فلاحت‌پیشه: ترامپ ایران را با کره‌شمالی اشتباه گرفته است

08/06/1398 02:23:00 ب.ظ

🔻حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:ترامپ، ایران را با کره‌شمالی اشتباه گرفته است/ترامپ به دنبال مذاکره درباره اختلافات جدید است این گفت‌وگو را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت

فلاحت‌پیشه، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: ترامپ ایران را با کره‌شمالی اشتباه گرفته و تا زمانی که این اشتباه در برداشت او رفع نشود و 915 تحریم وضع‌شده در قالب فصل هفتم منشور ملل متحد و تحریم‌های به اصطلاح حکم حکومتی و کنگره‌ای در آمریکا علیه ایران شکسته نشود، راهبردی برای مذاکره شکل نخواهد گرفت. اعتمادآنلاین ، با توجه به سخنان اخیر روحانی مبنی بر اینکه «برای تامین منافع ملی حاضر به مذاکره با...

اعتمادآنلاین ، با توجه به سخنان اخیر روحانی مبنی بر اینکه «برای تامین منافع ملی حاضر به مذاکره با هر کسی هستیم»، بیان کرد: در شرایط فعلی به هیچ وجه زمینه مذاکره جمهوری اسلامی با ایالات متحده آمریکا مهیا نیست. صحبت‌های روحانی را قبول دارم، ولی واقعیت این است که در شرایط فعلی منافع ایران تامین نمی‌شود.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره میزان احتمال مذاکره بین ایران و آمریکا، با توجه به صحبت‌های روحانی و ترامپ، گفت: منافع ملموس جمهوری اسلامی پیش از این مطرح شده است، اما ترامپ برای رفع اختلافات جدید می‌خواهد وارد مذاکره شود. واقعیت این است که تصور ترامپ از ایران تصور کره‌شمالی است، در حالی که تجربه کره‌شمالی یک پروژه شکست‌خورده است که پرونده‌اش در زمان خود ترامپ مشخص شد و این اتفاقات نشان می‌دهد که بعید است مذاکره‌ای شکل بگیرد.

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب عنوان کرد: تا زمانی که 915 تحریمی که در قالب فصل هفتم منشور ملل متحد و تحریم‌های مازاد بر آن و تحریم‌های کنگره‌ای در ایالات متحده شکسته نشود، راهبردی برای مذاکره در ایران شکل نخواهد گرفت. headtopics.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره جنوبی

کره جنوبی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بسکتبال ایران در جام جهانی: از رقیبان ایران چه می‌دانیم؟تیم بسکتبال ایران در گروه C با اسپانیا، پورتوریکو و تونس هم‌گروه است. دو پیروزی در این گروه صعود ایران را به مرحله بعدی تضمین می‌کند، جایگاهی که بسکتبال ایران هرگز به آن دست نیافته است. این مطلب نگاهی دارد به حریفان ایران در جام جهانی چین.

رویترز: انفجار در سکوی پرتاب موشک ماهواره‌بر در ایرانخبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام ایرانی و افراد مطلع در دولت آمریکا از انفجار یک سکوی پرتاب موشک ماهواره‌بر در ایران خبر داده است. تصاویر ماهواره ای منتشر شده که گفته می شود به یک مرکز فضایی ایران تعلق دارد، نشان دهنده یک ستون دود سیاه بر آمده از محلی شبیه به سکوی پرتاب است. همزمان، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران با اشاره به گزارش های منتشر شده می گوید ماهواره ناهید-۱ سالم است.

اشتباه کارخانه داروسازی عامل 'پرمویی' کودکان در اسپانیابه دنبال یک اشتباه دارویی در یک شرکت داروسازی، ۱۷ مورد رویش موی غیرطبیعی در میان کودکان در اسپانیا گزارش شده است. ظاهرا داروی درمان ریزش مو با داروی معده اشتباه شده است.

اورتگاس خطاب به ظریف: آیا او می‌داند مسدود کردن یوتیوب در ایران هم یک اشتباه در زمینه ارتباطات استاورتگاس خطاب به ظريف : آیا او می‌داند مسدود کردن یوتیوب در ایران هم یک اشتباه در زمینه ارتباطات است خانم اورتگاس در این توئیت پرسیده است که آیا مسدود کردن یوتیوب در ایران هم یکی از اشتبا‌هات مطرح شده در سخنرانی «پروفسور ظریف» در زمینه ارتباطات است؟

سناتور تیلیس: از رهبری پرزیدنت ترامپ در قبال مسئله ایران حمایت می‌کنم؛ آمریکا خواهان یک ایران غیرهسته‌ای است«تام تیلیس» سناتور جمهوریخواه ایالت کارولینای شمالی ضمن بیان این مطلب که از رهبری پرزیدنت ترامپ برای برقراری گفت‌وگو و تلاش برای عادی‌سازی روابط با برخی حکومت‌‌های سرکش حمایت می‌کند، تاکید کرد که آمری

بدنبال تاسیس بانک مشترک با ایران هستیم/ ایران از ظرفیت صرافان افغانی استفاده کندرایزن بازرگانی افغانستان گفت: در حال رایزنی و گفت‌وگو با مقامات ایرانی هستیم تا در آینده نزدیک یک بانک مشترک تاسیس کنیم یا اینکه یکی از بانک‌های افغانستان در ایران، نمایندگی تاسیس کند.