آذربایجان های غربی و شرقی و خراسان رضوی در وضعیت قرمز قرار دارند.

وی ادامه داد: استانهای تهران، اصفهان، مازندران، گلستان، البرز، کرمان، یزد، سیستان و بلوچستان، همدان و اردبیل در وضعیت هشدار قرار دارند. سخنگوی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: در طول ۶ روز گذشته، یک میلیون نفر به مجموع مبتلایان کووید۱۹ در دنیا افزوده شد و شمار مبتلایان کرونا در جهان از مرز ۱۲ میلیون نفر عبور کرد و این نشان دهنده روند افزایشی شیوع و ابتلا به این بیماری در همه کشورهای جهان است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فوت ۲۰۰ بیمار در شبانه‌روز گذشته/ وضعیت هشدار و قرمز در ۱۹ استانسخنگوی وزارت بهداشت از فوت ۲۰۰ نفر از بیماران در شبانه روز گذشته خبرداد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

داروخانه‌ها فقط مصرف یک ماهه انسولین را به بیمار ارایه کنندمدیر دارو معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز: داروخانه‌ها فقط مصرف یک ماهه انسولین را به بیمار ارایه کنند کمبود انسولین بدلیل مشکلی که در واردات آن پیش آمد، در کل کشور وجود دارد در حال حاضر انسولین در سطح کم عرضه می‌شود و توزیع آن باید مدیریت شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فوت ۲۰۰ بیمار در شبانه‌روز گذشته/ وضعیت هشدار و قرمز در ۱۹ استانسخنگوی وزارت بهداشت از فوت ۲۰۰ نفر از بیماران در شبانه روز گذشته خبرداد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری کره جنوبی برای مراسم ترحیم مادر یک بزهکار جنسی گل فرستاد«آهن هی جونگ» در گذشته سیاستمدار هم‌حزبی مون جائه و استاندار استان چونگچانگ جنوبی بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تهران اگر به حد قرمز برسد کنترلش خیلی سخت می‌شوداستاندار تهران: *تهران اگر به حد قرمز برسد کنترلش خیلی سخت می‌شود *وضعیت تهران هم‌اکنون در حالت هشدار و ما قبل قرمز است *برای ما وضعیت هشدار هم در تهران همانند وضعیت قرمز است؛ چراکه تهران پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

200 نفر در دو مراسم جشن عروسی به کرونا مبتلا شدند/ 5 نفر فوت کردندمعاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: 200 نفر در این استان پس از شرکت در مراسم عروسی به کرونا مبتلا و 5 نفر فوت کردند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »