فهرست مشترک احزاب عرب در انتخابات پارلمانی اسرائیل

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چهار حزب عربی در پارلمان اسرائیل تصمیم گرفتند تا در انتخابات زودهنگام کنست اسرائیل در قالب لیستی مشترک شرکت کنند.

مطانس شحاده، رئیس کل حزب تجمع دموکراتیک ملی طی نشست خبری در مرکز این حزب واقع در شهر ناصره، اعلام کرد که چهار حزب عربی در پارلمان اسرائیل تصمیم گرفته‌اند تا در انتخابات زودهنگام کنست اسرائیل در قالب لیستی مشترک شرکت کنند.

شحاده در این نشست خبری تاکید کرد که قصد دارند با تقویت لیست مشترک عربی با نماینده بیشتری در پارلمان اسرائیل حضور داشته باشند. این احزاب برای بار اول در سال 2015 با لیست مشترک وارد انتخابات شده و توانسته بودند در مجموع 13 کرسی به دست آورند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

از 'دژ رشکان' اشکانی‌ها تا 'جیپ' پهلوی در فهرست میراث ملیسرپرست دفتر ثبت آثار تاریخی از ثبت ملی ۲۰ اثر تاریخی استان تهران مانند ساختمان «جیپ» و «ارگ سلجوقی ری» و «دژ رشکان» در فهرست میراث ملی در جلسه‌ای ویژه ثبت بناهای تاریخی تهران خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بیانیه روسیه پس از نشست کمیسیون مشترک برجامبیانیه روسیه پس از نشست کمیسیون مشترک برجام وزارت امور خارجه روسیه با تاکید بر لزوم کاهش تنش‌ها و حفظ برجام اعلام کرد که شرایط سخت کنونی حاصل تحریم‌های یکجانبه و حداکثری ایالات متحده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بیانیه هلگا اشمید درباره نشست فوق‌العاده کمیسیون مشترک برجامبیانیه هلگا اشمید درباره نشست فوق‌العاده کمیسیون مشترک برجام نشست کمیسیون مشترک برجام به درخواست کشورهای انگلیس، آلمان و فرانسه و به منظور بحث درباره لزوم اجرای کامل و موثر برجام در سطح معاونان وزرای امور خارجه تشکیل شده است مگه نشست کمیسیون مشترک برجام نباید با همه ی اعضای اون تشکیل بشه و در غیر اینصورت غیرقانونی ه...خب آمریکا نیست که؟!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نشست کمیسیون مشترک برجام در وین برگزار شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نشست فوق‌العاده کمیسیون مشترک برجام در وین | DW | 28.07.2019نمایندگان کشورهای باقی‌مانده در توافق اتمی با ایران با هدف یافتن راهی برای حفظ این توافق پس از خروج آمریکا از آن، در وین دیدار می‌کنند. به گفته یک دیپلمات اروپایی این دیدار، مقدمه نشست دیگری در سطح وزرای خارجه است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

عراقچی: نشست کمیسیون مشترک برجام سازنده بود/ تعهدات زیادی داده شدخبرگزاری رویترز پس از نشست فوق‌العاده کمیسیون مشترک برجام، به نقل از معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران اعلام کرد که این نشست سازنده بوده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »