فروش مانتوهایی با طرح چفیه که بار معنوی دارد، ممنوع است/ استفاده از مانتو چهارخانه هیچ ممنوعیتی ندارد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فروش و استفاده از مانتو با طرح چفیه که بار معنوی دارد ممنوع است.

بنا به دستور اداره اماکن فروش هرگونه مانتو با طرح‌های فوق ممنوع بوده و با متخلفین به شدت برخورد خواهد شد.»

در همین حال، سرهنگ امیر حسینی، رئیس اداره اماکن مشهد با رد این مطلب گفت: استفاده از مانتو چهارخانه هیچ ممنوعیتی ندارد اما استفاده از مانتو با طرح چفیه که بار معنوی دارد ممنوع است و به شدت برخورد می‌شود. در همین راستا نیز به واحد صنفی که از این نوع مانتو استفاده کرده بود تذکر داده شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدار آنگلا مرکل با بازماندگان سیل مرگبار اروپا؛ خشم مردم از خندۀ آرمین لاشتخانم مرکل در جریان این دیدار، خواستار تسریع در مبارزه با تغییرات اقلیمی شد و تاکید کرد اکنون اقدام جدی برای مهار چالش گرمایش زمین «مهمتر از هر زمانی است».
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نرخ مصوب انواع نان با گندم یارانه‌ای تعیین شدرییس اتاق اصناف تهران گفت: قیمت جدید انواع نان امروز به صورت رسمی برای مدت یک سال در شهر تهران ابلاغ شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ملی پوش ترکیه قهرمان دو 400 متر با مانع جوانان زیر 20 سال اروپا شدملی پوش ترکیه قهرمان دو 400 متر با مانع جوانان زیر 20 سال اروپا شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سناریو نهادهای امنیتی ایران؛ مصاحبه اجباری با خانواده کشته‌شدگان اعتراضات خوزستانبا گذشت سه روز از اعتراضات عمومی گسترده مردم‌ عرب اهواز به بحران بی‌آبی و قطع حقابه شرب و کشاورزی و کشته‌شدن حداقل دو شهروند معترض در اهواز و شادگان، پس چرا با دیگر خانواده‌های معترض که فرزندشان کشته شده است، مصاحبه اجباری نکردند؟ مثلا خانواده‌های اعتراضات و شورش‌های آبان ۹۸؟ سناریو را عوامل شما ساخته‌اند.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ساترا با «میدان سرخ» فرزاد فرزین را ممنوع‌ از کار کردخوب بزارن مجيد اخشابي بخون البته فرزاد فرزين تو سريال گيسو هر هفته ميخونه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مراسم سالانه حج در عربستان با محدودیت‌های مربوط به شیوع کرونا آغاز شدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. الله زورش به کرونا نمیرسه. 😂😂😂😂 دور این چهاردیواری میچرخن که چی بشه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »