فلاحت‌پیشه: برجام راه‌حل اروپایی ندارد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به سخنان اخیر وزیر خارجه آلمان گفت: برجام راه‌حل اروپایی ندارد. راه‌حل را کسی باید انجام دهد که حلال موضوع باشد. اروپایی‌ها از چنین توان و و جایگاهی برخوردار نیستند.

به گزارش ایسنا، هایکو ماس وزیر امور خارجه آلمان روز گذشته در گفت‌وگو با روزنامه فونکه مدین، تصمیم ایران برای کاهش تعهدات برجامی‌ را «اقدامی کاملا خطا» را خواند و از ایران خواست تا به الزامات پیش‌بینی شده در برجام عمل کند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: برجام به این علت صدمه خورد که آمریکایی‌ها آن را نقض کردند و اروپایی‌ها هیچ اقدامی برای نجات برجام انجام ندادند. دلیل طولانی شدن و متفاوت بودن سازوکارهای اروپایی‌ها این بود که برنامه‌های خود را مدام با وزارت خزانه‌داری آمریکا تطبیق می‌دادند. به همین دلیل نمی‌توانستند پیشنهادی ارائه دهند که نظر ایران را جلب کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لاوروف: هیچ جایگزینی برای برجام وجود ندارد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimلاوروف: هیچ جایگزینی برای برجام وجود ندارد مسئله حمایت از برجام درگفتگوی تلفنی پوتین و ماکرون نیز مورد تأکید قرار گرفت ما ازطرحی که فرانسه بمنظور یافتن راهی برای حفظ برجام و درعین حال تأمین منافع اقتصادی ایران ذیل این توافق ارائه داده،استقبال میکنیم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

همزمان با گزارش بین المللی انرژی اتمی درباره ایران؛ اسرائیل خواستار لغو برجام توسط سه کشور اروپایی شدهمزمان با گزارش بین المللی انرژی اتمی درباره ایران؛ اسرائیل خواستار لغو برجام توسط سه کشور اروپایی شد پس از نقض دوباره برجام از سوی ایران، کورنل فروتا مدیرکل موقت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به تهران سفر کرد تا با مقامات ایران گفت‌وگو کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

صالحی: برجام دیگر جاده یک طرفه نیست/ فروتا: آژانس مایل به ادامه همکاری با ایران است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس سازمان انرژی اتمی ایران در نشست خبری مشترک با مدیرکل موقت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تاکید دارد که برجام دیگر جاده یک طرفه نیست.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ایران برجام جاده یکطرفه نیسترییس سازمان انرژی اتمی ایران ضمن انتقاد از عدم پایبندی اروپا به تعهداتش در قبال برجام تاکید کرد این توافق یک جاده یکطرفه نیست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

برجام دیگر جاده یک طرفه نیسترئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان گفت: جمهوری اسلامی ایران تاکید دارد که برجام دیگر جاده یک طرفه نیست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی خواستار فسخ برجام شدوزیر امور خارجه اسرائیل: «در پی گزارش‌های آژانس در خصوص نقض برجام، از فرانسه، آلمان، انگلیس و دیگر طرفین می‌خواهیم تا توافق هسته‌ای را فسخ کنند و به کمپین تحریم‌های آمریکا علیه ایران ملحق شوند»
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »