فرودگاه دمشق، دو روز پس از حمله اسرائیل، همچنان عملیاتی نیست

22/03/1401 04:19:00 ب.ظ

دو روز پس از حمله هوایی غیرمعمول اسرائیل در دمشق، رسانه‌های اسرائیل گزارش داده‌اند که فرودگاه بین‌المللی دمشق، روز یکشنبه ۲۲ خرداد همچنان بسته است و هیچ پروازی در آن انجام نمی‌شود.

دو روز پس از حمله هوایی غیرمعمول اسرائیل در دمشق، رسانه‌های اسرائیل گزارش داده‌اند که فرودگاه بین‌المللی دمشق، روز یکشنبه ۲۲ خرداد همچنان بسته است و هیچ پروازی در آن انجام نمی‌شود. نسخه چاپی دو روز پس از حمله هوایی غیرمعمول منتسب به اسرائیل در دمشق، رسانه‌های اسرائیل گزارش داده‌اند که فرودگاه بین‌المللی پایتخت سوریه، روز یک‌شنبه ۲۲ خرداد، همچنان بسته است و هیچ پروازی در آن انجام نمی‌شود.

بر اساس تصاویری که شرکت ماهواره‌ای اسرائیلی ایمج‌ست اینترنشنال، در پی حمله بامداد جمعه ۲۰ خرداد به فرودگاه دمشق، منتشر کرده، شماری از سالن‌های ترمینال‌ شماره یک در این فرودگاه منهدم شده و شش باند پروازی آن خسارات سنگینی دیده است.

روزنامه یدیعوت آخرونوت روز شنبه ۲۱خرداد، نوشت که مقامات ایرانی و متحدان آن‌ها در ارتباطات خود با سوریه از سالن‌های یادشده در فرودگاه دمشق استفاده می‌کردند و هواپیماهای حامل «تجهیزات نظامی ایرانی» از طریق باندهای این فرودگاه به سوریه می‌رسید. headtopics.com

واکنش روسیه و ایران به حمله اسرائیل به سوریه؛ پروازهای فرودگاه دمشق متوقف شد به نوشته یدیعوت آخرونوت، با این نوع حمله نشان داده شده که اسرائیل در تقابل با تثبیت نظامی ایران و حزب‌الله در سوریه، «دیگر به ضربه زدن به نقاط مشخصی اکتفا نمی‌کند».

شبکه کان اسرائیل نیز روز یک‌شنبه ۲۲ خرداد، گزارش داد که حمله هوایی با هدف دادن این هشدار به رهبری سوریه بود که در صورت ادامه مراودات با ایران، از این به بعد، اهداف دیگری مانند فرودگاه غیرنظامی این کشور آماج حمله قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

ولادیمیر پوتین: روسیه در ماه ژوئیه تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در بلاروس مستقر خواهد کرد

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از استقرار تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در خاک بلاروس در ماه آینده میلادی خبر داده است. امری که ناظران آن را تازه‌ترین دور از بالا گرفتن تنش‌ها میان مسکو و ناتو ارزیابی کرده‌اند. ادامه مطلب >>

روز سخت والیبال ایران در لیگ ملت‌ها؛ دو مسابقه در یک روز | DW | 11.06.2022تیم ملی والیبال ایران در مسابقات لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ که در شهر برازیلیای برزیل در حال برگزاری است، در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت باید در دو دیدار حساس به مصاف رقبایش برود. حیف پول که بدلیل ورزش کردن بفردی داده شود. شایسته است که همه ی فدراسیون های ورزشی ایران تعطیل شوند. تعطیلی_فدراسیون_های_ورزشی_ایران ایران چه طور برای کسی که پیام تبریک علی خامنه ای و حسن روحانی او را خوشحال کرد و بنا بگفته ی خودش شاید آن لحظه ای که خبر تبریک را شنید یکی از بهترین لحظات زندگی اش بوده است اجازه ی زندگی در دویچستان بعنوان پناهجو ممکن است؟ کیمیا_علیزاده نه_بفریبکاری

حمله هوایی اسرائيل به سوریه؛ پروازها در فرودگاه دمشق به حالت تعلیق در آمددولت سوریه می‌گوید ارتش اسرائيل با حمله هوایی فرودگاه بین‌المللی دمشق را مورد هدف قرار داده که باعث شده باند این فرودگاه و همچنین یکی از پایانه‌های مسافربری آن آسیب ببیند. اسرااییل با اجازه روسیه هرکاری دوست داره تو سوریه میکنه، و برا ایرااان فیلم بازی می‌کنند....

ایران و روسیه حمله اسرائیل به فرودگاه دمشق را محکوم کردند | DW | 11.06.2022ایران و روسیه 'حمله اسرائیل به فرودگاه بین‌المللی دمشق' را به شدت محکوم کردند. پروازها در فرودگاه دمشق متوقف شده است. منابع محلی گفتند حملات اسرائیل به دمشق با هدف توقف پشتیبانی تسلیحاتی ایران انجام شده است. 🤣🤣 الان نباید از محسن رضایی برای تحریک به حمله بازخواست کنند؟!

حملات اسرائیل به دمشق با هدف توقف پشتیبانی تسلیحاتی ایران انجام شدبه گفته برخی منابع، اسرائیل ضمن اجرای طرح جدیدی برای مقابله با گروه‌های شبه‌نظامی وابسته به ایران و انهدام محموله‌های تسلیحاتی ارسالی از این کشور به سوریه

واکنش روسیه و ایران به حمله اسرائیل به سوریه؛ پروازهای فرودگاه دمشق متوقف شدبه دنبال حملات منتسب به اسرائیل در بامداد روز جمعه ۲۰ خردادماه برخی از تجهیزات فنی در فرودگاه بین‌المللی دمشق از کار افتاد و از این روی، تمامی پروازهای بین‌المللی این تعلیق شد.

روسیه حمله هوایی اسرائیل به فرودگاه دمشق را شدیدا محکوم کرددولت روسیه حمله هوایی بامداد امروز رژیم صهیونیستی به فرودگاه بین المللی دمشق را به شدت محکوم کرد وزارت خارجه روسیه امروز جمعه اعلام کرد که مسکو حمله هوایی رژیم اسرائیل به فرودگاه بین المللی دمشق را به شدت محکوم می کند جواب زور را با دو برابر زور باید داد تا صهیونیست بفهمد اگر راست میگه روسیه! پدافند سوری ها تماما روسی هست و حتی روسها پدافند خودشون هم فعالِ تو سوریه. پدافندشون باید عمل میکرد! این محکوم کردنِ زرگری دوزار نمی ارزه. روسا آسمان مصر رو هم تو جنگ اعراب ب اسرائیلیا دادند و از همین مواضع الکی میگرفتند.