فمینیست‌های فرانسه از برگزارکنندگان مسابقه دختر شایسته سال شکایت کردند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فمینیست‌های فرانسه از برگزارکنندگان مسابقه دختر شایسته سال شکایت کردند جزئیات بیشتر🔽

یک انجمن فرانسوی مدافع حقوق زنان به نام «Osez le feminisme» به همراه سه تن از نامزدهای رقابت دختر شایسته فرانسه که از فهرست شرکت کنندگان آن حذف شده‌اند، از برگزارکنندگان این رقابت سالانه همچنین شرکتی که مسئولیت پخش تلویزیونی آن را برعهده دارد، به دلیل اعمال تبعیض در تعیین معیارهای شرکت در این رقابت، شکایت کرده‌اند.

شاکیان استدلال می‌کنند که سازمان دهندگان این رقابت، شرکت کنندگان را ملزم می‌کنند حتی در خارج از فضای تمرین یا ضبط برنامه برای این مسابقه نیز، در اقدامی برخلاف قانون کار فرانسه، همچنان به محدودیت‌هایی که برای شرکت کنندگان وضع شده پایبند باشند. نامزدهای این رقابت همچنین باید بیش از ۱.۷۰ متر قد داشته باشند، مجرد باشند و «معرف زیبایی» باشند یعنی در سطح بدنشان خالکوبی وجود نداشته باشد یا اینکه بدنشان را سوراخ نکرده باشند.سه نامزد شاکی این رقابت نیز می‌گویند که مجبور شده‌اند از مسابقه کناره گیری کنند زیرا در مکان‌های عمومی سیگار می‌کشند، قدشان به اندازه کافی بلند نیست و عکس‌های برهنه گرفته‌اند.

اکنون پرسش حقوقی مهم این است که آیا قضات دادگاهی که مسئولیت رسیدگ به این شکایت را برعهده دارند، شرکت کنندگان در مسابقات زیبایی فرانسه را به عنوان «شاغلان» سازمان برگزارکننده این مسابقه و شرکت تلویزیونی مربوطه به رسمیت می‌شناسند یا این دختران را تنها «داوطلب» شرکت در مسابقه می‌دانند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سفیر فرانسه از بلاروس اخراج شدرسانه‌های محلی بلاروس علت اخراج سفیر فرانسه را عدم تقدیم استوارنامه‌اش به لوکاشنکو ذکر کرده‌اند. الان یک عده میان میگن یک پیروزی دیگه!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دانشمندان چینی: کره ماه بیش از آنچه تصور می‌شد از نظر آتشفشانی فعال بوده استچین در نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی فضاپیمای بدون سرنشینی را به کره ماه فرستاد تا برای اولین بار پس از چند دهه، نمونه‌هایی از سنگ‌ها و خاک کره ماه را با خود به زمین بیاورد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خشم چین از عبور کشتی‌های جنگی آمریکایی و کانادایی از تنگه تایوانارتش چین می‌گوید عبور ناوشکن‌های آمریکایی و کانادایی از تنگه تایوان، ثبات و آرامش این منطقه را به خطر می‌اندازد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

موفقیت عکاس آناتولی در مسابقه بین‌المللی عکاسی خبری آندری استنین در روسیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

از همه مردم دعوت می کنم واکسن بزنند /برای مذاکرات نتیجه محور آمادگی داریمرئیس جمهور با دعوت از همه کسانی که واکسن نزده اند برای تزریق واکسن تاکید کرد که در واکسیناسیون هدف ما اقناع است تا اجبار. 17 ملیون رای دارید که بیشترشون معتقد بودن تو واکسن gps هست، یکی با شیش کلاس به شما ، در یک مورد تخصصی مثل واکسن توصیه کنه،شما ازش می پذیرید ؟!🤔 تو‌خیلی بیخود میکنی! تو خیلی غلط میکنی! دنیا رو مگه خریدی که همچین گوه بزرگی داری میخوری؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چگونه پیام درفشان، وکیل دادگستری سر از امین‌آباد درآورد | DW | 18.10.2021پیام درفشان، دبیر کمیسیون حمایت از وکلای کانون وکلا مدتی طولانی در بازداشت اطلاعات سپاه تحت شکنجه و رفتاری ضدانسانی قرار گرفته و او را حتی به امین آباد فرستاده‌اند. او وکیل پرونده‌های حقوق بشری متعددی بوده است. سوئد از او بپرسید آیا میتواند از پروندۀ من در سوئد دفاع کند؟ هیچ وکیل با غیرت سوئدی که در رشتۀ حقوق بشر تخصص دارد در سوئد از دفاع از من بعنوان یک نویسنده و دخترانم بعنوان گروگان نگارش من امتناع میورزند. SR_Farsi_Dari TOLOnews Etilaatroz نه_به_جمهوري_اسلامي اتحاد تا سرنگونی جمهوری اسلامی. کسی نیست بداداین وکیل برسد
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »