فریاد الله‌اکبر سبب تعطیلی موقت بخشی از فرودگاه فرانکفورت شد | DW | 17.01.2021

28/10/1399 03:38 ب.ظ

درگیری پلیس با مردی جوان در یکی از ترمینال‌های فرودگاه بین‌المللی فرانکفورت موجب تعطیلی موقت فرودگاه و اختلال در برنامه پروازها شد. این مرد همراه با چمدانی مشکوک فریاد الله اکبر سر داده و تهدید کرده بود 'همه را می‌کشد'.

درگیری پلیس با مردی جوان در یکی از ترمینال‌های فرودگاه بین‌المللی فرانکفورت موجب تعطیلی موقت فرودگاه و اختلال در برنامه پروازها شد. این مرد همراه با چمدانی مشکوک فریاد الله اکبر سر داده و تهدید کرده بود 'همه را می‌کشد'. درگیری پلیس با مردی جوان در یکی از ترمینال‌های فرودگاه بین‌المللی فرانکفورت موجب تعطیلی موقت فرودگاه و اختلال در برنامه پروازها شد. این مرد همراه با چمدانی مشکوک فریاد الله اکبر سر داده و تهدید کرده بود"همه را می‌کشد".

شامگاه شنبه ۱۶ ژانویه (۲۷ دی) بخش‌هایی از فرودگاه بین‌‌المللی فرانکفورت به دلیل عملیات گسترده پلیس به طور موقت مسدود شد.

به گفته پلیس فدرال آلمان این اتفاق در پی آن رخ داد که گزارش‌ شد، یک فرد مسلح در محوطه ترمینال یک فرودگاه مشاهده شده و همچنین مردی جوان در این ترمینال با یک مأمور پلیس درگیر شده است. طبق گزارش پلیس، این مرد ۳۸ ساله، ماسک به همراه نداشته و پس از آنکه یک مأمور پلیس به او تذکر داده، خشمگین شده و چمدانی را مقابل یک بادجه کنترل پاسپورت قرار داده است. این مرد جوان سپس داد زده"همه‌تان را می‌کشم" و فریاد الله اکبر سر داده است.به گفته پلیس او پس از این فریادها تلاش کرده تا از دست مأموران بگریزد، اما موفق نشده و پلیس‌ها این مرد را بازداشت کرده‌اند. بررسی‌های کارشناسان نیز نشان داده که چمدان مشکوکی که این شخص مقابل باجه جای گذاشته، بی‌خطر بوده است.

ادامه مطلب:
dw_persian »

ای ریدم تو مسلمونا هرجا هستند ترووریست قاتلن مرکل مهاجر بیشتر نمی خواد؟ بویژه مرکل که می‌گفت اسلام بخشی از فرهنگ اروپاست پیشکش به طرفداران اسلامیست ها دسته گلای بایدن جونتون داره بالا میاد یکی‌یکی همونجا باید یه تیر تو مغزش میزدن سر در فرودگاه‌ آویزونش میکردن بشه درس عبرت بقیه

حمله با چاقو و فریاد الله‌اکبر؛ تندروهای جهادی در مریوان چه می‌کنند؟

فریاد سحر زکریا بر سر مسوولان کشور: واکسن کوفتی را بخریدزکریا پاک‌خل‌شده‌ عقلشو از دست داده. یه سری درخواست رو با حالت جیغ بیان کرد. چی بود؟ درسته تا الان بالای ۵۰هزار نفر فوتی دادیم،به جهنم!چرا واکسن غربی نمیگیرید که سلبریدی ها نمیرن؟😱🤦‍♂️ همونی که الان میزنن ولی روزانه بالای چندهزار فوتی دارن تف تواین مملکت ک ایناشدن سلبریدی تف🤮🤢

فریاد بازنشستگان معترض ایران: دشمن ما همینجاست دروغ میگن آمریکاستیک هفته پس از آغاز تظاهرات بازنشستگان در شهرهای ایران در اعتراض به شرایط دشوار معیشتی و نرخ بالای قبل از بازنشستگی امام و مسیح و خدا را در خمینی و کلامش می دیدند حالا بازنشسته شده اند تغییر موضع! شعار جدید تظاهرکنندگان: زنده باد اسرائیل، جاوید ایران

هشتگ #حال_لبنان_خوش_نیست، فریاد اعتراض لبنانی‌ها به اوضاع این کشورهشتگ لبنان_ليس_بخير (حال_لبنان_خوش_نیست) كه در روز یکشنبه 14 مارس 2021 در این کشور به راه افتاده و وقتی به طمع پول مردم ایران گذاشتند حزب الشیطان و حسن خرس الله هر غلطی بکنه باید فکر الان را می کردند المال الإيراني لم يعد موجودًا لبنان_ليس_بخير پول های یامفت ج.ا نمیرسه بهشون

باید فریاد نهادهای حکومتی، سران قوا، نهادهای مدنی و دلسوزان کشور رسیدگی به مسائل مردم باشدمعاون اول رییس جمهور خطاب به همه نهادهای حکومتی، سران قوا، نهادهای مدنی و دلسوزان کشور تأکید کرد: باید فریاد و صدای ما فریاد و صدای رسیدگی به مسایل مردم و حرف و سخن دلسوزی برای مردم باشد تا کشور از بحران‌های ساختگی که دشمنان علیه ملت طراحی کرده اند عبور کند. گه نخور با تشکر ۴۲سال دروغ وریا بسه دیگه خجالت بکشید تو خودت بحرانی

فریاد الله‌اکبر سبب تعطیلی موقت بخشی از فرودگاه فرانکفورت شد

درگیری پلیس با مردی جوان در یکی از ترمینال‌های فرودگاه بین‌المللی فرانکفورت موجب تعطیلی موقت فرودگاه و اختلال در برنامه پروازها شد. این مرد همراه با چمدانی مشکوک فریاد الله اکبر سر داده و تهدید کرده بود"همه را می‌کشد".شامگاه شنبه ۱۶ ژانویه (۲۷ دی) بخش‌هایی از فرودگاه بین‌‌المللی فرانکفورت به دلیل عملیات گسترده پلیس به طور موقت مسدود شد.

به گفته پلیس فدرال آلمان این اتفاق در پی آن رخ داد که گزارش‌ شد، یک فرد مسلح در محوطه ترمینال یک فرودگاه مشاهده شده و همچنین مردی جوان در این ترمینال با یک مأمور پلیس درگیر شده است.

طبق گزارش پلیس، این مرد ۳۸ ساله، ماسک به همراه نداشته و پس از آنکه یک مأمور پلیس به او تذکر داده، خشمگین شده و چمدانی را مقابل یک بادجه کنترل پاسپورت قرار داده است. این مرد جوان سپس داد زده"همه‌تان را می‌کشم" و فریاد الله اکبر سر داده است.به گفته پلیس او پس از این فریادها تلاش کرده تا از دست مأموران بگریزد، اما موفق نشده و پلیس‌ها این مرد را بازداشت کرده‌اند. بررسی‌های کارشناسان نیز نشان داده که چمدان مشکوکی که این شخص مقابل باجه جای گذاشته، بی‌خطر بوده است.

به گفته یک سخنگوی پلیس این فرد به یک درمانگاه روانی منتقل شده و هیچ مدرکی دال بر انگیزه‌های سیاسی یا داشتن همدست پیدا نشده است. با این حال تحقیقات در مورد او از جمله به ظن تهدید و مقاومت در برابر پلیس به جریان افتاده‌اند.

پلیس در طی بازرسی‌های خود هیچ فرد مسلح دیگری را در فرودگاه پیدا نکرده است.

به گفته سخنگوی پلیس فدرال مسدود شدن موقت فرودگاه فرانکفورت منجر به اختلال گسترده در برنامه پروازها شده است. بیش از صد مأمور پلیس در این عملیات شرکت داشته‌اند.

فرودگاه بین‌المللی فرانکفورت یکی از بزرگترین فرودگاه‌های جهان است که سالانه میلیون‌ها مسافر و همچنین محموله‌های باری از طریق آن جابه‌جا می‌شوند.