فهرست کشورهایی که ورود مسافران آنها به اتحادیه اروپا مجاز است اعلام شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

فهرست کشورهایی که ورود مسافران آنها به اتحادیه اروپا مجاز است اعلام شد 🇦🇺استرالیا 🇨🇦 کانادا 🇬🇪گرجستان 🇯🇵ژاپن 🇲🇦مراکش لیست کامل را در وب‌سایت یورونیوز بخوانید🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این فهرست با توجه به تغییر سطح شیوع ویروس کرونا هر دو هفته روزآمد می‌شود. مطابق اعلام اتحادیه اروپا به روزرسانی این فهرست بر اساس شواهد تازه و مستندات آماری قابل اتکا که نشان دهنده مهار شیوع شتابان این ویروس در کشورهای خارج از اتحادیه اروپا باشد، انجام می‌شود.سفر «غیر ضروری» اتباع خارجی به اتحادیه اروپا از اواسط ماه مارس و به منظور مبارزه با شیوع ویروس کرونا ممنوع شده بود.

با آغاز فصل تابستان و باز شدن تدریجی مرزهای محدوده سفری شنگن، دولت‌های اروپایی امیدوارند که با رونق صنعت گردشگری بتواند قدری از عمق رکود اقتصادی ناشی از همه‌گیر شدن ویروس کرونا بکاهند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر امور خارجه مجارستان: اتحادیه اروپا مبلغى را كه متعهد شده به تركيه پرداخت كندوزیر امور خارجه مجارستان: اتحادیه_اروپا مبلغى را كه متعهد شده به تركيه پرداخت كند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ورود پیکر مطهر شهید نسیم افغانی به فرودگاه مشهدورود پیکر مطهر شهید نسیم_افغانی به فرودگاه مشهد پیکر مطهر شهید والامقام «نسیم افغانی» برای خاکسپاری در حرم مطهر رضوی صبح امروز دوشنبه ۹ تیر وارد ‌فرودگاه مشهد شد 🎥 «نسیم» رشادت و بزرگ مردی به مشهد رسید نسیم_افغانی
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مادورو ۷۲ ساعت به سفیر اتحادیه اروپا برای ترک خاک ونزوئلا مهلت دادتصمیم رئيس‌جمهوری ونزوئلا تنها چند ساعت پس از آن اتخاذ شد که اتحادیه اروپا تحریم‌هایی را علیه ۱۱ نفر از مقامات این کشور وضع کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا ۱۱ مقام ونزوئلا را به لیست تحریم‌های خود اضافه کرد🔺اتحادیه اروپا ۱۱ مقام ونزوئلا را به لیست تحریم‌های خود اضافه کرد ⚡️اتحادیه اروپا اعلام کرد ۱۱ مقام ونزوئلایی از جمله «لوئیز پارا» یکی از اعضای شورای ملی و رقیب خوان گوایدو، رهبر مخالفان و رئیس جمهور موقت در ونزوئلا را در لیست تحریم خود قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

روحانی: ورود شرکت‌های فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال به بورس تسهیل شودتهران-ایرنا- رییس جمهوری از وزیر امور اقتصادی و دارایی خواست تسهیل شرایط ورود شرکت‌های فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال به بورس را پیگیری کرده و حتی‌الامکان یک بازار اختصاصی به منظور پذیرش شرکت‌های دانش بنیان و فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال ایجاد شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

شماری از نمایندگان کنگره خطاب به اتحادیه اروپا: حزب‌الله را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار دهیدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »