فضاپیمای «اسپیس اکس» چهار فضانورد جدید را با موفقیت به ایستگاه فضایی بین‌المللی رساند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺فضاپیمای «اسپیس_اکس» چهار فضانورد جدید را با موفقیت به ایستگاه فضایی بین‌المللی رساند ▪️فضاپیمای شرکت آمریکایی «اسپیس اکس» روز پنجشنبه با موفقیت به ایستگاه فضایی بین‌المللی رسید.

فضاپیمای شرکت آمریکایی «اسپیس اکس» روز پنجشنبه با موفقیت به ایستگاه فضایی بین‌المللی رسید.یک فضانورد آلمانی و سه فضانورد آمریکایی مسافران جدید ایستگاه فضایی بین‌المللی هستند و تا بهار آینده در این مرکز اقامت خواهند داشت.

پرواز فضاپیمای «دراگون» به صورت خودکار انجام شد و فضانوردان فقط بر عملیات نظارت داشتند، تا در صورت لزوم وارد عمل شوند. قرار بود مراسم استقبال از این فضانوردان با حضور هفت فضانورد ساکن ایستگاه فضایی بین‌المللی انجام شود، ولی به دلیل تأخیر چندباره در پرتاب موشک، چهار نفر از ساکنان ایستگاه طبق برنامه قبلی دوشنبه به زمین بازگشتند.او و یکی از دو فضانورد روسی ساکن ایستگاه، در اواسط مأموریت یک ساله‌ای هستند که تا ماه مارس آینده ادامه خواهد پاشت.

خدمه جدید، سه فضانورد ناسا به نام‌ها «راجا چاری»، «توماس مارش‌بورن» و «کایلا بارون» به همراه یک فضانورد آلمانی به نام «ماتیاس ماورر» از آژانس فضایی اروپا هستند. آنها شش ماه در ایستگاه فضایی بین‌المللی خواهند ماند و در این مدت میزبان دو گروه از گردشگران فضایی خواهند بود. گروه نخست را روسیه در ماه دسامبر، و گروه دوم را اسپیس اکس در ماه فوریه به این مرکز منتقل خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پنتاگون: شراکت ما با SDG در سوریه برای مبارزه با داعش استسخنگوی پنتاگون گفت شراکت ما با نیروهای دموکراتیک سوریه تنها مبتنی بر مبارزه با داعش است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازداشت 9 تبعه خارجی به اتهام همکاری با داعش و القاعده در استانبولنیروهای امنیتی ترکیه 9 تبعه خارجی را به ظن همکاری با داعش و القاعده در استانبول دستگیر کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بی‌توجهی به دستورالعمل‌های بهداشتی دستاوردهای مقابله با کرونا را از بین می‌بردمعاون اول رییس جمهور:بی توجهی به دستورالعمل های بهداشتی دستاوردهای مقابله با کرونا را از بین می برد/مشکلی از نظر تعداد واکسن در کشور وجود ندارد و باید روند تزریق دوز سوم بر اساس اولویت بندی های مشخص تسریع شود
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

پاسخ وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به حواشی/ از نسبت فامیلی با 'زاکانی' تا مدارک تحصیلی‌اشوزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به حواشی مطرح شده درباره خودش از جمله انتخابش به علت نسبت فامیلی‌اش با 'علیرضا زاکانی' شهردار تهران، نحوه طی مدارج تحصیلی، مخالفتش با موسیقی، ممیزی‌های مجله رشد و مطرح شدن نامش در طرح صیانت از فضای مجازی پاسخ داد. نتیجه ای که از این گزارش میشود گرفت اینه که دوستی قدیمی ایشون با آقای زاکانی باعث نشده که ایشون پست بگیره بلکه رابطه فامیلی باعث این پست جدید هست . چون که چرا قبل از اینکه باهم فامیل بشن آقای زاکانی همچنان نماینده مجلس ‌بود و میتونست نظر لطفی بهش بکنه کشور افغانستان یک حکومت داره که دوست و برادرتونِ اتفاق مثل نظامت دوتا جناب داره.میخوام بگم تو در هر چهارتا جناب در این دو کشور میتونی نوچه خوبی برای امیر المومنین شون باشی منتها اگر بری به افغانستان دستت باز تره میتونی در محل حکم تعزیر رو صادر کنی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تل‌آویو: آماده هرگونه درگیری احتمالی با ایران و شبه‌نظامیان وابسته به آن هستیمژنرال کوخاوی، رئيس ستاد مشترک ارتش اسرائیل، اعلام کرد، نیروهای این کشور در حال سرعت بخشیدن به برنامه‌های عملی و آمادگی برای مقابله با هرگونه تشدید تنش‌ یا بزن نیستن فقط بلوف میان همش بلوفه 😂 زور تروریست های شیعه فقط به زن و بچه بیگناه میرسد ولی جرأت و مردانگی ندارند که جواب حملات اسرائیل را بدهند فلسطین رام_الله اسرائیل العربيه_فارسى تل‌آویو: آماده هرگونه درگیری احتمالی با ایران و شبه‌نظامیان وابسته به آن هستیم .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

واکنش کاربران لبنانی به مسابقه با ایران و چمدان‌های خبرساز
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »