فلیک؛ از دستیار در سایه تا سرمربی سه‌گانه - BBC News فارسی

09/06/1399 05:44:00 ب.ظ

فلیک؛ از دستیار در سایه تا سرمربی سه‌گانه

۳۰ بازی بدون شکست (۲۹ برد و یک تساوی) در مسابقات رسمی،۲۱ پیروزی پیایی و قهرمانی سه گانه. در فوتبال جهان بی‌سابقه بوده که یک نفر ظرف ۱۰ ماه از دستیار یک مربی ناکام به یکی از بزرگ‌ترین مربیان تاریخ فوتبال. هانسی فلیک چگونه به این موفقیت عجیب رسید؟ فلیک بعد از اینکه در نوامبر ۲۰۱۹ به جای نیکو کواچ هدایت تیم بایرن مونیخ را برعهده گرفت، همان کاری...

فلیک بعد از اینکه در نوامبر ۲۰۱۹ به جای نیکو کواچ هدایت تیم بایرن مونیخ را برعهده گرفت، همان کاری را کرد که شاید در مقدمه کتاب راهنمای هر مربی فوتبال نوشته شده، اما خیلی‌ها در انجام آن ناکام می‌شوند. او موفق شد هر بازیکنی را کمی بهتر کند. منتها برخی از بازیکنان مثل لئون گورتسکا و آلفونسو دیویس کمی بیشتر بهتر شدند. ژروم بواتنگ و توماس مولر کهنه‌کار هم که در زمان کواچ به نظر می‌آمد تاریخ مصرف‌شان گذشته است، زیر نظر فلیک دوباره به دو مهره کلیدی تیم تبدیل شدند. هر دوی آنها که با فلیک و لوو قهرمان جام جهانی شده بودند، از آن زمان او را می‌شناختند و به او اعتماد داشتند.

منبع تصویر، Getty Images توضیح تصویر، هانسی فلیک (سمت چپ) در جولای ۲۰۱۹ به عنوان دستیار نیکو کوواچ (سمت راست) انتخاب شد دست‌خط فلیک فلیکِ آرام با ادراک بالا و سخت‌گیری پدرانه‌اش بهترین محیط را برای شکوفایی بازیکنان فراهم آورد. او در واقع با دانش بالای خود، با تغییر سبک تمرینات و گرمای انسانی‌اش در رابطه با بازیکنان، خیلی زود احترام همه را برانگیخت و در تیم به رسمیت شناخته شد.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره جنوبی

کره جنوبی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

وال استریت ژورنال: آمریکا یک سوم از سربازانش در عراق را خارج می‌کند

کرونا در ایتالیا دوباره اوج گرفت؛ ثبت 1462 مورد جدید ابتلا در یک روزبا ثبت 1462 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایتالیا مجموع مبتلایان در این کشور به 265 هزار و 409 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

دستورالعمل مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا در مورد ضرورت استفاده از ماسک پارچه‌ای در مدارس🔺دستورالعمل مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا در مورد ضرورت استفاده از ماسک پارچه‌ای در مدارس ⚡️مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا توصیه می‌کند که بازگشایی مدارس باید با پیروی از رفتارهایی که از شیوع کووید۱۹ پیشگیری می‌کنند، همراه باشد.

درآمد چین از صادرات کفش بیشتر از درآمد ما از نفت است!درآمد چین از صادرات کفش بیشتر از درآمد ما از نفت است! رئیس اتحادیه کفش‌ ماشینی و لاستیکی تهران، درآمد ارزی فروش نفت برای ایران را سالانه ۲۰ تا ۳۰ میلیارد دلار اعلام کرد و گفت: این در حالی است که در کشور چین، صنعت کفش سالانه ۸۰ میلیارد دلار ارزآوری دارد.

فلج اطفال یک هفته پس از ریشه‌کنی به آفریقا بازگشتاین خبر در حالی اعلام می‌شود که از بیش از یک دهه پیش هیچ موردی از بیماری فلج اطفال با پولیوویروس در سودان گزارش نشده بود.

اقدام عجیب درباره دروازه‌بان سابق/ پرسپولیس‌ بیش‌از یک میلیارد از قرارداد بیرانوند کسر کرداقدام عجیب درباره دروازه‌بان سابق پرسپولیس‌ بیش‌از یک میلیارد از قرارداد بیرانوند کسر کرد باشگاه پرسپولیس به خاطر نبودن بیرانوند در هفت بازی آخر لیگ برتر، بیش از یک میلیارد تومان از اصل قرارداد این بازیکن کسر کرده است.