فروش سکه‌ای به ارزش 1.32 میلیون دلار در آمریکا

29/05/1398 02:38 ب.ظ

یک سکه 125 ساله به بهای 1.32 میلیون دلار در ایالت شیکاگوی آمریکا به فروش رفت. - خبرگزاری آناتولی

یک سکه 125 ساله به بهای 1.32 میلیون دلار در ایالت شیکاگوی آمریکا به فروش رفت. - خبرگزاری آناتولی به گزارش شبکه «سی‌.ان‌.ان»، سکه‌ای که سال 1894 سال در شیکاگوی آمریکا ضرب شده است، به قیمت 1.32 میلیون دلار در یک حراجی توسط دل روی هانسن مالک باشگاه رئال سالت لیک خریداری شد.

به گزارش شبکه «سی‌.ان‌.ان»، سکه‌ای که سال 1894 سال در شیکاگوی آمریکا ضرب شده است، به قیمت 1.32 میلیون دلار در یک حراجی توسط دل روی هانسن مالک باشگاه رئال سالت لیک خریداری شد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

اعتراف عمرالبشیر به گرفتن۹۰ میلیون دلار از عربستان سعودی | DW | 19.08.2019عمر البشیر رئیس جمهوری سابق سودان در اولین جلسه محاکمه خود اعتراف کرده که ۹۰ میلیون دلار از عربستان سعودی و یک میلیون دلار از امارات متحده عربی دریافت کرده است. مقامات عربستان و امارات واکنشی به این خبر نشان نداده‌اند.

موسسه «آغوش باز»: به دلیل شرایط اضطراری در کشتی نمی توانیم به اسپانیا برویمدولت اسپانیا با انتشار بیانیه ای اعلام کرده بود که پدرو سانچز، نخست وزیر این کشور به دنبال مخالفت ایتالیا و با در نظر گرفتن «وضعیت اضطراری» در کشتی «آغوش باز» تصمیم به پذیرش آن در بندر جنوبی آلخسیراس گرفته است

آملی لاریجانی خطاب به یزدی: دروغ می‌گویی، هیچ‌وقت به بازداشت طبری اعتراض نکردمصادق آملی_لاریجانی، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران، در نامه‌ای خطاب به محمد_یزدی عضو فقهای شورای نگهبان، سخنان اخیر او درباره خود را «‌موهن» و «‌دروغ» خواند.

پاسخ تند آملی لاریجانی به یزدی: چرا به این وضعیت افتاده‌اید؟ | DW | 18.08.2019پاسخ تند آملی لاریجانی به یزدی: چرا به این وضعیت افتاده‌اید؟ صادق آملی لاریجانی در نامه شدیداللحنی به اظهارات آیت‌الله محمد یزدی، عضو شورای نگهبان، واکنش نشان داد. او در این نامه محمد یزدی را به گفتن سخنان 'خلاف'، 'موهن' و 'توهین‌آمیز‌' متهم کرده است.

مکارم‌شیرازی خطاب به آملی‌لاریجانی و یزدی: به این وضع خاتمه دهیدمکارم‌شیرازی خطاب به آملی‌لاریجانی و یزدی: *به این وضع خاتمه دهید *این گونه درگیری‌ها نتیجه‌ای جز روشن شدن آتش فتنه و اختلاف در میان مردم ندارد *متواضعانه تقاضا دارم این باب را به کلی مسدود کنید و به آبروی روحانیت و نظام کمک فرمایید

مکارم خطاب به یزدی و لاریجانی: به فکر آبروی روحانیت باشید

یک سکه 125 ساله به بهای 1.32 میلیون دلار در ایالت شیکاگوی آمریکا به فروش رفت.آنکارا/خبرگزاری آناتولی

به گزارش شبکه «سی‌.ان‌.ان»، سکه‌ای که سال 1894 سال در شیکاگوی آمریکا ضرب شده است، به قیمت 1.32 میلیون دلار در یک حراجی توسط دل روی هانسن مالک باشگاه رئال سالت لیک خریداری شد.

گفتنی است تنها 24 عدد از این نوع سکه‌ها در حال حاضر وجود دارد. یک سکه 125 ساله دیگر نیز سال 2016 به قیمت 2 میلیون دلار فروخته شد.