فروغی و رستمیان شانس مدال را از دست دادند/ تیم میکس تپانچه ایران پنجم شد

27/07/2021 04:43:00 ق.ظ

هانیه رستمیان و جواد فروغی در نیمه نهایی تیم میکس تپانچه بادی در رده پنجم ایستادند و از کسب مدال بازماندند.

فروغی و رستمیان شانس مدال را از دست دادند تیم میکس تپانچه ایران پنجم شد هانیه رستمیان و جواد فروغی در نیمه نهایی تیم میکس تپانچه بادی بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ در رده پنجم ایستادند و از کسب مدال بازماندند.

هانیه رستمیان و جواد فروغی در نیمه نهایی تیم میکس تپانچه بادی در رده پنجم ایستادند و از کسب مدال بازماندند.

فروغی با کسب ۱۹۶ امتیاز بیشتر از تمام تیراندازان در مرحله نیمه نهایی امتیاز گرفت اما بدست آوردن ۱۸۶ امتیاز توسط هانیه رستمیان باعث شد تا تیم میکس ایران با تنها ۲ اختلاف امتیاز نسبت به صربستان، شانس رسیدن به مسابقه رده بندی را از دست دهد. در نهایت چین و روسیه برای مدال طلا و اوکراین و صربستان برای مدال برنز مسابقه می دهند.

تیم میکس ایران در مرحله مقدماتی این ماده با رکورد ۵۷۵.۱۸ و قرار گیری در رده هشتم به نیمه نهایی رسیده بود. در مرحله نیمه نهایی، دو تیم فینالیست برای کسب مدال طلا و دو تیم رده‌بندی برای رسیدن به مدال برنز مشخص می‌شوند.پیش از این جواد فروغی در تپانچه بادی ۱۰ متر صاحب عنوان قهرمانی شد. او توانست اولین مدال المپیک تاریخ تیراندازی ایران و اولین مدال کاروان ایران در توکیو را کسب کند. هانیه رستمیان نیز در تپانچه بادی زنان تنها با یک اختلاف در رده دهم ایستاد و شانس حضور در فینال را از دست داد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

تک تیر انداز سپاه از طلا جا موند!!! یه درجه نظامی کسر کنید ازش

شباهت‌های جواد فروغی با تیرانداز میدان آزادی؛ نفرت یا افتخار؟

المپیک 2020 توکیو| اهدای پاداش مدال طلای جواد فروغی با حضور مسئولان ایران- اخبار رشته های ورزشی - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimاهدای پاداش مدال طلای جواد_فروغی پاداش ۱۰ هزار یورویی کمیته ملی المپیک به‌عنوان پاداش پای سکوی مدال آوران طلای المپیک در سفارت ایران در توکیو به جواد فروغی قهرمان المپیکی کشورمان اهدا شد فقط همین؟ تنها دليل شكست ناهيد بالا بودن اعتماد به نفسِ كيميا است كه توانست مدت پیش خودش از این اوضاع ناگوار‌ در ایران‌نجات دهد و براحتی در آغوش اوروپا زندگی کند و به تمرینهای خودش ادامه دهد وحالا هم پیروزشود جناب رئيسي self confidence ایرانیها برگردان این خودش زنگ خطری است برای ایران

ورزش؛ از جواد فروغی تا کیمیا علیزاده. نظر شما چیست؟ 🔴 - ایران‌وایر | IranWireورزش؛ از جواد فروغی تا کیمیا علیزاده. نظر شما چیست؟ با حضور پیام یونسی‌پور، آیدا قجر، امیرحسین میراسماعیلی دوشنبه ۴ مرداد ساعت ۸ شب به وقت ایران در اتاق ورزش کلاب‌هاوس ایران‌وایر لینک برنامه: کلاب‌هاوس جواد_فروغی کیمیا_علیزاده AmirMiresmaeili آقای فروغی کجا اون پتیاره آواره کجا؟؟ حرومش باشه اون آپارتمان و سکه ها که تو هفده سالگی و سرکوب شدیدی که میشد گیرش اومد.

واژگونی قایق مهاجران در مانش؛ هشتاد نفر از جمله ۲۰ کودک نجات یافتنددست کم ۱۰ مهاجر طی سالهای ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ هنگام تلاش برای عزیمت غیرقانونی به بریتانیا از طریق مانش جان خود را از دست دادند.

دفاع خوب و اشتباه کم والیبال ایران مقابل ونزوئلا/ غفور امتیاز آورترین بازیکن شدبرتری قاطع بلندقامتان ایران در دومین گام مقابل ونزوئلا تیم‌ ملی والیبال ایران در روز کم اشتباه بازیکنان و درخشش دفاع وسط‌های خود، تیم ملی ونزوئلا را ۳ بر صفر در رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ شکست داد.

اولین پیروزی ثریا آقایی در بازی‌های بدمینتون المپیکاولین برد تاریخ بدمینتون ایران در المپیک بدست آمد ثریا آقایی، دختر بدمینتون باز ایران در اولین رقابت خود در بازی‌های المپیک توکیو پیروز شد و اولین برد تاریخ المپیک ورزش ایران در رشته بدمینتون در المپیک را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به توکیو، تیم میکس تپانچه بادی ایران با ترکیب جواد فروغی و هانیه رستمیان در مرحله نیمه نهایی میکس تیم بازی های المپیک ۲۰۲۰  با رکورد ۳۸۲.«جواد فروغی»، عضو سپاه پاسداران، نخستین مدال کاروان تیراندازی با اسلحه بادی را برای کاروان ایران به دست آورد.خبرگزاری تسنیم ، پاداش 10 هزار یورویی کمیته ملی المپیک به‌عنوان پاداش پای سکوی مدال‌آوران طلای المپیک ظهر امروز (یکشنبه) و در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در توکیو به جواد فروغی قهرمان المپیکی کشورمان در ماده تپانچه 10 متر بادی اهدا شد.Don’t have a Clubhouse account? RSVP to the event, then get the app Next 🔒 We always respect your privacy Woo—We can't wait! Install the Clubhouse App and register with to join.

۱۳ در رده پنجم قرار گرفت و ملی پوشان از کسب مدال بازماندند. فروغی با کسب ۱۹۶ امتیاز بیشتر از تمام تیراندازان در مرحله نیمه نهایی امتیاز گرفت اما بدست آوردن ۱۸۶ امتیاز توسط هانیه رستمیان باعث شد تا تیم میکس ایران با تنها ۲ اختلاف امتیاز نسبت به صربستان، شانس رسیدن به مسابقه رده بندی را از دست دهد. تصاویر او اما در فضای مجازی، با عکس‌هایی از تیراندازی نیروهای بسیج و سپاه به مردم ایران در اعتراضات سال ۱۳۸۸ و جنبش‌های سال ۱۳۹۶تا ۱۳۹۸ مقایسه می‌شود. در نهایت چین و روسیه برای مدال طلا و اوکراین و صربستان برای مدال برنز مسابقه می دهند. همچنین به کادر فنی رشته‌های مدال‌آور نیز 70 درصد این مبلغ پرداخت خواهد شد. تیم میکس ایران در مرحله مقدماتی این ماده با رکورد ۵۷۵. از هایل هیتلر تا جانم فدای رهبر «لوتز لمانگ» و «کورنلیوس فن اوین» دو ورزشکار محبوب «آدولف هیتلر» در المپیک ۱۹۳۶ برلین بودند.۱۸ و قرار گیری در رده هشتم به نیمه نهایی رسیده بود.

در مرحله نیمه نهایی، دو تیم فینالیست برای کسب مدال طلا و دو تیم رده‌بندی برای رسیدن به مدال برنز مشخص می‌شوند. لوتر لمانگ تمام رقابت‌های خود را به یک دونده و پرنده آفریقایی-آمریکایی به نام «جسی جونز» باخت. پیش از این جواد فروغی در تپانچه بادی ۱۰ متر صاحب عنوان قهرمانی شد. او توانست اولین مدال المپیک تاریخ تیراندازی ایران و اولین مدال کاروان ایران در توکیو را کسب کند. سال‌ها بعد، وقتی لوتر لمانگ در جنگ جهانی دوم به دست نیروهای روسیه کشته شد، جسی جونز اعتراف کرد که در زمان مسابقات پرش طول، لوتر لمانگ نزد او آمد و گفت: «دوست من، زمان استارت برای پرش را کمی عقب‌تر بیانداز. هانیه رستمیان نیز در تپانچه بادی زنان تنها با یک اختلاف در رده دهم ایستاد و شانس حضور در فینال را از دست داد. نجمه خدمتی ، آرمینا صادقیان، فاطمه کرم‌زاده،  مهیار صداقت، جواد فروغی و هانیه رستمیان اسامی تیراندازان ایرانی حاضر در المپیک توکیو است. دیگری، کورنلیوس فن اوین بود که در رقابت‌های «تپانچه سرعت» مردان قهرمان شد؛ آدولف هیتلر، رهبر حزب نازی شخصا مدال طلا را به گردن او انداخت.

فاطمه کرم زاده و آرمینا صادقیان در تفنگ بادی این مسابقات در رده ۲۳ و ۳۰ ایستادند. مهیار صداقت نیز تنها با یک دهم اختلاف در تفنگ بادی مردان نهم شد. کورنلیوس فن اوین پس از دریافت مدال خود از سوی پیشوا، سلام نظامی داد و فریاد «هایل هیتلر» (Hail Hitler) سر داد. مسابقات تیراندازی المپیک توکیو از شنبه دوم مرداد آغاز شده و تا یازدهم مرداد ادامه دارد. انتهای پیام . کمتر از یک هفته پس از پایان رقابت‌های المپیک، آدولف هیتلر، دستور به برکناری سروان «ولفگانگ فوئرستنر» از تمامی سمت‌هایش را داد.