فن درلاین خطاب به رهبران اروپا: اقدامات حمایتی خود را تا پایان همه گیری کرونا ادامه دهید

20/11/2020 04:46:00 ب.ظ

فن درلاین خطاب به رهبران اروپا: اقدامات حمایتی خود را تا پایان همه گیری کرونا ادامه دهید بیشتر بخوانید🔽

رئیس کمیسیون اروپا, اتحادیه اروپا

فن درلاین خطاب به رهبران اروپا: اقدامات حمایتی خود را تا پایان همه گیری کرونا ادامه دهید بیشتر بخوانید🔽

رئیس کمیسیون اروپا به خبرنگاران گفت که از رهبران اروپایی خواهد خواست تا حمایت‌های اقتصادی خود از شهروندان را تا پایان همه‌گیری بیماری کرونا نکنند.

اورزولا فن درلاین، رئیس کمیسیون اروپا از رهبران اروپایی خواست تا «پایان کامل همه گیری کرونا» اقدامات حمایتی را ادامه دهند.شیوع ویروس کرونا از ماه مارس گذشته تا کنون قاره اروپا را با یکی از بحران‌های بی سابقه اقتصادی مواجه کرده است.محور اصلی نشست دو روزه اضطراری رهبران اروپایی که به‌صورت مجازی برگزار می شود، مبارزه با آثار مخرب اقتصادی شیوع ویروس کرونا بر زندگی شهروندان مقیم اتحادیه اروپا است.

رئیس آلمانی کمیسیون اروپا روز جمعه گفت: «من بر اهمیت اقدامات حمایتی اقتصادی تاكید می‌کنم، خصوصا تا زمانی كه اروپا به‌طور کامل از این بیماری بهبودی پیدا کند.»اتحادیه اروپا اعلام کرده است که میلیون‌ها دوز واکسن کرونا تولیدی شرکت مدرنا که گفته می شود تا پایان سال جاری میلادی عرضه خواهد شد را پیش خرید کرده است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

اعتراضات ایران؛ پلیس و لباس شخصی‌ها دانشگاه شریف را محاصره کرده اند

روز یکشنبه و پس از سر دادن شعارهای تند علیه جمهوری اسلامی و علی خامنه‌ای در داتشگاه شریف، پلیس و نیروهای لباس شخصی این دانشگاه را محاصره کرده‌اند. گزارش‌های تائید نشده از ورود ماموران امنیتی به بخش‌هایی از دانشگاه حکایت دارد. ادامه مطلب >>

فن درلاین کی هست؟؟؟🤨🤔

فن درلاین: واکسیناسیون کرونا در اتحادیه اروپا از ۲۷ دسامبر آغاز می‌شوداداره دارویی اروپا قرار است روز ۲۱ دسامبر (دوم دی) در مورد استفاده از واکسن شرکت های داروسازی فایزر و بیون‌تک تصمیم‌گیری کند.

فوت و فن: منچستریونایتد-استون‌ویلا؛ شب شوت‎ها، فرصت‌ها و گلرها - BBC News فارسیدر اولین روز سال ۲۰۲۱ بازیکنان منچستریونایتد در شبی که سرآلکس فرگوسن در ورزشگاه حضور داشت، با پیروزی مقابل تیم استون‌ویلا، با لیورپول صدرنشین، هم‌امتیاز شدند. در ستون فوت و فن این هفته، نگاهی انداخته‌ایم به این بازی.

فوت و فن؛ لیورپول-اورتون؛ کابوس سرخ کلوپ - BBC News فارسیلیورپول، مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر، دیشب چهارمین شکست پیاپی خود را تجربه کرد، آن هم مقابل رقیب سنتی خود یعنی اورتون. در فوت‌و‌فن این هفته، نگاهی انداخته‌ایم به این بازی.

فوت و فن؛ لستر-لیدز: بیلسا برنده دوئل مربیان عاشق توپ - BBC News فارسیبرندن راجرز و مارچلو بیلسا از پدیده‌های ویژه مربیگری در لیگ برتر هستند؛ دو مربی‌ای که در هر بازی تلاش می‌کنند فوتبال هجومی و جذاب را ارائه کنند. در ستون فوت و فن این هفته، نگاهی انداخته‌ایم به بازی لسترسیتی-لیدزیونایتد .

فوت و فن: منچسترسیتی- وستهم؛ دیوید مویز و غافلگیری بزرگ در لیگ برتر - BBC News فارسیمنچسترسیتی در نخستین بازی هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال انگلیس در ورزشگاه خانگی خود به سختی وستهم را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد. وستهم به رغم قبول شکست، نمایش خوبی داشت. در فوت‎‌و‌فن این هفته، هم نگاهی به این بازی انداخته‌ایم و هم دلایل اصلی پیشرفت غافلگیرکننده این فصل وستهم در فصل جاری را بررسی کرده‌ایم.

Aa اورزولا فن درلاین، رئیس کمیسیون اروپا از رهبران اروپایی خواست تا «پایان کامل همه گیری کرونا» اقدامات حمایتی را ادامه دهند.Aa اورزولا فن درلاین، رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا روز پنجشنبه گفت که واکسیناسیون در برابر بیماری همه گیر «کووید ۱۹» در کشورهای عضو این اتحادیه روز ۲۷ دسامبر (هفتم دی) آغاز خواهد شد.اویل ژانویه دو تیم به مصاف هم رفتند ماموریت تازه برای پل پوگبا هفته گذشته تلویزیون اسکای پیش از بازی یونایتد-لستر، درحالی ترکیب یونایتد را ۳-۴-۳ اعلام کرد که با شروع بازی مشخص شد یونایتد ۱-۳-۲-۴ بازی می‌کند.فوت و فن؛ لستر-لیدز: بیلسا برنده دوئل مربیان عاشق توپ به سختی می‌توان باور کرد لیورپول که فصل را به رغم مصدومیت شدید ویرجیل فان‌دایک در بازی رفت مقابل همین اورتون، به خوبی شروع کرده بود، حالا عملا برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا هم کار دشواری دارد.

شیوع ویروس کرونا از ماه مارس گذشته تا کنون قاره اروپا را با یکی از بحران‌های بی سابقه اقتصادی مواجه کرده است. محور اصلی نشست دو روزه اضطراری رهبران اروپایی که به‌صورت مجازی برگزار می شود، مبارزه با آثار مخرب اقتصادی شیوع ویروس کرونا بر زندگی شهروندان مقیم اتحادیه اروپا است. اداره دارویی اروپا قرار است روز ۲۱ دسامبر (دوم دی) در مورد استفاده از واکسن شرکت های داروسازی فایزر و بیون تک تصمیم گیری کند. رئیس آلمانی کمیسیون اروپا روز جمعه گفت: «من بر اهمیت اقدامات حمایتی اقتصادی تاكید می‌کنم، خصوصا تا زمانی كه اروپا به‌طور کامل از این بیماری بهبودی پیدا کند. اما دلیل این اشتباه رسانه‌ای چیست؟ اینکه یک پست تازه برای پوگبا پیدا شده و سولسشر از این هافبک فرانسوی به عنوان بال چپ استفاده می‌کند.» اتحادیه اروپا اعلام کرده است که میلیون‌ها دوز واکسن کرونا تولیدی شرکت مدرنا که گفته می شود تا پایان سال جاری میلادی عرضه خواهد شد را پیش خرید کرده است. کمیسون اتحادیه اروپا قرار است دو روز بعد از موافقت احتمالی اداره دارویی اروپا با استفاده از واکسن فایزر و بیون تک، مجوز استفاده از این واکسن را صادر کند. کارشناسان پزشکی می گویند تابستان آینده احتمالا اروپا منطقه «عاری از ویروس کرونا» خواهد شد. سرمربی ایتالیایی اورتون سعی کرد طوری به این پرسش، پاسخ بدهد که گویی واقعا تغییر اساسی در کار نبوده، اما حقیقت این است که ادعای آنچلوتی پیش از بازی، تلاشی برای گمراه کردن حریف بوده؛ چون اورتون پس از مدت‌ها، از بازی با چهار مدافع دست کشیده بود و با آرایش پایه ۲-۵-۳ بازی می‌کرد.

هم‌رسانی این مطلب: . اورزولا فن درلاین پیش از این کشورهای عضو اتحادیه اروپا را به آغاز هماهنگ و مشترک کارزار واکسیناسیون در برابر ویروس جدید کرونا تشویق کرده بود. جک گریلیش ستاره بزرگ این روزهای لیگ برتر که در تابستان از منچستریونایتد هم پیشنهاد داشت، بار دیگر پشت مهاجم ویلا یعنی اولی واتکینز قرار گرفت و بال راست و چپ هم برتراند ترائوره و انور القاضی بودند.