فروش 4 میلیارد دلاری سلاح و تجهیزات نظامی آمریکا به 5 کشور جهان

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دولت آمریکا فروش سلاح و تجهیزات نظامی به ارزش بیش از 4 میلیارد دلار را به کشورهای ژاپن٬ دانمارک٬ لیتوانی٬ مجارستان و کره جنوبی تایید کرد

.آژانس همکاری امنیت دفاعی آمریکا وابسته به وزارت دفاع این کشور امروز طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دولت ایالات متحده آمریکا فروش سلاح و تجهیزات نظامی را به کشورهای ژاپن٬ دانمارک٬ لیتوانی٬ مجارستان و کره جنوبی به ارزش بیش از 4 میلیارد دلار را به تصویب رساند."فروش 73 موشک استاندارد-3 معروف به به ارزش 3 میلیارد و 295 دلار به کشور ژاپن مورد تایید قرار گرفت.

مجوز فروش 180 فروند موشک هوا به هوا از نوع ای.آی.ام-120سی به ارزش 500 میلیون دلار به مجارستان و 31 اژدر سبک از نوع ام.کی-54 به ارزش 72 میلیون دلار به کره جنوبی و 9 سونار با فرکانس پایین و 600 سونار شناور به ارزش 200 میلیون دلار به دانمارک داده شد.گفتنی است٬ آژانس همکاری امنیت دفاعی آمریکا وابسته به وزارت دفاع این کشور 8 ماه جاری طی اطلاعیه‌ای از تصویب فروش سلاح و تجهیزات نظامی به کره جنوبی به ارزش 800 میلیون دلار خبر داده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پژوهشگران سوئیسی در مسیر خاتمه دادن به آلرژی به موی گربه | DW | 27.08.2019یک گروه پژوهشی در دانشگاه زوریخ موفق به تولید واکسنی شده که می‌تواند آلرژی به موی گربه را مهار کند. این واکسن به گربه تزریق می‌شود و تا کنون بر روی ۷۰ نمونه آزمایشگاهی با موفقیت امتحان شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

صنعت خودروسازی به اندازه یک جنگ به کشور خسارت می‌زندسخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «صنعت خودروسازی به اندازه یک جنگ به کشور خسارت می‌زند»، خواستار تصمیم گیری جدی قوای سه گانه در این زمینه شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ارسال پرونده سکه ثامن اواسط هفته آینده به دادگاه/پگاه آهنگرانی به اتهام امنیتی ممنوع‌الخروج استدادستان تهران: پرونده سکه ثامن اواسط هفته آینده به دادگاه ارسال می‌شود پگاه آهنگرانی به دلایل اتهام امنیتی و جرم عمومی ممنوع الخروج شده است پرونده مهناز افشار براساس شکایت شکات مفتوح و در حال رسیدگی است یکی از متهمان پرونده هفت تپه احضار شده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اثر مثبت سفر «ظریف» به فرانسه در بورس/ ۳ هزار میلیارد تومان نقدینگی جذب بازار سرمایه شدرییس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه تحلیل‌گران بازار معتقدند که سفر وزیر امور خارجه به فرانسه اثر مثبت بر بازار سرمایه گذاشته است، گفت:‌ حجم معاملات بازار سرمایه به ۳ هزار میلیارد تومان رسید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مرگ پناهجویی که می‌خواست با شنا کردن به انگلیس برسد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

جهانگیری: دولت برای اداره کشور به تحلیل‌های راهبردی وزارت اطلاعات نیازمند استجهانگیری: دولت برای اداره کشور به تحلیل‌های راهبردی وزارت اطلاعات نیازمند است اقتصاد مقاومتی باید به حدی برسد که کشور در برابر تکانه‌های خارجی مستحکم بماند خودکفایی در تولید بنزین داخلی و تکمیل طرح‌های بنیانی اقدامات هوشمندانه در برابر توطئه‌های دشمنان است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »