فرود یک شهاب‌سنگ در شالیزاری در هند

05/05/1398 10:18 ق.ظ

فرود یک شهاب‌سنگ در شالیزاری در هند *تعدادی از برنج‌کاران هندی می‌گویند که حین کار در مزرعه، شاهد فرود آمدن یک شهاب‌سنگ آسمانی در نزدیکی خود بوده‌اند *یک شاهد عینی گفته است این ‌سنگ آسمانی، به رنگ قهوه‌ای روشن بوده که وزنی حدود ۱۴ تا ۱۵ کیلوگرم داشته است

به گزارش ایسنا، این اتفاق در ناحیه"مدهوبانی" در ایالت"بیهار" هند روی داده و چاله‌ای که به نظر می‌رسد در اثر برخورد این جرم آسمانی به وجود آمده باشد در این مزرعه برنج به چشم می‌خورد.

یک شاهدعینی گفته است این ‌سنگ آسمانی، به رنگ قهوه‌ای روشن بوده که وزنی حدود ۱۴ تا ۱۵ کیلوگرم داشته است. وی همچنین گفته که این سنگ دارای خاصیت مغناطیسی و کمی داغ بوده و هنگام برخورد با زمین دودی از آن برخاسته است.

عکس‌های منتشر شده نشان می‌دهد که چند مرد پیرامون چاله‌ای ایستاده‌اند که گفته می‌شود در اثر برخورد این شهاب‌سنگ با زمین ایجاد شده است. گزارش‌ها حاکیست هیچکس در اثر برخورد این شهاب‌سنگ به زمین زخمی نشده است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

شیکما برنج خوری :) انگار توالت داشته طفلی حفره ش رو میبینم نه خودش رو

یک مقام امنیتی لبنان از آزادی یک شهروند آمریکایی دربند در سوریه خبر داد🔺 یک مقام امنیتی لبنان از آزادی یک شهروند آمریکایی دربند در سوریه خبر داد از آغاز جنگ سوریه در سال ۲۰۱۱ به این طرف، چند شهروند آمریکایی در این کشور هم توسط نیروهای دولتی و هم شورشیان بازداشت شده‌اند.

مقام دوم ایران در مصرف انرژی در دنیا / نفوذی‌های جریان‌های سیاسی در سمن‌های محیط زیستیرییس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به نیاز کشور به سرمایه‌گذاری کلان و بروزرسانی تکنولوژی جهت دستیابی به آرمان‌ها در زمینه کاهش شدت انرژی مصرفی، در عین حال درباره سمن‌های حوزه محیط زیست گفت: به شدت نیازمند سمن‌های غیرسیاسی و واقعی هستیم؛ چراکه بسیاری از تشکل‌های مردم‌نهاد طرفدار محیط زیست نیستند، بلکه نفوذی‌های جریان‌های سیاسی در بخش محیط زیست به‌شمار می‌آیند. مصرف میکنیم که میکنیم هر وقت اهمیت علم و تکنولوژی برای دولتیان ما اونقدر مهم شد که بجای اینهمه دزدی و اختلاس و بی تدبیری بودجه های فوقالعاده به نهادهای علمی پژوهشی کشور دادن بیایید و بگید ما انرژی زیاد مصرف میکنیم.هیچکس به ما تکنولوژی روزشو نمیده و نخواهد داد! بودجه بدید و ببینید با این سیاستی که در پیش گرفتید هیچ وقت توان سرمایه گذاری در مسیرهای درست را نخواهیم داشت. این یک سیکل معیوبه که توش گیر کردیم و هر روز وضعیت بدتر می شه. سرعت این تخریب روز بروز در حال افزایش است. روزی خواهد رسید که راه رفته غیرقابل برگشت شود میتونیم تو رو بازیافت کنیم،کم نیستی

حسین کمانگر فعال مدنی در در بازداشتگاه اداره اطلاعات سنندج در اعتصاب غذا استحسین کمانگر، فعال مدنی زندانی که دی ماه سال گذشته، توسط نیروهای اداره اطلاعات بازداشت‌ و به بازداشتگاه اداره اطلاعات سنندج منتقل شده است یک هفته است که در اعتصاب غذا به سر می‌برد. هیچ فریاد رسی هم نیست؟ حقوق بشر کجائی ؟؟؟؟؟ این تپله براش خوبه جسوس اجتماعی امیدوارم با متلاشی شدن این حکومت برای همیشه تمام انسان های بیگناه از زندان آزاد شوند

سقوط یک جنگنده نیروی هوایی آذربایجان در دریای خزر- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimسقوط یک جنگنده نیروی هوایی آذربایجان در دریای خزر بر اساس اطلاعات وزارت دفاع جمهوری آذربایجان، یک جنگنده «میگ-۲۹» این کشور در جریان یک پرواز آموزشی به آب‌های دریای خزر سقوط کرده و عملیات جستجو برای یافتن خلبان آن آغاز شده است.

گزارش‌هایی از آزمایش یک موشک بالستیک میان‌برد در ایرانرسانه‌های غرب شامگاه پنجشنبه 25 ژوئیه از آزمایش یک موشک بالستیک با برد 1000 کیلومتری در ایران خبر درود بر سربازان پاک امام زمان حضرت مهدی (عج) بلند پروازی تا کجا هوس کددن سرنگون شن ، ایرادی داره ؟

به گزارش ایسنا، این اتفاق در ناحیه"مدهوبانی" در ایالت"بیهار" هند روی داده و چاله‌ای که به نظر می‌رسد در اثر برخورد این جرم آسمانی به وجود آمده باشد در این مزرعه برنج به چشم می‌خورد.

یک شاهدعینی گفته است این ‌سنگ آسمانی، به رنگ قهوه‌ای روشن بوده که وزنی حدود ۱۴ تا ۱۵ کیلوگرم داشته است.

وی همچنین گفته که این سنگ دارای خاصیت مغناطیسی و کمی داغ بوده و هنگام برخورد با زمین دودی از آن برخاسته است.

عکس‌های منتشر شده نشان می‌دهد که چند مرد پیرامون چاله‌ای ایستاده‌اند که گفته می‌شود در اثر برخورد این شهاب‌سنگ با زمین ایجاد شده است.

گزارش‌ها حاکیست هیچکس در اثر برخورد این شهاب‌سنگ به زمین زخمی نشده است.

به گزارش dnaindia، اس. ک. اشوک، فرماندار محلی اعلام کرد که این قطعه سنگ برای مطالعه بیشتر به آزمایشگاه منتقل شده است.