فرودگاه‌های مصر از اول ژوئيه بازگشایی می‌شوند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرودگاه‌های مصر از اول ژوئيه بازگشایی می‌شوند جزئیات بیشتر🔽

محمد منار آنبا، وزیر هواپیمایی کشوری مصر روز یکشنبه ۱۴ ژوئن در یک کنفرانس خبری با اعلام این موضوع اظهار داشت: «پروازها از ابتدای ماه آینده میلادی در سراسر کشور به تدریج از سر گرفته خواهد شد و در ابتدا گردشگران خارجی محدود به حضور در سه استان ساحلی خواهند بود.»

در همین راستا خالد العانی، وزیر گردشگری دولت مصر هم اعلام کرد تدابیر بهداشتی لازم در فرودگاه‌ها، هواپیماها و همچنین هتل‌های این کشور مد نظر قرار گرفته می‌شود تا از امنیت و سلامت گردشگران خارجی اطمینان حاصل شود. وزرای دولت مصر همچنین تاکید کردند مسافرانی که از کشورهای با میزان بالای ابتلا به ویروس کرونا وارد این کشور می‌شوند باید پیش از آمدن به مصر آزمایش بدهند.

بیماری همه‌گیر کووید ۱۹ لطمه جدی به صنعت گردشگری مصر وارد کرده است. دولت می‌گوید این صنعت ۵ درصد از کل درآمدهای اقتصادی این کشور را به خود اختصاص می‌دهد این در حالیست که کارشناسان بر این باورند در صورت سرمایه‌گذاری صحیح امکان افزایش این عدد تا ۱۵ درصد نیز وجود دارد. مصر با جمعیت حدودا ۱۰۰ میلیون نفری تا کنون حدود ۴۳ هزار مورد ابتلا به ویروس کرونا را تجربه کرده و از این تعداد نزدیک به هزار و ۵۰۰ نفر جان خود را در اثر این بیماری از دست داده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اتحادیه اروپا فرودگاه‌های ایران را از نظر اقدامات ضد کرونا «امن» اعلام کرداین فهرست «تنها با هدف اطمینان یافتن از اقدامات اضافی برای حفاظت از مسافران و خدمه هواپیماها» در شرایط شیوع کرونا در فرودگاه‌ها تهیه شده و مراد از آن «توصیه به رعایت محدودیت‌های مسافرتی» یا سایر «اقدامات همگانی بهداشتی مانند قرنطینه» وضع شده به دست دولت‌ها نیست. ولی تضمین نیست هواپیما که از زمین بلند شد با موشک نزننش. اقدامات ضد موشک چطور؟ اگر فقط کرونا بود چه بودی, مواد مخدر موشک
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جهانگیری: نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد رضایت مردم از دولت بیشتر شده استمعاون اول رییس‌جمهور: نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد رضایت مردم از دولت بیشتر شده است احساس جامعه این است که مسئولین در حال تلاش برای حل مشکلات آنها هستند 😂😂😂😂 نظر سنجی ها غلط کرد ببخشید کدوم نظر سنجی ؟ والا ما که تا حالا رضایت کسی رو ندیدیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا؛ لغو گسترده محدودیت ها در سراسر فرانسهامانوئل مکرون، رییس جمهوری فرانسه از اولین پیروزی فرانسه در برابر همه گیری ویروس کرونا خبر داده است. آقای مکرون همچنین از کاهش قابل توجه محدودیت های اعمال شده برای مقابله با همه گیری ویروس کرونا خبر داد. بر این اساس، از دوشنبه رستوران ها و کافه ها در سراسر فرانسه بازگشایی خواهند شد و سفر شهروندان به دیگر کشورهای اروپایی مجاز خواهد بود. حالا کسی نگران نشده؟ جالبه. مکرون تو حرفهاش رید به سرتاپا هیکل وحوش چپ و آنتیفا سر حمله و تخریب مجسمه های تاریخی. ولی خب ، آیت الله بی بی سی اصلا به روی مبارکش نیاورده اینجا :)))))) پدرسگا عجب 20:30 راه انداختن!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

موسوی: آژانس قدر همکاری‌های ایران را بداند/ قاضی منصوری از طریق اینترپل تحت تعقیب بودسخنگوی وزارت خارجه کشورمان تاکید کرد: آژانس بین المللی انرژی اتمی قدر همکاری‌های ایران را بداند. تصمیم غیرسازنده آژانس با واکنش درخور ایران مواجه می‌شود. چقدر اِ اِ و مِن‌ومِن کرد سخنگویی که زبان انگلیسی بلد نیست ! زبان فارسی را هم با مشکل صحبت میکند! یعنی با یک ادم لال هیچ فرقی نداره خوشحالیم که حداقل تو زندان رمانی تشریف کثافتشان را دارن نه آلمان که هوس موندن کنه اگه مثل همه آخوندها کون سفید هم تشریف دارن اون زندانیهای رومانیایی هم دلی از عذاب در میارن.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روایتی تازه از فرجام غمبار آرمین 11 سالهحادثه مرگ مشکوک پسر 11 ساله کرمانشاهی بار دیگر از زخم کهنه ای حکایت دارد که هر از گاهی سر باز می‌کند تا شاید کم کاری‌ها و غفلت مسئولان نسبت به وظایف‌شان را گوشزد کند. تلنگری که شاید تصمیم سازان جامعه را به این باور برساند که حتی اگر نهاد خانواده نتواند تکالیف و وظایف خود را در قبال فرزندان ادا کند، دستگاه‌های متولی موظف به انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود هستند و هرگونه کم کاری و قصور در این زمینه می‌تواند منجر به فاجعه‌ای نظیر آنچه در شهرک جعفرآباد کرمانشاه رخ داد، شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سربازان ترک مناطق آزاد‌شده از اشغال شبه‌نظامیان حفتر را از مین پاکسازی می‌کنند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »