فرود دست‌کم ۱۴ جت خصوصی ثروتمندان روس در اسرائیل

22/12/1400 03:27:00 ب.ظ

رسانه‌های اسرائیل گزارش داده‌اند که دست‌کم ۱۴ جت خصوصی متعلق به افراد ثروتمند روس در روزهای گذشته در اسرائیل فرود آمده‌اند. از سوی دیگر، آمریکا از اسرائیل خواست با پیوستن به...

رسانه‌های اسرائیل گزارش داده‌اند که دست‌کم ۱۴ جت خصوصی متعلق به افراد ثروتمند روس در روزهای گذشته در اسرائیل فرود آمده‌اند. از سوی دیگر، آمریکا از اسرائیل خواست با پیوستن به... رسانه‌های اسرائیل گزارش داده‌اند که دست‌کم ۱۴ جت خصوصی متعلق به افراد ثروتمند روس در روزهای گذشته در اسرائیل فرود آمده‌اند.

به گزارش شبکه ۱۲ تلویزیون و روزنامه تایمز اسرائیل، ۱۴ جت‌های خصوصی که احتمال می‌رود حامل الیگارش‌هایی با تابعیت دوگانه روس-اسرائیل بوده، در فرودگاه بن‌گوریون در حومه تل‌آویو فرود آمده‌اند.

این رسانه‌ها گفتند که نتوانسته‌اند به هویت مالکان این جت‌ها پی ببرند و گمان می‌رود که الیگارش‌هایی باشند که در جستجوی گریز از تحریم‌های اعمال شده از سوی کشورهای غربی علیه خود هستند. فرودگاه بن‌گوریون به درخواست نشریه آمریکایی بیزنس‌اینسایدر برای پاسخ به پرسش‌هایی در ارتباط با این جت‌ها و مالکان آن واکنش نشان نداده‌است.

آمریکا و بریتانیا در میان کشورهایی هستند که در روزهای گذشته اسامی شماری از کلان‌ثروتمندان روسی را به عنوان افرادی که ثروت سرشار خود را از راه حمایت از ولادیمیر پوتین اندوخته و بخشی از آن را به غرب منتقل کرده‌اند، منتشر کرده و آنها را تحریم کردند. headtopics.com

چشم عرزشی ها روشن، اینو چطور ماله کشی کنند دیگه..

اوکراین نیز از این‌که اسرائیل هیچ تحریمی علیه روسیه اعمال نکرده، ابراز ناخشنودی کرده‌است.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

آیا تهاجم روسیه به اوکراین در راستای اهداف اسرائیل است؟اعتمادآنلاین بررسی می‌کند: آیا تهاجم روسیه به اوکراین در راستای اهداف اسرائیل است؟ روسیه بر خلاف مواضعی که در قبال مخالفان تهاجم به اوکراین اتخاذ کرد و منجر به اعلام لیست دشمنانش شد، هرگز اسرائیل را در دسته دشمنان مسکو قرار نداده است.

ادعای انهدام بزرگ‌ترین شبکه جاسوسی اسرائیل در آذربایجان غربی

رسانه نزدیک به ایران: مرکز اطلاعاتی اسرائیل در اربیل هدف قرار گرفتندرسانه نزدیک به ایران: مرکز اطلاعاتی اسرائیل در اربیل هدف قرار گرفتند یک رسانه عربی نزدیک به حزب‌الله لبنان وابسته به ایران مدعی هدف قرار گرفتن مراکز اطلاعاتی اسرائیل در اربیل عراق شد.

بازداشت خاخام یهودی در پرتغال به اتهام تخلف در اعطای تابعیت پرتغال به آبراموویچنیروهای امنیتی در پرتغال می‌گویند تردید دارند روند اعطای تابعیت به رومن آبراموویچ یهودی، در فرآیندی قانونی و درست صورت گرفته باشد. خا خام جاسوس اسرائیل است

بازداشت چندین فعال مدنی در ایران در کمتر از دو روز | DW | 12.03.2022دو فعال کارگری که در مراسمی در کرج بازداشت شده بودند، برای اجرای احکام حبس خود روانه زندان شدند. در شهریار هم یک زندانی سیاسی پیشین بار دیگر بازداشت شد. از یزد نیز خبر می‌رسد که یک فعال حوزه زنان، دستگیر شده است.

ادامه روند کاهشی کرونا در ایران / افزایش فوتی‌ها در ۱۹ استانادامه روند کاهشی کرونا در ایران افزایش فوتی‌ها در ۱۹ استان در هفته ۱۰۷ همه‌گیری کرونا در کشور، وضعیت ابتلا در ۳۰ استان کشور کاهشی شده است، اما موارد فوتی در ۱۹ استان افزایش نشان داه است.