فصل برداشت انبه در آنتالیا

25/05/1398 09:26:00 ب.ظ

Yunus Uğur,Omid Shamizi | Antalya آنتالیا/ خبرگزاری آناتولی کشاورزان استان آنتالیا در جنوب ترکیه برداشت میوه انبه از گلخانه های خود را آغاز کردند.

خدیجه گوون و صفا اوغوز که در یک گلخانه انبه در آنتالیا با هم شریک هستند، پیش‌بینی می‌کنند امسال در حدود 5 هزار انبه برداشت کنند.

بیشتر انبه برداشت شده در آنتالیا به مصرف داخلی ترکیه می‌رسد و با طعم ویژه خود در سالهای اخیر با استقبال گردشگران روبرو شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

خبرگزاری آناتولیکشاورزان در استان بورسای ترکیه برداشت محصول «سیاه‌گیله» را آغاز کردند.

عکس روز: فستیوال ساخت مجسمه‌های شنی در اسرائیل | DW | 16.08.2019عکس روز: فصل برداشت ذرت در چین تصویر کشاورزان روستایی در حومه کلانشهر چونگ‌کینگ واقع در مرکز چین را نشان می‌دهد که مشغول برداشت ذرت هستند. هوای آفتابی و مناسب نیز به فعالیت آنها در برداشت محصول سرعت می‌بخشد.

برندگان مسابقه عکاسی از طبیعت و حیات وحش استرالیاعکس گرفته شده با یک پهپاد از کوسه‌ای که در حال چرخیدن در اطراف یک نهنگ در ساحل است، جایزه طبیعت را در این مسابقه برد.

اسلام‌آباد از کشته شدن 8 سرباز پاکستانی و هندی در درگیری در کشمیر خبر دادپاکستان روز پنجشنبه از کشته شدن 3 سرباز پاکستانی و 5 سرباز هندی در نتیجه تبادل آتش در مرز دو کشور در

لیورپول قهرمان سوپرجام اروپا شدلیورپول فاتح لیگ قهرمانان فوتبال اروپا چهارشنبه شب در شهر استانبول با شکست چلسی در ضربات پنالتی برای چهارمین بار در تاریخ خود قهرمان سوپرجام اروپا شده است.

موبایل، کیف و مدارک، در صدر اشیای جامانده در تاکسیموبایل، کیف و مدارک، در صدر اشیای جامانده در تاکسی مسئول ستاد پیگیری اشیاء گمشده تاکسیرانی با اعلام شماره ۴۸۰۴۸ برای اعلام و پیگیری وسایل جامانده در تاکسی گفت: تلفن همراه، کیف و مدارک در صدر اشیاه جامانده در تاکسی قرار دارد.