فن درلاین خطاب به رهبران اروپا: اقدامات حمایتی خود را تا پایان همه گیری کرونا ادامه دهید

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

فن درلاین خطاب به رهبران اروپا: اقدامات حمایتی خود را تا پایان همه گیری کرونا ادامه دهید بیشتر بخوانید🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

اورزولا فن درلاین، رئیس کمیسیون اروپا از رهبران اروپایی خواست تا «پایان کامل همه گیری کرونا» اقدامات حمایتی را ادامه دهند.

شیوع ویروس کرونا از ماه مارس گذشته تا کنون قاره اروپا را با یکی از بحران‌های بی سابقه اقتصادی مواجه کرده است. محور اصلی نشست دو روزه اضطراری رهبران اروپایی که به‌صورت مجازی برگزار می شود، مبارزه با آثار مخرب اقتصادی شیوع ویروس کرونا بر زندگی شهروندان مقیم اتحادیه اروپا است. رئیس آلمانی کمیسیون اروپا روز جمعه گفت: «من بر اهمیت اقدامات حمایتی اقتصادی تاكید می‌کنم، خصوصا تا زمانی كه اروپا به‌طور کامل از این بیماری بهبودی پیدا کند.»

اتحادیه اروپا اعلام کرده است که میلیون‌ها دوز واکسن کرونا تولیدی شرکت مدرنا که گفته می شود تا پایان سال جاری میلادی عرضه خواهد شد را پیش خرید کرده است.هم‌رسانی این مطلب:

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

فن درلاین کی هست؟؟؟🤨🤔

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فن درلاین: واکسیناسیون کرونا در اتحادیه اروپا از ۲۷ دسامبر آغاز می‌شوداداره دارویی اروپا قرار است روز ۲۱ دسامبر (دوم دی) در مورد استفاده از واکسن شرکت های داروسازی فایزر و بیون‌تک تصمیم‌گیری کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فوت و فن: منچستریونایتد-استون‌ویلا؛ شب شوت‎ها، فرصت‌ها و گلرها - BBC News فارسیدر اولین روز سال ۲۰۲۱ بازیکنان منچستریونایتد در شبی که سرآلکس فرگوسن در ورزشگاه حضور داشت، با پیروزی مقابل تیم استون‌ویلا، با لیورپول صدرنشین، هم‌امتیاز شدند. در ستون فوت و فن این هفته، نگاهی انداخته‌ایم به این بازی.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

فوت و فن؛ لیورپول-اورتون؛ کابوس سرخ کلوپ - BBC News فارسیلیورپول، مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر، دیشب چهارمین شکست پیاپی خود را تجربه کرد، آن هم مقابل رقیب سنتی خود یعنی اورتون. در فوت‌و‌فن این هفته، نگاهی انداخته‌ایم به این بازی.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

فوت و فن؛ لستر-لیدز: بیلسا برنده دوئل مربیان عاشق توپ - BBC News فارسیبرندن راجرز و مارچلو بیلسا از پدیده‌های ویژه مربیگری در لیگ برتر هستند؛ دو مربی‌ای که در هر بازی تلاش می‌کنند فوتبال هجومی و جذاب را ارائه کنند. در ستون فوت و فن این هفته، نگاهی انداخته‌ایم به بازی لسترسیتی-لیدزیونایتد .
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

فوت و فن: منچسترسیتی- وستهم؛ دیوید مویز و غافلگیری بزرگ در لیگ برتر - BBC News فارسیمنچسترسیتی در نخستین بازی هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال انگلیس در ورزشگاه خانگی خود به سختی وستهم را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد. وستهم به رغم قبول شکست، نمایش خوبی داشت. در فوت‎‌و‌فن این هفته، هم نگاهی به این بازی انداخته‌ایم و هم دلایل اصلی پیشرفت غافلگیرکننده این فصل وستهم در فصل جاری را بررسی کرده‌ایم.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »