فضاپیمای دراگون به ایستگاه بین المللی فضایی پیوست

11/03/1399 11:13:00 ب.ظ

داوگ هرلی و باب بنکن، دو فضانورد آمریکایی که با یک فضاپیمای متعلق به بخش خصوصی به مدار زمین پرتاب سفر کرده اند، در ایستگاه بین المللی فضایی مستقر شده اند. فضاپیمای دراگون یکشنبه پس از سفری ۱۹ ساعتی به مدار زمین به ایستگاه بین المللی فضایی پیوست. داوگ هرلی و باب بنکن اولین فضانوردان آمریکایی هستند که پس از یک وقفه نه ساله از خاک آمریکا به مدار زمین سفر می کنند.

داوگ هرلی و باب بنکن، دو فضانورد آمریکایی که با یک فضاپیمای متعلق به بخش خصوصی به مدار زمین پرتاب سفر کرده اند، در ایستگاه بین المللی فضایی مستقر شده اند. فضاپیمای دراگون یکشنبه پس از سفری ۱۹ ساعتی به مدار زمین به ایستگاه بین المللی فضایی پیوست. داوگ هرلی و باب بنکن اولین فضانوردان آمریکایی هستند که پس از یک وقفه نه ساله از خاک آمریکا به مدار زمین سفر می کنند. سه سرنشین ایستگاه بین المللی فضایی از هرلی و بنکن استقبال کردند داوگ هرلی و باب بنکن، دو فضانورد آمریکایی که با یک فضاپیمای متعلق به بخش خصوصی به مدار زمین پرتاب سفر کرده اند، در ایستگاه بین المللی فضایی مستقر شده اند.

فضاپیمای دراگون یکشنبه پس از سفری ۱۹ ساعتی به ایستگاه بین المللی فضایی پیوست. این فضاپیما شنبه با موشک فالکون ۹ شرکت اسپیس اکس از فلوریدا به فضا پرتاب شده بود. عملیات فنی اتصال دراگون به ایستگاه بین المللی فضایی به طور خودکار انجام شد و سرنشینان آن پس از حدود ۳ ساعت وارد این ایستگاه شدند.

کریس کسیدی فضانورد آمریکایی و آناتولی ایوانیشین و ایوان وگنر، دو سرنشین روس ایستگاه بین المللی فضایی از داوگ هرلی و باب بنکن استقبال کردند.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویر دیدنی از فوران یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان در جزیره هاوایی

ویدیوها : یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان به نام «کیلاویا» در جزیره هاوایی روز چهارشنبه ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) فوران کرده است. ادامه مطلب >>

در بازگشت سوغاتی یادتون نره...!!! کجا رو میخواد اتش بکشه تسبیح هم که با خودشون بردن. اعتراضات و اغتشاشات آمریکا رو پوشش بده پفیوز بسیار هم عالی ولی مشکل کرونا و این بابا که توسط پلیس امریکا به قتل رسید چه خواهد شد؟

فضاپیمای متعلق به اسپیس‌ایکس به ایستگاه فضایی بین‌المللی رسیدرابرت بنکن و داگلاس هورلی، دو فضانورد آمریکایی سوار بر سفینه خصوصی دراگن، متعلق به شرکت اسپیس‌ایکس، به ایستگاه فضایی بین‌المللی (ISS) رسیدند.

کپسول حامل فضانوردان ناسا به خوبی عمل کرد؛ درگن به ایستگاه فضایی بین‌المللی رسید🔺کپسول حامل فضانوردان ناسا به خوبی عمل کرد؛ درگن به ایستگاه فضایی بین‌المللی رسید ⚡️کپسول حامل داگ هرلی و باب بنکن، فضانوردان ناسا، ساعت ۱۰:۱۶ بامداد یکشنبه ۱۱ خرداد به ایستگاه فضایی بین‌المللی رسید. میگم شما که هی از اون بالاها خبر میزارید از آسمونم اعتراضات آمریکا پیداست. 👌👌👌 آی ابو استالین، از ۲۵۰۰ کشتهٔ اعتراضات ایران چه خبر؟

فضاپیمای درگن به ایستگاه فضایی بین‌المللی متصل شد؛ استقبال از همکاران جدید آمریکایی🔺فضاپیمای درگن به ایستگاه فضایی بین‌المللی متصل شد؛ استقبال از همکاران جدید آمریکایی ⚡️کپسول حامل داگ هرلی و باب بنکن، دو فضانورد آمریکایی، ۱۹ ساعت پس از پرتاب راکت فالکون۹ از مرکز فضایی کندی پیش از ظهر یکشنبه به ایستگاه فضایی بین‌المللی رسید. خوشبخت ترين انسان هاى تاريخ اونا میتونند نفس بکشند؟ I_CANT_BREATHE جاوید خرد

حمله موشکی شبه‌نظامیان حفتر به طرابلس منجر به جان باختن 5 غیرنظامی شدحمله موشکی شبه‌نظامیان حفتر به منطقه سوق الثلاثاء طرابلس منجر به جان_باختن 5 غیرنظامی شد

معترضان به نژادپرستی در آمریکا، کاخ سفید را به حالت تعطیلی درآوردندمعترضان به نژادپرستی در آمریکا، کاخ سفید را برای مدتی به حالت تعطیلی درآوردند.

روحانی: به ‌زودی به شرایط قبل از کرونا برنخواهیم گشت | DW | 30.05.2020روحانی گفته است مردم باید باور کنند که به زودی به شرایط قبل از کرونا نمی‌توانند برگردند و بخشی از زندگی باید به فضای مجازی برود. روحانی گفت محدودیت فعالیت پاساژها برداشته شده و مساجد در سراسر کشور بازگشایی می‌شوند. مردم باور می کنن، ولی شما به این باور نرسیده اید نفهميدم چي گفت😐 مهم دکانهای دین فروشی اخونداست که باید درش باز بشه ، اخه نمیشه که در دکونی که این مفتخورا سالهاست دارن ازش نون میخورن بسته بمونه هموطن_گرامی واسه همین است که من براندازم و شورشی بر علیه ظلم و ستم خامنه‌ای_جنایتکار و كل اين سيستم سراپا فاسدو دروغگو و رياكار تيك_تاك_سرنگونی