فعال شدن کمیته توانمندسازی و آموزش حزب اراده ملت برای انتخابات مجلس/ فعالیت دائمی جبهه‌ها باعث تضعیف احزاب می‌شود

26/03/1401 10:38:00 ق.ظ

حکیمی‌پور در گفت‌وگو با ایلنا: فعال شدن کمیته توانمندسازی و آموزش حزب اراده ملت برای انتخابات مجلس/ فعالیت دائمی جبهه‌ها باعث تضعیف احزاب می‌شود

دبیرکل حزب اراده ملت گفت: کمیته توانمندسازی و آموزش حزب برای بررسی افرادی که قابلیت و توانمندی کاندیداتوری برای مجلس را دارند فعال شده و با آموزش برای حضور در انتخابات آماده خواهند شد. دبیرکل حزب اراده ملت در پاسخ به این سوال که آیا حزب درباره انتخابات مجلس برنامه‌ای ترتیب داده است یا خیر گفت: ما برای همه انتخابات‌ها به ویژه مجلس هم برنامه داریم.

در همین رابطه کمیته توانمندسازی و آموزش در حزب روی افرادی که قابلیت و توانمندی کاندیداتوری برای مجلس را از طرف حزب دارند، کار می‌کند. کمیته این افراد را شناسایی کرده و در جهت تسلط آن‌ها به وظایفی که در آینده خواهند داشت به آن‌ها آموزش می‌دهد تا با آمادگی بیشتری خود را در معرض رای مردم قرار بدهند. ما این اهداف را پیش خواهیم برد و طبیعتا وقتی به انتخابات نزدیک‌تر شویم، فعالیت‌های بیشتری صورت می‌پذیرد.

حکیمی‌پور در پاسخ به این سوال که در کمیته توانمندسازی چهره‌هایی انتخاب شده‌اند یا خیر گفت: فرایند به این گونه است که ابتدا به اعضا در شهرستان‌ها و استان‌ها اعلام می‌کنند. آن‌هایی که آمادگی دارند و داوطلب هستند شناسائی می‌شوند. بنابراین گزینش‌ها و برنامه‌ریزی‌ها صورت می‌پذیرد. ما اقدامات را انجام داده‌ایم و فراخوان در حزب داده شده است تا در بین اعضای علاقه‌مند آن‌هایی که واجد شرایط هستند، انتخاب شوند و برای آموزش دادن به آن‌ها کار شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

درخواست نشست مشترک ایران و عراق برای مبارزه با قاچاق اسلحه/ آماده‌باش ۲کشور برای اربعینآماده‌باش مرزبانی برای اربعین فرمانده مرزبانی از آمادگی آمادگی ایران برای استفاده از ظرفیت پهبادها برای کنترل مرزهای دو کشور ایران و عراق خبر داد

دعوت وزیر خارجه ترکیه از امیرعبداللهیان برای سفر به آنکاراحسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در تماس تلفنی با مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه آخرین تحولات روابط دو جانبه را مورد رایزنی قرار داد.

گانتس: برای مقابله با ایران باید همکاری نظامی با اعراب گسترش یابد | DW | 14.06.2022وزیر دفاع اسرائیل می‌گوید، کشورش باید برای مقابله با تهدیدات ایران اشتراک مساعی نظامی و امنیتی خود همراه با کشورهای عربی را تقویت کنند. در ماه‌های اخیر بحث ایجاد یک 'ناتوی عربی' برای مشارکت اسرائیل دائما مطرح بوده است.

تشکیل پرونده قضائی برای ۳ کودک به اتهام «کلیپ‌های غیراخلاقی» در اینستاگرامرسانه‌های ایران از تشکیل پرونده برای پسربچه‌ای که در اینستاگرام «کلیپ‌های غیراخلاقی»، به همراه دو دختر کم‌سن و سال درست می‌کرد، خبر داده‌اند. در این گزارش‌ها عنوان شده که این کودکان فقط بازیگر بوده و سناریوهای از پیش نوشته‌شده را اجرا می‌کرد. اخبار_ایران اصگات النظام شئونیزم فارسی ارباب رعیتی شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران.

وزیر کار ایران برای 'افزایش هماهنگی در دولت' استعفا داد | DW | 14.06.2022وزیری که گفته بود با یک میلیون تومان می‌شود شغل ایجاد کرد، ۳۰۰ روز پس از انتصاب به این سمت از مقام خود کناره‌گیری کرد. مجلس پیشتر درخواست استیضاح حجت‌الله عبدالملکی را طرح کرده بود. حکومت جاهلیت فاشیسم شئونیزم فارسی ارباب رعیتی شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران پر است از این بیخردان و جاهلان و اوباشان و ملاها. با حذف یک جاهل از دولت بیسواد و بیخرد، اتفاق خاصی در حکومت جاهلیت نمی افتد.کل بساط فرقه فارسیسم باید از کشور حذف و جارو شود. فکر کرد انگوزمان با 6 کلاس سواد رییس جمهور شده خوب این بسیجی مغز فندوقی فکر کرده که چرا وزیر نشه یکسال نشده دیده دردسر داره برگشته به همون شغل دزدی و مفتخوریش این دولت و مجلس انقلابی و یکدست به خودشونم رحم نمیکنن دوره آخر زمان شده

صنعت مرغداری در حال فروپاشی است/ تولیدکنندگان رغبتی برای جوجه‌ریزی ندارندرییس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی گفت: در ماه 130 میلیون جوجه تولید و وارد سالن‌های تولیدی می‌شود و در سال حدود 2 میلیون و 300 هزار تن مرغ گوشتی تولید می‌شود اما روزانه حجم تولید کمتر می‌شود.