فشار کارفرمایان آمریکایی به کارمندان واکسینه‌نشده‌ خود افزایش می‌یابد

03/08/2021 01:27:00 ق.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

کارفرما, شرکت

فشار کارفرما یان آمریکایی به کارمندان واکسینه ‌نشده‌ خود افزایش می‌یابد بسیاری از کارمندان شرکت ‌هایی که زدن واکسن را برای کارمندان لازم می‌دانند، قبلاً واکسینه شده‌اند و تمایلی ندارند با افراد غیر واکسینه همکاری کنند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

Print this pageخوردن غذا در داخل رستوران‌ها در برخی از شهرهای آمریکا، نیاز به نشان دادن برگه واکسیناسیون دارد - ۷ مرداد ۱۴۰۰کارفرمایان آمریکایی کم کم صبر و تحمل خود را نسبت به کارکنانی که در مقابل ویروس کرونا واکسینه نشده‌اند، از دست می‌‌دهند.آنها ماه‌ها برای تشویق نیروهای کار خود به واکسینه شدن، از پاداش و مشوق‌های دیگر استفاده کردند. ولی حالا شمار فزاینده‌ای از کارفرماها به قوانین و دستورالعمل‌هایی متوسل شده‌اند که امتناع از زدن واکسن را برای کارمندان سخت می‌کند: از دستور مستقیم واکسینه شدن گرفته تا تست اجباری و منظم کرونا برای افرادی که واکسن نزده‌اند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

اعتراضات ایران؛ پلیس و لباس شخصی‌ها دانشگاه شریف را محاصره کرده اند

روز یکشنبه و پس از سر دادن شعارهای تند علیه جمهوری اسلامی و علی خامنه‌ای در داتشگاه شریف، پلیس و نیروهای لباس شخصی این دانشگاه را محاصره کرده‌اند. گزارش‌های تائید نشده از ورود ماموران امنیتی به بخش‌هایی از دانشگاه حکایت دارد. ادامه مطلب >>

برنامه ایران در روز دهم المپیک/ بی‌مدالی‌ها پایان می‌یابد؟پنج ورزشکار ایران در دهمین روز از المپیک توکیو به مصاف رقبای خود می‌روند. _به چه جرمی میخوای منو بازداشت کنی ؟! +نگران نباش ، جرم واست درست میکنیم ! این است ج ا اخوندینجس که قراربود رژیمی مقدس بشه اما تبدیل به یک دیکتاتوری نجسو طاغوتی شد نه_به_جمهوری_اسلامی همانند سایرین دست از پا دراز تر برمیگردند اقتدار الکی گنده گوزی

اگر جهان بحرانی شود کجا امن‌ترین است؟ | DW | 01.08.2021با افزایش بحران‌ها در جهان این پرسش به ذهن بسیاری خطور کرده است: اگر بحران‌ها همه جهان را فرا بگیرد کجا امن‌ترین است؟ دو پژوهشگر انگلیسی به این پرسش پاسخ داده‌اند.

افزایش 80 درصدی تلفات غیرنظامیان در افغانستان طی 6 ماهکمیسیون مستقل حقوق بشر افغانستان، از افزایش 80 درصدی تلفات غیرنظامیان در شش ماه نخست سال جاری میلادی نسبت به زمان مشابه آن در سال گذشته خبر داد.این

'سِرُم تزریقی' کم است؟به دنبال انتشار برخی اخبار در فضای مجازی مبنی بر نبود و کمبود سرم بویژه برای بیماران مبتلا به کرونا، مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت: اکنون تقریبا تولید سرم در کشور به ۱۱ میلیون رسیده و تا اواخر شهریور تولید سرم به ۱۵.۵ میلیون در ماه افزایش می‌یابد.

کشتی فرنگی المپیک/ شروع پرقدرت گرایی و سارویکشتی فرنگی المپیک/ شروع پرقدرت گرایی با شکست کوبا محمدعلی گرایی نماینده وزن ۷۷ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران در نخستین مبارزه خود در رقابت های المپیک توکیو مقابل حریفی از کوبا به برتری رسید.

لیل با غلبه بر پاریس‌سن‌ژرمن برای نخستین بار فاتح سوپر جام شدتیم فوتبال لیل، موفق شد در چهارچوب دیدار سوپر جام، پاری‌سن‌ژرمن، حریف پر ستاره خود را یک‌ بار دیگر در کسب جام ناکام بگذارد و با نتیجه 1 بر صفر به برتری

Share via Email Print this page خوردن غذا در داخل رستوران‌ها در برخی از شهرهای آمریکا، نیاز به نشان دادن برگه واکسیناسیون دارد - ۷ مرداد ۱۴۰۰ کارفرمایان آمریکایی کم کم صبر و تحمل خود را نسبت به کارکنانی که در مقابل ویروس کرونا واکسینه نشده‌اند، از دست می‌‌دهند.به گزارش ایسنا، در دهمین روز از المپیک ۲۰۲۰ توکیو نمایندگان ورزش ایران در رشته‌های قایقرانی، کشتی و تیراندازی به مصاف حریفان خود می‌روند.نیوزیلند دو پژوهشگر دانشگاه"آنگلیا راسکین" انگلستان به این پرسش که با درگیر شدن همه جهان با بحران‌ها کدام کشورها امن‌تر از همه خواهند بود پاسخ داده‌اند: «به نیوزیلند بروید.01 اوت ,2021: 07:57 شب GST آخرین به روزرسانی: 01 اوت ,2021: 08:23 شب GST آدرس کپی شد کمیسیون مستقل حقوق بشر افغانستان، از افزایش 80 درصدی تلفات غیرنظامیان در شش ماه نخست سال جاری میلادی نسبت به زمان مشابه آن در سال گذشته خبر داد.

آنها ماه‌ها برای تشویق نیروهای کار خود به واکسینه شدن، از پاداش و مشوق‌های دیگر استفاده کردند. ولی حالا شمار فزاینده‌ای از کارفرماها به قوانین و دستورالعمل‌هایی متوسل شده‌اند که امتناع از زدن واکسن را برای کارمندان سخت می‌کند: از دستور مستقیم واکسینه شدن گرفته تا تست اجباری و منظم کرونا برای افرادی که واکسن نزده‌اند. کشتی‌گیران به عنوان یکی از امیدهای مدال‌آوری در توکیو رقابت خود را به تازگی در بخش فرنگی آغاز کرده‌اند و این شانس را دارند که برای کاروان مدال به دست بیاورند. به گزارش آسوشیتدپرس، در بین کارفرمایانی که سخت‌گیری‌های بیشتری نشان داده‌اند می توان به ادارات دولت فدرال، ادارات دولتی ایالت‌های کالیفرنیا و نیویورک، غول‌های فناوری گوگل و فیسبوک، شرکت والت دیزنی، و لیگ ملی فوتبال آمریکا اشاره کرد. دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید نتیجه تحقیقات آن‌ها چنین است: بهترین کشور از این نظر نیوزیلند است و بعد به‌ترتیب ایسلند، بریتانیا استرالیا و ایرلند قرار می‌گیرند. برخی از بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها، رستوران‌ها، کافه‌ها، و دیگر اماکن تفریحی نیز الزام به زدن واکسن کرونا را آغاز کرده‌اند. نازنین ملایی که در بخش روئینگ انفرادی بازی‌های توکیو شرکت کرد و  در پایان رقابت‌های خود یازدهم شد دیگر قایقران ایران در المپیک ۲۰۲۰ بود. بسیاری از کارمندان شرکت‌هایی که زدن واکسن را برای کارمندان لازم می‌دانند، قبلاً واکسینه شده‌اند و تمایلی ندارند با افراد غیرواکسینه همکاری کنند. همچنان طبق گزارش کمیسیون حقوق بشر افغانستان، 719 غیر نظامی در اثر حملات طالبان کشته و 2061 غیر نظامی در این حملات زخمی شدند.

در مقابل، شرکت‌های بزرگی که به کارگران کم درآمد متکی هستند - مثل تولیدکنندگان مواد غذایی، انبارها، سوپرمارکت‌ها، و سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای - از ترس از دست دادن کارکنان خود و بدتر شدن وضعیت نیروی کاری، از صدور چنین فرمان‌ها و دستورالعمل‌هایی در محیط کار پرهیز می‌کنند. گرایی در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان بوزو استارسویچ از کرواسی و آیک مناتساکیان دارنده مدال برنز ۲۰۱۹ جهان از بلغارستان می‌رود. گزارش تصویری از شهرهایی که ممکن است در آینده‌ای نزدیک زیر آب بروند شانگهای (چین) طبق تحقیقات سازمان علمی مستقل"مرکز آب‌وهوایی" آمریکا، در حال حاضر ۹۳ میلیون نفر در مناطقی از چین زندگی می‌کنند که ممکن است تا سال ۲۰۵۰ گرفتار سیل و آبگرفتگی شود. برای مثال شرکت صنایع غذایی بزرگ آمریکایی «تایسون فودز»، و شرکت‌های «آمازون» و «والمارت»، که از بزرگترین کارفرمایان خصوصی در آمریکا هستند، از الزامی کردن واکسن کرونا برای کارمندان ساعتی خود خودداری کرده‌اند. خبرهای بیشتر جزئیات آسترازنکا ساخت روسیه؛ نخستین واکسنی که توسط بخش خصوصی ایران وارد شد در نیمه فروردین ماه، زمانی که حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران، در جلسه هیأت دولت از ورود بخش خصوصی به واردات واکسن خبر داد و گفت هر بخش خصوصی می‌تواند با ارز نیمایی واکسن وارد کند، بسیاری از احتمال رانت ارزی و اینکه این تصمیم راه را برای تخصیص ارز نیمایی به افراد و شرکت‌های خاص باز کند، ابراز نگرانی کردند. تاماش لورینچ قهرمان سال ۲۰۱۹ جهان از مجارستان در این سمت جدول قرار دارد و امکان رویارویی گرایی و لورینچ در نیمه نهایی هم وجود دارد. نویسنده: . پیش‌بینی می‌شود که تا آن زمان سیلاب‌های سالانه اقیانوس‌ها به‌ویژه بر جمعیت متراکم دلتای مکونگ و سواحل شمالی هانوی، پایتخت ویتنام تأًثیر بگذارد.