العربية

العربية

فرود چند راکت در نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد

فرود چند راکت در نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد #العربية

21/01/2020 02:00:00 ق.ظ

فرود چند راکت در نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد العربية

به گفته منابع «العربیه / الحدات»، شامگاه دوشنبه، سه فروند راکت کاتیوشا در نزدیکی سفارت آمریکا در

همچنین صدای آژیرهای نصب شده در منطقه سبز نیز شنیده شد، اما اطلاعاتی درباره خسارت و یا تلفات احتمالی مخابره نشد.از سوی دیگر، منابع پلیس عراق به رویترز گفتند که این سه موشک از منطقه الزعفرانیه واقع در خارج بغداد پرتاب شده است، این منابع توضیح دادند که دو فروند از راکت‌ها در نزدیکی سفارت آمریکا فرود آمد.

ملی‌پوش سابق کشتی فرنگی ایران زیر پرچم آلمان کشتی می‌گیرد - BBC News فارسی تصاویر تاثیرگذار از همبستگی‌ پلیس با مردم در جریان اعتراضات اخیر آمریکا «بدون عدالت صلحی در کار نیست»؛ بازداشت معترضان به نژادپرستی در واشنگتن ادامه مطلب: العربیہ فارسی »

اگر راست باشه امشب طویله ای که بیت رهخری میگن صاف و صوف میشه ولی مطمنا علی ضحاک و شغالهای بیوجودش باز اونجا دو تا راکت تو بیابون زدن.اینها فقط زورشون به زن و پچه دست خالی و مظلوم میرسه.مقابل اسراییل، روسیه و آمریکا مثل خوک مریض از ترس میلرزن و میشاشن تو شلوارشون.حقیر علی خامنه ای خبر جدیده؟ خواب راحت برای تروریست های آمریکایی ممنوع

فرود؟؟؟؟

در انتصابات فوتبال ما در و پیکر درستی وجود نداردداریوش مصطفوی از احتمال تعلیق فوتبال ایران و ضعف مدیریتی در فدراسیون برای رایزنی و حل مسائل و مشکلات این رشته ورزشی در فیفا و AFC گفت. مصطفوی در این گفت‌وگو تاکید می‌کند: «ذلت زمانی است که از رأی اینها بترسیم و بازی نکنیم. مسئولان ورزش برای تبلیغات شخصی خودشان این حرف‌ها را می‌زنند.»

در رویارویی بین معترضان و پلیس در بیروت ۲۲۰ نفر مجروح شدند | DW | 19.01.2020پایتخت لبنان شاهد یک روز ناآرام دیگر بود. درگیری بین معترضان و ماموران انتظامی در بیروت مجروحان بسیاری بر جای گذاشت. حدود ۸۰ نفر از مجروحان به بیمارستان‌ها منتقل شدند. مرکز ناآرامی‌ها اطراف پارلمان لبنان در بیروت بود. فرانسه چطور ؟؟

تخریب چندین قرارگاه مهم طالبان در عملیات نیروهای امنیتی در کندز افغانستانقول اردو(سپاه) 217 پامیر افغانستان یکشنبه 19 ژانویه اعلام کرد، در نتیجه عملیات نیروهای امنیتی در عربستان حامی و مؤسس طالبان وحشی بود زیر بلیط امریکا الان مثلا باهاش زاویه داره دنیای مضحکی دارن این وهابی‌های عقب‌افتاده‌ی بدوی من اطلاع دقیق دارم که جمهوری اسلامی بخش عظیمی از بودجه و سلاح مورد نیاز طالبان را در اختیار آنها قرار می دهد

مایک پمپئو در دیدار با السیسی از مرگ زندانی آمریکایی در مصر ابراز ناراحتی شدید کرد🔺مایک پمپئو در دیدار با السیسی از مرگ زندانی آمریکایی در مصر ابراز ناراحتی شدید کرد ⚡️وزیر خارجه آمریکا روز یکشنبه رئیس جمهوری مصر در حاشیه یک نشست بین‌المللی در برلین پایتخت آلمان، به شدت از درگذشت یک شهروند آمریکایی در مصر ابراز ناراحتی شدید کرد.

70 زخمی در درگیری میان ماموران امنیتی و معترضان در مرکز بیروتمحیط پیرامونی پارلمان لبنان در مرکز بیروت شامگاه یک‌شنبه 19 ژانویه، عرصه رویاروئی و درگیری میان اینا مگه.با رقص اعتراض نمیکردن ؟ خشونت واسه چی دیگه به تحریک و تشویق و پول های آل سعود؟!!!

توافق در برلین: عدم حمایت تسلیحاتی از طرف‌های درگیر در لیبی | DW | 19.01.2020توافق در برلین: عدم حمایت تسلیحاتی از طرف‌های درگیر در لیبی / رهبران و نمایندگان کشورهای شرکت‌کننده در کنفرانس برلین در باره یافتن راه حلی برای بحران لیبی بر سر دادن تعهد به عدم حمایت تسلیحاتی از طرف‌های درگیر در این کشور به توافق رسیدند. سیل تحهیزات به عربستان و ترکیه فرستادید و این دو کشور از معترضین پشتیبانی میکنن اونوقت... بابا چقدر شما اروپا یی ها دو رویید مردم دنیا انگار کورن و دلهاشون کدر شده اما انقلاب_اسلامی در هر کجا که طرفداری داره با چشمان عقاب اعمال شمارو رصد میکنه