فرکی: شرایط حال حاضر پرسپولیس ظلم به این تیم است/ منتظرم فرهاد مجیدی سرمربی تیم ملی شود تا نگاه غیر رنگی او را ببینیم/ کنعانی زادگان بابت این حکم خدا را شکر کند

20/11/1400 09:38:00 ق.ظ

مربی سابق فولاد خوزستان در مورد قهرمانی این تیم در سوپرجام و موارد دیگر صحبت کرد.

مربی سابق فولاد خوزستان در مورد قهرمانی این تیم در سوپرجام و موارد دیگر صحبت کرد. وی افزود: فولاد یک برنامه ریزی درست و ساختارمند را طی می‌کند و مرحله به مرحله در حال رشد و پیشرفت است و اگر این روند ادامه داشته باشد به زودی دوباره تبدیل به همان تیم مدعی قهرمانی خواهد شد و می‌تواند یک قطب در فوتبال ایران محسوب شود.

آنها دو سال قبل توانستند سهمیه بگیرند و سال گذشته قهرمان جام حذفی شدند و حالا سوپرجام را بالای سر بردند و این نشان از موفقیت مرحله به مرحله آنها دارد.

سرمربی سابق فولاد در مورد جواد نکونام گفت: جواد نکونام شاگرد خودم بوده است، مثل خیلی دیگر از مربیان حال حاضر فوتبال ایران و موج جدید مربیان جوان که خیلی از آنها شاگرد من بودند. جواد مربیگری را اصولی آموخته و هنوز هم در حال کسب تجربه است. کاراکتر و هوش لازم برای مربیگری را دارد و سال‌ها کاپیتان تیم ملی بوده و در بهترین لیگ دنیا بازی کرده و این ها همه تجربیاتی برای او شده که حالا به دردش می‌خورد و آینده روشنی برای مربیگری او می‌بینم.

فرکی در مورد شکست پرسپولیس در این بازی و اینکه گفته می‌شود دوران قهرمانی‌های این تیم به پایان رسیده خاطرنشان کرد: اتفاقاتی که برای پرسپولیس می‌افتد ظلم به این تیم است و بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس مردانگی به خرج دادند که در این شرایط به بازی می‌آیند و سخت است که در این وضعیت بخواهی روی فوتبال تمرکز کنی.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

با کرامت ‌زیستن| محمد طلوعی

«قدرت بی‌قدرتان» کتابی بود که در طول امسال بارها سراغش رفتم، حتا در مسافرت هم همراهم بود و برایم به کتاب بالینی تبدیل شد. دوستی سفرکرده و از فرنگ برگشته کتاب را در اولین ملاقات در وطن برایم هدیه آورده بود و امضا کرده بود و قول گرفته بود که بخوانمش. من کتاب را در خانه‌ی دوستی مشترک جا گذاشته بودم و آن دوست مشترک کتاب را جسته بود و امضا را دیده بود و زنگ‌زده به دوست فرنگی‌مان و او هم یک ایمیل بلندبالا برایم نوشته بود به اضافه‌ی یک شرح مختصری از زندگی واتسلاو هاول و گفته بود نشان به آن نشان که نمایش‌نامه‌ای از هاول را در رشت تآتر کرده بود و من نرفته بودم ببینم و کنایه‌زده بود که من خودم را همیشه گهی اعلا فرض می‌کنم که هرکسی او می‌شناسد و کشفش می‌کند به هیچ‌جایم نمی‌گیرم. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

نامزد فرماندهی سِنتکام: این خطر هست که ایران پولِ رفع تحریم را صرف تروریسم کندمایکل کوریلا، نامزد جو بایدن برای فرماندهی سنتکام، تائید کرد در صورت کاهش تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی «این خطر هست» که ایران پول حاصل از این اقدام را در راه «تروریسم» صرف کند. مگه شک داری؟

مجیدی: از اسکوچیچ تقاضا دارم که شان استقلال در تیم ملی بالاتر باشداعتراف می‌کنم که تند صحبت کردم؛ مجیدی: از اسکوچیچ تقاضا دارم که شان استقلال در تیم ملی بالاتر باشد

تهیه پیش‌نویس سند نهایی احیای برجام / مذاکرات می‌تواند این ماه به سرانجام برسداولیانوف: سندی نهایی برای احیای برجام پیش‌نویس شده است این سند بندهای متعددی دارد که باید بیشتر روی آن کار شود مذاکرات می‌تواند این ماه به سرانجام برسد به دنبال به سرانجام رساندن مذاکرات در اسرع وقت هستیم به شدت مخالف تعیین ضرب‌الاجل‌های ساختگی هستیم

رابرت مالی: مذاکرات وین این هفته آغاز می‌شود | DW | 07.02.2022فرستاده ویژه آمریکا در امور ایران گفته هفته جاری دیپلمات‌ها به وین باز می‌گردند تا مذاکرات احیای برجام با ایران را از سر بگیرند. دور هشتم این مذاکرات حدود یک هفته پیش متوقف شده بود.

نرخ سبد معیشت باید ۱۱ میلیون تومان اعلام می‌شد/ رسالت ما این است که اهداف انقلاب را زنده نگه داریمنایب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: نرخ سبد معیشتی که در شورایعالی کار تعیین شده ۸میلیون و ۹۰۰هزار تومان است در حالیکه حتی اگر معیار محاسبه‌ی ما همان معیار سالهای قبل باشد هم این رقم باید حدود ۱۱ میلیون تومان اعلام می‌شد.

فولاد با شکست پرسپولیس قهرمان سوپرجام ایران شدتیم فولاد خوزستان موفق شد با شکست پرسپولیس به سلطه ۴ ساله قرمزپوشان پایتخت در سوپرجام خاتمه و عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهد. لنگیا موش شدن😂😂😂😂😂😂 تؤكد أحلام محمد قاسم أننا نعيش في آخر الزمان ، وأن زمن الإمام المهدي ليس ببعيد. لماذا تتحقق أحلام محمد قاسم؟ لماذا يزعم الناس أنه المهدي؟