فروش ۳۵ هزار بلیت هوایی اربعین/ ۲ آژانس متخلف و گران فروش بسته شد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون وزیر راه و شهرسازی در گفت‌وگو با ایلنا: فروش ۳۵ هزار بلیت هوایی اربعین/ ۲ آژانس متخلف و گران فروش بسته شد

شهرام آدم‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره تشدید نظارت‌ها بر فروش بلیت عراق ویژه ایام اربعین با نرخ مصوب اظهار داشت: با توجه به تصمیم کشور عراق و مذاکراتی که انجام شد قرار بر این شد که 60 هزار زائر ایرانی فقط از مسیر هوایی در همایش بزرگ اربعین حسینی حضور پیدا کنند.

آدم‌نژاد با بیان اینکه با تغییر برنامه‌های پروازی سعی شد، تعداد ناوگان ویژه پروازهای اربعین افزایش یابد، گفت:‌ نظارتی حداکثری در حال انجام است تا زائران به راحتی و در چارچوب نرخ مصوب دسترسی به بلیت اربعین داشته باشند. آدم‌نژاد افزود: مدیریت جابه جایی این حجم بالای مسافران در مدت زمان کوتاه کمی دشوار است اما تمام تلاش نهادها و سازمان‌های مربوطه این است که زائران هیچ دغدغه و مشکلی نداشته باشند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توضیح درباره چرایی عدم ترخیص کالاهای دپو شده در گمرک/ گرانفروشی در صدر تخلفات/فروش بلیت اربعین با قیمت بالاتر از نرخ مصوب، تخلف استمدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران با بیان اینکه فروش بلیت اربعین با قیمت بالاتر از نرخ مصوب، تخلف است، گفت: اگر شرکتی گرانفروشی می‌کند، مردم به ما گزارش دهند و حتما مجازات‌های سنگینی برای متخلفان در نظر خواهیم گرفت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بازداشت ۶ متهم خرید و فروش کودکان در مشهد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دو هزار و ۵۰۰ شاخ کرگدن را در هند سوزاندند«آسام با اقدام امروز می‌خواهد دو پیام ارسال کند. یکی آن که ما قبول نداریم که شاخ کرگدن ارزش دارویی دارد و دیگر آن که ما تنها به حفظ کرگدن‌های زنده اعتقاد داریم.» چه کاریه 😐
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدیو؛ سیل در سودان ده‌ها هزار پناهنده را آواره‌تر کردسازمان ملل متحد شمار سیلزدگان در سودان را بیش از ۲۸۸ هزار نفر تخمین زده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چند هزار نفر می‌توانند ایران - کره‌جنوبی را از نزدیک تماشا کنند؟چند هزار نفر می‌توانند بازی ایران - کره‌جنوبی را از نزدیک تماشا کنند؟ *مسئولان بهداشتی پیش‌بینی کرده‌اند اواخر مهر مجوز بازگشایی ورزشگاه‌ها تا ظرفیت ۳۰ درصد صادر شود *دیدار ایران و کره جنوبی می‌تواند اولین پرده از عادی‌سازی شرایط جامعه باشد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاسه‌چه کنم چه کنم والدین خوزستانی برای تهیه لوازم مدرسه فرزندان/ ناتوانی بسیاری از خانواده‌ها برای پرداخت 5 هزار تومان هزینه کارنامه‌/ دانش آموزان کم بضاعت را به ما معرفی کنیدمشکلات جنوب غرب استان خوزستان یکی دوتا نیست ؛ همین چندی پیش بسیاری از اهالی منطقه دام‌ها و زمین های کشاورزیشان را به دلیل بی آب از دست دادند؛ حالا نیز با شروع سال تحصیلی جدید خانواده‌های فقیر برای هزینه های مدرسه فرزندانشان کاسه چه کنم چه کنم دست گرفته‌اند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »