فمینیست‌های فرانسه از برگزارکنندگان مسابقه دختر شایسته سال شکایت کردند

27/07/1400 09:01:00 ب.ظ

فمینیست‌های فرانسه از برگزارکنندگان مسابقه دختر شایسته سال شکایت کردند جزئیات بیشتر🔽

سه نامزد شاکی این پرونده می‌گویند که مجبور شده‌اند از مسابقه کناره گیری کنند زیرا در مکان‌های عمومی سیگار می‌کشند، قدشان به اندازه کافی بلند نیست و عکس‌هایی برهنه گرفته‌اند. یک انجمن فرانسوی مدافع حقوق زنان به نام «Osez le feminisme» به همراه سه تن از نامزدهای رقابت دختر شایسته فرانسه که از فهرست شرکت کنندگان آن حذف شده‌اند، از برگزارکنندگان این رقابت سالانه همچنین شرکتی که مسئولیت پخش تلویزیونی آن را برعهده دارد، به...

یک انجمن فرانسوی مدافع حقوق زنان به نام «Osez le feminisme» به همراه سه تن از نامزدهای رقابت دختر شایسته فرانسه که از فهرست شرکت کنندگان آن حذف شده‌اند، از برگزارکنندگان این رقابت سالانه همچنین شرکتی که مسئولیت پخش تلویزیونی آن را برعهده دارد، به دلیل اعمال تبعیض در تعیین معیارهای شرکت در این رقابت، شکایت کرده‌اند.

آلیسا اهرباره، رئیس این انجمن می‌گوید: «با وجود اعتراضاتی که هرساله علیه این رقابت به دلیل معیارهای جنسیت زده‌اش برپا می‌شود، هیچ چیزی تغییر نکرده است. تلاش برای افزایش آگاهی‌ها دیگر کافیست و ما تصمیم گرفتیم که از ابزارهای قانونی برای پیشبرد اهداف زنان استفاده کنیم.»

شاکیان استدلال می‌کنند که سازمان دهندگان این رقابت، شرکت کنندگان را ملزم می‌کنند حتی در خارج از فضای تمرین یا ضبط برنامه برای این مسابقه نیز، در اقدامی برخلاف قانون کار فرانسه، همچنان به محدودیت‌هایی که برای شرکت کنندگان وضع شده پایبند باشند. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

سفیر فرانسه از بلاروس اخراج شدرسانه‌های محلی بلاروس علت اخراج سفیر فرانسه را عدم تقدیم استوارنامه‌اش به لوکاشنکو ذکر کرده‌اند. الان یک عده میان میگن یک پیروزی دیگه!

دانشمندان چینی: کره ماه بیش از آنچه تصور می‌شد از نظر آتشفشانی فعال بوده استچین در نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی فضاپیمای بدون سرنشینی را به کره ماه فرستاد تا برای اولین بار پس از چند دهه، نمونه‌هایی از سنگ‌ها و خاک کره ماه را با خود به زمین بیاورد.

خشم چین از عبور کشتی‌های جنگی آمریکایی و کانادایی از تنگه تایوانارتش چین می‌گوید عبور ناوشکن‌های آمریکایی و کانادایی از تنگه تایوان، ثبات و آرامش این منطقه را به خطر می‌اندازد.

موفقیت عکاس آناتولی در مسابقه بین‌المللی عکاسی خبری آندری استنین در روسیه

از همه مردم دعوت می کنم واکسن بزنند /برای مذاکرات نتیجه محور آمادگی داریمرئیس جمهور با دعوت از همه کسانی که واکسن نزده اند برای تزریق واکسن تاکید کرد که در واکسیناسیون هدف ما اقناع است تا اجبار. 17 ملیون رای دارید که بیشترشون معتقد بودن تو واکسن gps هست، یکی با شیش کلاس به شما ، در یک مورد تخصصی مثل واکسن توصیه کنه،شما ازش می پذیرید ؟!🤔 تو‌خیلی بیخود میکنی! تو خیلی غلط میکنی! دنیا رو مگه خریدی که همچین گوه بزرگی داری میخوری؟

چگونه پیام درفشان، وکیل دادگستری سر از امین‌آباد درآورد | DW | 18.10.2021پیام درفشان، دبیر کمیسیون حمایت از وکلای کانون وکلا مدتی طولانی در بازداشت اطلاعات سپاه تحت شکنجه و رفتاری ضدانسانی قرار گرفته و او را حتی به امین آباد فرستاده‌اند. او وکیل پرونده‌های حقوق بشری متعددی بوده است. سوئد از او بپرسید آیا میتواند از پروندۀ من در سوئد دفاع کند؟ هیچ وکیل با غیرت سوئدی که در رشتۀ حقوق بشر تخصص دارد در سوئد از دفاع از من بعنوان یک نویسنده و دخترانم بعنوان گروگان نگارش من امتناع میورزند. SR_Farsi_Dari TOLOnews Etilaatroz نه_به_جمهوري_اسلامي اتحاد تا سرنگونی جمهوری اسلامی. کسی نیست بداداین وکیل برسد