فوتسال ایران-آرژانتین؛ ماتیاس رائول: تکنیک بازیکنان ایران شبیه برزیلی‌هاست - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گفتگوی اختصاصی بی‌بی‌سی فارسی با سرمربی تیم ملی فوتسال آرژانتین

ایران در این مسابقه حسین طیبی، بازیکن باشگاه بنفیکا پرتغال را به دلیل مصدومیت و علیرضا صمیمی، دروازه‌بانش را به دلیل اخراج در بازی مقابل آمریکا در اختیار ندارد.

شما به عنوان مدافع قهرمانی این جا هستید، این تیم ملی آرژانتین با تیمی که قهرمان جام جهانی کلمبیا شد، چه تفاوتی دارد؟ حسین طیبی که تنها بازیکن شاغل در اروپا در تیم ایران است، بازی مقابل آرژانتین را به دلیل مصدومیت از دست داده، این قضیه چه تاثیری در بازی دارد؟

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدگاه: درباره توماج صالحی گفت‌وگو با نعیمه دوستداردر دیدگاه بشنوید: درباره توماج_صالحی گفت‌وگو با نعیمه دوستدار 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

وزارت اطلاعات ایران از ادامه فعالیت اتاقی در کلاب هاوس 'جلوگیری' کرد - BBC News فارسیبرخی از فعالان سیاسی در اریان به بی بی سی فارسی گفته‌اند که وزارت اطلاعات ایران یکی از مسئولان اتاق‌های 'جنبش سبز و 'دغدغه های ایران' را در کلاب هاوس احضار و او را 'تهدید' کرده است که اگر فعالیت این کلابها ادامه یابد، با 'پیگرد قضائی و بازداشت' روبرو خواهد شد. به نظر می رسد این نخستین بار است که دستگاه امنیتی ایران مستقیما دست به اعمال محدودیت بر فعالیت کاربران کلاب هاوس می‌زند. سابقه فعلي افراد رو بگيد! شاهسوندي شاگرد جلاد اوين و مهره وزارت اطلاعات است!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تیم ملی والیبال ایران قهرمان آسیا شد - BBC News فارسیتیم ملی والیبال ایران در فینال بیست و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی آسیا در مقابل ژاپن با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید و به این ترتیب قهرمان این دوره از مسابقات شد.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

آزادی اتباع بریتانیا موضوع دیدار وزرای خارجه ایران و بریتانیا | DW | 20.09.2021لیز تراس، وزیر امور خارجه بریتانیا قصد دارد در نخستین دیدار خود با وزیر خارجه ایران خواستار آزادی فوری اتباع زندانی این کشور در ایران، از جمله نازنین زاغری-رتکلیف شود. خواستار شود... لیز چقدر تو ماهی🌺😘💕 خواستار آزادی کسی نیست میخواد حسابای دوره قبلی رو ببنده و سال مالی هشت ساله دیگه رو برنامه بچینه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

عضو هیئت مدیره پتروشیمی امیرکبیر در لیتوانی چه می‌کند؟/ جمع «خوبان» در فدراسیون توریستی ـ تفریحی فوتبال ایران+ تصاویر- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimجمع «خوبان» در فدراسیون توریستی فوتبال ایران در حالی که تیم ملی فوتسال برای برگزاری مسابقات جام‌جهانی در لیتوانی به سر می‌برد، حضور افراد غیرمسئول ابهامات زیادی را به وجود آورده است یکی از اين نفرات، «متین دیداری» عضو هیئت مدیره پتروشیمی امیرکبیر است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: آمریکا در حال تبدیل‌شدن به چاه فاضلاب بشریت است- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimترامپ: آمریکا در حال تبدیل شدن به «چاه فاضلاب بشریت» است وضعیت دیگر بحران مرزی نیست بلکه یک بحران شدید است ده‌ها هزار نفر از هائیتی و کشورهای آفریقایی در حال ورود به آمریکا هستند هیچ کنترلی روی آنها اعمال نمی‌شود و مورد بازرسی قرار نمی‌گیرند تمام ایالت های امریکا بمب اتم بخوره هنوز از ایرانی که توش اخونده بهتره ، گوه اضافه نخورید !!! رئیسی_جلاد۶۷ گم گه بخور 🤣 تو خوبی
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »