فروش حدود 1 میلیون ملک در ترکیه در چهار ماه اول امسال

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

طی چهار ماه اول سال جاری در ترکیه حدود 1 میلیون ملک به فروش رسید. - خبرگزاری آناتولی

استانبول/خبرگزاری آناتولی

به گزارش خبرنگار آناتولی به نقل از مقامات وزارت محیط زیست، شهرسازی و تغییرات اقلیمی و اداره کل ثبت اسناد و املاک فروش دارایی‌های غیرمنقول در ترکیه در چهار ماهه نخست سال 2022 به 995 هزار و 595 واحد رسیده است. بر این اساس در بازه زمانی از ژانویه تا آوریل سال جاری حدود یک میلیون ملک به فروش رسیده است و درآمد بیش از 10 میلیارد لیری حق ثبت ملک را برای دولت به همراه داشته است.

در این مدت خرید و فروش خانه مسکونی دارای سهم 442 هزار و 375 موردی از معاملات دارایی های غیرمنقول طی 4 ماه نخست سال در ترکیه بوده است.بر این اساس طی مدت مذکور 134 هزار و 764 ملک در استانبول به فروش رسیده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

الله یامان گوز دن ساخلاسین♥️

۹۰٪ صاحب خانه های جدید ایرانی می‌باشد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فروش خودرو خارج از ' سامانه یکپارچه فروش' متوقف شدسرپرست دفتر صنایع خودرو وزارت صمت در راستای اجرای دستور وزیر صمت مبنی بر 'فروش خودرو صرفا در سامانه یکپارچه فروش' در نامه‌ای به خودروسازان کشور، اعلام کرد که از این به بعد فروش خودرو صرفا از طریق سامانه متمرکز انجام می‌شود و هرگونه عرضه از طرق دیگر باید فورا متوقف شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

توقیف کشتی تفریحی ۳۰۰ میلیون دلاری اولیگارش روس در فیجیوزارت دادگستری آمریکا توقیف یک کشتی مجلل ۳۰۰ میلیون دلاری متعلق به یک اولیگارش روس در فیجی را تایید کرد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

طرح آزمایشی فروش نان با کارت یارانه در استان زنجاندر پی تایید و تکذیب‌های فراوان مقامات دولتی درباره آزاد شدن قیمت آرد و جبران آن با یارانه‌ها، رئیس اتحادیه نانوایان سنگک از آغاز طرح آزمایشی این تصمیم در زنجان خبر داد. بنزین ازاد را در کیش، نان ازاد را در زنجان، اعدام های گروهی را در کردستان این روش جدید جمهوری اسلامی بمنظور تخریب و بسرقت بردن باقیمانده ایران است. از خواب ۴۰ ساله بیدارشویم قبل از انکه دزد ها همه مملکت را تخریب کنند واکنش حافظ شیرازی به هدفمند کردن یارانه ها : مستضعفی بگفتا ، صاحبدلان خدا را/ما انقلاب کردیم ، یا انقلاب ما را حافظ بگفت از غیب ، ای دل مباش غافل /آخوندهای این ملک ، کردند هر دو تا را کو آب و برق مفتی ؟/کو پول نفت که گفتی؟ هیچ ملتی نخورده / چیزی به این کلفتی !
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اسرائیل در کرانه باختری حدود 4000 واحد مسکونی غیرقانونی جدید می‌سازددولت اسرائیل قصد دارد 3988 واحد مسکونی غیرقانونی جدید در اراضی کرانه باختری اشغالی احداث کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انفجار در هتلی در پایتخت کوبا دست‌کم هشت کشته بر جای گذاشتدر پی انفجاری قدرتمند در یک هتل پنج‌ستاره در مرکز هاوانا، پایتخت کوبا، دست‌کم هشت‌تن کشته شدند. گزارش‌ها حاکی است که این انفجار روز جمعه و ظاهرا بر اثر «نشت گاز» رخ داده است.... کمونیست مرده و فقط جنازه اش دفن نشده، شیوه مملکت داری خلافتی اسلامی از نوعی که در ایران است بزودی دفن خواهد شد دراینده هر نفر یک رای متحد وبا درس گرفتن از گذشته ایران را میسازیم
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

عفو بین‌الملل: روسیه باید در پیشگاه عدالت پاسخگوی جنایات جنگی در اوکراین باشدعفو بین‌الملل می‌گوید شواهد قانع‌کننده‌ای وجود دارد که نشان می‌دهد نیروهای روسیه در هفته‌های نخست تهاجم به اوکراین، در هشت شهر حومه کی‌یف از جمله بوچا مرتکب جنایات جنگی مانند...
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »