فلاحت‌پیشه

فلاحت‌پیشه

فلاحت‌پیشه: با یکسری تکفیری‌های یقیه سفید در ایران مواجه هستیم

فلاحت‌پیشه: با یکسری تکفیری‌های یقیه سفید در ایران مواجه هستیم

14/11/2019 02:59:00 ب.ظ

فلاحت‌پیشه : با یکسری تکفیری‌های یقیه سفید در ایران مواجه هستیم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران تصریح کرد در کشور با یکسری 'تکفیری‌های یقیه سفید' مواجه هستیم. - خبرگزاری آناتولی

14.11.2019استانبول/ خبرگزاری آناتولیحشمت‌الله فلاحت‌پیشه، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران اظهار داشت:"ما در ایران با یکسری تکفیری‌های یقیه سفید مواجه هستیم.تکفیری‌های یقه سفید کسانی هستند از ابزارهای در اختیارشان با هدف ایجاد دو قطبی در جامعه گام بر می‌دارند و بسیار هم اصرار دارند که هر شخصی را مقابل مقام معظم رهبری قرار دهند".

رضا پهلوی با انتقاد از اتحادیه اروپا: مشروعیت بخشیدن به رئیسی همانند یک سیلی بود رضا پهلوی:‌ فرصت کوبیدن آخرین میخ بر تابوت رژیم ایران فراهم است «حوادث مرموز در خلیج فارس؛ ربایش احتمالی یک نفتکش و از دست رفتن کنترل سکان چند کشتی دیگر»

به گزارش خبرگزاری"ایلنا"، وی در ادامه تصریح کرد: فلاحت‌پیشه افزود:"این جریان تکفیری یقه سفید از مرکز تا شهرستان‌های کوچک کشیده شده‌اند و ابزارهایشان که همان تریبون‌ها، رسانه ها و فضای مجازی هستند استفاده می‌کنند".وی ادامه داد:"امروز ما به این جریان می‌گوییم تکفیری‌های یقه سفید اما اگر در شرایط خاصی قرار گیرند و اسلحه به دستشان بیفتد حتما همان کار را انجام می‌دهند که داعشی‌ها انجام می‌دادند".

فلاحت‌پیشه خاطر نشان کرد:"تلاشی که برای دوقطبی‌سازی و ایجاد کانون‌های دشمنی در ستون‌های نظام انجام می‌دهند کم از کارهایی نیست که جریان تکفیری انجام می‌دهد. کشور ما از این جریان‌سازی هیچ سودی نمی‌برد که یک عده بیایند رئیس‌جمهور را در مقابل رهبری قرار دهند". headtopics.com

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

Telegram: Instant View

در ایران با یکسری تکفیری‌های یقیه سفید مواجه هستیم/ کسانی که به دنبال وحدت شکنی هستند نقش ستون پنجم را ایفا می‌کنندیک نماینده مجلس تاکید کرد: کسانی که امروز به دنبال وحدت شکنی هستند و سامان مدیریتی را در مقابل نظام فقهی کشور قرار می‌دهند ناخودآگاه نقش ستون پنجم را ایفا می‌کنند.

اعلام آمادگی فرانسه جهت مذاکره با ترکیه پیرامون مبارزه با داعش

بازداشت شماری از کارکنان دولت ایران همزمان با انتقادهای روحانی از مبارزه با فساددر ادامه انتقادات چند روز گذشته حسن روحانی از رویکرد قوه قضائیه در مبارزه با فساد، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری ایران هم گفته 'این نمی‌شود که مبارزه با فساد فقط برای دولت باشد'. همزمان شماری از مقامات ارشد وزارت بهداشت و همچنین کارکنان سازمان ثبت اسناد بازداشت شدند.

انتقاد دوباره روحانی از مبارزه با فساد همزمان با بالا گرفتن حملات به اوحسن روحانی، رئیس جمهوری ایران، امروز هم از رویکرد قوه قضائیه در مبارزه با فساد انتقاد کرد و خواست این مبارزه تبدیل به دعواهای جناحی نشود.

آتش‌بس میان گروه جهاد اسلامی و اسرائیل با میانجیگری قاهره | DW | 14.11.2019دبیرکل جنبش جهاد اسلامی از پیشنهاد برقراری آتش‌بس میان شبه‌نظامیان این گروه و اسرائیل از طریق مصر خبر داد. این آتش‌بس که اسرائیل هنوز به طور رسمی آن را تائید نکرده پس از دو روز درگیری شدید میان دو طرف برقرار می‌شود.

برخورد شدید پلیس فرانسه با جدایی طلبان کاتالونیا در مرز اسپانیادر ویدئوهای منتشر شده از این رویداد، تصاویری از برخورد خشونت‌آمیز پلیس فرانسه با معترضان کاتالان دیده می‌شود.