فروش 102 هزار واحد مسکونی دیگر در ترکیه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

20.08.2019مرکز آمار ترکیه اعلام کرد: تعداد خانه‌های فروخته‌شده در سراسر کشور در جولای سال جاری نسبت به ماه ژوئن با 66.7 درصد افزایش به 102 هزار و 236 واحد رسیده است.

استانبول با 17 هزار و 276 واحد بیشترین سهم را داشته است. آنکارا با 9491 و ازمیر با 5576 در رده‌های بعدی جای دارند.فروش مسکن به اتباع خارجی در ماه جولای سال جاری نسبت به دوره مشابه در سال گذشته با 46.7 درصد افزایش، به 4 هزار و 192 واحد رسید.

استانبول مانند گذشته بیش از دیگر شهرهای ترکیه مورد توجه خارجی‌ها قرار گرفته است. آنها طی این مدت 1903 خانه در استانبول خریده اند. آنتالیا با 764، آنکارا 249، بورسا 217 و یالووا 177 واحد در رده های بعدی قرار دارند. طی این مدت عراقی ها با 734 واحد مقام اول خرید خانه در ترکیه را داشته اند. اتباع ایران با 464، کویت با 219، عربستان سعودی با 218 و روسیه با 215 در رتبه های بعدی قرار داشته اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ظریف:‌ فروش نفت ایران توسط هیچ نهاد بین المللی تحریم نشده استهلسینکی- ایرنا- وزیر امور خارجه با تاکید بر این که فروش نفت ایران توسط هیچ نهاد بین المللی تحریم نشده است، گفت: ایران متعهد به تصمیمات اتحادیه اروپا نیست و اروپا هم به دنبال تحمیل تصمیمات خود به هیچ عضو خارج از اتحادیه اروپا نیست.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ادعاهای تازه ترامپ درباره گریس 1، 'تمایل' ایران برای مذاکره و فروش نفتادعای ترامپ پس از آزادی نفتکش ایرانی: ایران می‌خواهد مذاکره کند اما آنها واقعا نمی‌دانند چطور شروع کنند آنها مردمی با غرور هستند اما اقتصاد آنها در حال سقوط است آنها نمی‌توانند نفت‌شان را بفروشند حتی از آن چیزی که ما فکر می‌کردیم کمتر در حال فروش نفت هستند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: کاهش فروش نفت ایران بیشتر از انتظار ماستدونالد ترامپ می گوید فشار تحریم های نفتی بر ایران بیشتر از انتظار آمریکا بوده است. او همچنین بار دیگر تکرار کرد که ایران در پی مذاکره با آمریکاست ولی نمی داند چه بکند. آقای ترامپ در ادامه گفت حس می کند که می تواند با ایران به توافق برسد، اما تاکید کرد ممکن است توافقی صورت نگیرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: منافع فروش نفت ایران توسط قاسم سلیمانی و سپاه پاسداران صرف ادامه کارزار ترور می‌شودوزیر خارجه آمریکا نسبت به آزادی نفتکش ایرانی «آدریان دریا ۱» توسط دولت جبل الطارق ابراز تاسف کرد و گفت منافع فروش نفت ایران صرف «کارزار ترور» سپاه پاسداران می‌شود. مایک پمپئو دوشنبه شب ۲۸ مرداد به و
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حمله هوایی به کاروان نظامی ترکیه در ادلبدر پی حمله هوایی به کاروان نظامی ترکیه در ادلب سوریه 3 غیرنظامی جان باخته و 12 نفر دیگر نیز مجروح شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انفجار تماشایی سه برج خنک‌کننده قدیمی نیروگاه در بریتانیا💢در زمان انفجار این برج‌های ۱۱۴ متری در روز یکشنبه ۲۷ مرداد هزاران منزل مسکونی در اطراف آنها تخلیه شده بود. ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »