فلیکس ماگات سرمربی هرتا برلین شد | DW | 14.03.2022

23/12/1400 01:41:00 ب.ظ

فلیکس ماگات برای هشت دیدار باقی‌مانده در فصل جاری بوندس‌لیگا مسئولیت سرمربی‌گری تیم فوتبال هرتا برلین را به عهده گرفته است. ماموریت اصلی او نجات برلینی‌ها از سقوط به لیگ دسته دوم است.

فلیکس ماگات برای هشت دیدار باقی‌مانده در فصل جاری بوندس‌لیگا مسئولیت سرمربی‌گری تیم فوتبال هرتا برلین را به عهده گرفته است. ماموریت اصلی او نجات برلینی‌ها از سقوط به لیگ دسته دوم است. فلیکس ماگات، مربی سرشناس فوتبال، در سن ۶۸ سالگی و پس از گذشت ۱۰ سال وقفه دوباره به عنوان سرمربی به عرصه فوتبال بوندس‌لیگای آلمان بازگشته است.

این مربی آلمانی با عقد قراردادی با باشگاه هرتا برلین تا پایان فصل جاری بوندس‌لیگا سمت سرمربی‌گری این تیم را در طول ۳ ماه آینده به عهده خواهد داشت.

به کانال دویچه وله فارسی در اینستاگرام بپیوندید پایتخت‌نشین‌های برلین در حال حاضر پس از گذشت هفته ۲۶ بوندس‌لیگا، با کسب ۲۳ امتیاز در جایگاه ۱۷ جدول قرار گرفته‌اند و با خطر جدی سقوط به بوندس‌لیگای ۲ مواجه هستند.

مسئولان این باشگاه به این خاطر تایفون کرکوت، سرمربی ناکام این تیم را پس از شکست ۲ بر صفر مقابل بوروسیا مونشن‌گلادباخ برکنار کردند. فلیکس ماگات پس از تایفون کرکوت و پال داردای، سومین سرمربی تیم هرتا برلین در فصل جاری است. headtopics.com

ماگات در دوران پیشین فعالیت خود به عنوان سرمربی در عرصه بوندس‌لیگا به خاطر کسب موفقیت‌های چشمگیر در کوتا‌ه‌مدت در زمینه جلوگیری از سقوط تیم‌های خود به لیگ پائین‌تر، لقب"مربی آتش‌نشان" را به خود اختصاص داده است.

او پس از عقد قرارداد با باشگاه هرتا برلین گفت: «من با مدیر ورزشی تیم، فردی بوبیچ، به طور بسیار شفاف صحبت کردم. همه ما از وضعیت فعلی و نابسمان تیم آگاه هستیم.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

سلمان رشدی: نویسنده با قدرت کلماتش می‌تواند بیش از دشمنانش دوام بیاورد

سلمان رشدی، نویسنده بریتانیایی هندی‌الاصل می‌گوید: «نویسندگان می‌توانند از دشمنانشان، بیشتر دوام بیاورند.» ادامه مطلب >>

ایران می‌گوید به یک «شبکه جاسوسی وابسته به اسرائیل» ضربه زده استدر حالی که مرداد امسال مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات گفته بود «ضربه کاری» به «شبکه جاسوسی» اسرائیل در مرزهای غربی ایران شده شده است، روز شنبه ۲۱ اسفند مدیرکل اطلاعات آذربایجان... به نیت 14 معصوم💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩قربة إلی الله به نیت 14 معصوم💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩قربة إلی الله به نیت 14 معصوم💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩قربة إلی الله

واکنش نخست‌وزیر عراق به حمله موشکی به اربیل: حمله به امنیت مردم ما بودواکنش نخست‌وزیر عراق به حمله موشکی به اربیل: حمله به امنیت مردم ما بود مصطفی الکاظمی، نخست‌وزیر عراق در حساب توئیتر خود نوشت: حمله موشکی شب گذشته به اربیل مرکز اداره اقلیم کرد شمال کشور، ساکنان آن را به وحشت انداخته و حمله به امنیت مردم ماست.

حملات راکتی به اربیل؛ «هیچ نیروی آمریکایی صدمه ندیده است»خبرگزاری دولتی عراق گزارش داد که بامداد یکشنبه چند فروند موشک به اربیل، پایتخت منطقه خودمختار کردستان در شمال عراق شلیک شده است. دست مریزا سردارحاجی زاده فردا گزارش بدع

آسوشیتدپرس: حمله موشکی به اربیل از ایران انجام شده است

مقامات آمریکایی: حمله موشکی به اربیل از سمت ایران صورت گرفته استمقامات آمریکایی: حمله موشکی به اربیل از سمت ایران صورت گرفته است روزنامه وال‌استریت ژورنال به نقل از مقامات آمریکایی ادعا کرد موشک‌های پرتاب شده به نزدیکی ساختمان جدید کنسولگری آمریکا در اربیل عراق، «از سمت ایران» شلیک شده‌اند.

رئیس‌جمهور عراق: هدف حملات به اربیل ناکام گذاشتن تلاش‌ها برای تشکیل دولت استرئیس‌جمهور عراق: هدف حملات به اربیل ناکام گذاشتن تلاش‌ها برای تشکیل دولت است رئیس‌جمهور عراق گفت که هدف حملات موشکی شب گذشته به شهر اربیل ناکام گذاشتن تلاش‌ها به منظور تشکیل دولت در این کشور است.