فروش کیک‌هایی به شکل دستمال توالت در اوج بحران کرونا، یک قنادی فنلاندی را از ورشکستگی نجات داد

26/04/2020 10:54:00 ب.ظ

یک قنادی در شهر هلسینکی فنلاند دست به یک ابتکار جالب زده و با درست کردن کیک‌هایی شبیه دستمال توالت است، کاسبی خود را از آسیب مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا نجات داد. به گزارش رویترز، ماه گذشته همزما

بحران, ویروس_کرونا

🔺فروش کیک‌هایی به شکل دستمال توالت در اوج بحران کرونا، یک قنادی فنلاندی را از ورشکستگی نجات داد ⚡️یک قنادی در شهر هلسینکی فنلاند دست با درست کردن کیک‌هایی شبیه دستمال توالت است، کاسبی خود را از آسیب مالی ناشی از شیوع ویروس_کرونا نجات داد.

یک قنادی در شهر هلسینکی فنلاند دست به یک ابتکار جالب زده و با درست کردن کیک‌هایی شبیه دستمال توالت است، کاسبی خود را از آسیب مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا نجات داد. به گزارش رویترز، ماه گذشته همزما

مشاهده نظراتچاپیک قنادی در شهر هلسینکی فنلاند دست به یک ابتکار جالب زده و با درست کردن کیک‌هایی شبیه دستمال توالت است، کاسبی خود را از آسیب مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا نجات داد.به گزارش رویترز، ماه گذشته همزمان با اعلام همه‌گیری جهانی کرونا، همه سفارش‌های این قنادی لغو شد. در عوض مصرف‌کنندگان سراسیمه، شروع به خریدن و انبار کردن دستمال توالت کردند و یک شبه قفسه‌های سوپرمارکت‌ها خالی شد.

همین موجب شد که ایده تهیه کیک‌هایی به شکل دستمال توالت در ذهن کارکنان این قنادی جرقه بزند؛ کیک ‌هایی با طعم‌های مختلف که رویشان با خامه سفید به شکل دستمال توالت تزئین شده است.یکی از کارمندان این قنادی به رویترز گفت که در همان یک ساعت اول، پنج تا از این کیک‌ها فروختند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

طهارت که دراسلام و دین یهودتوصیه شده است باعث شد بحران کمبود دستمال توالت در کشورهای مسلمان و یهود نباشد چ مسخره

ارسال هواپیما برای بازگرداندن یک شهروند بیمار از سوئد به ترکیهدولت ترکیه برای بازگرداندن یکی از شهروندان خود که در سوئد به ویروس کرونا مبتلا شده است، آمبولانس هوایی به این کشور فرستاد. - خبرگزاری آناتولی هفته ی قبل هم یک بیمار تؤرک به نام زکریا از فرانسه به وسیله ی آمبولانس هوای به تؤرکیه منتقل شده بود.

تشکر از دولت ترکیه بابت بازگرداندن بیمار مبتلا به کرونا از سوئدفرزندان خانواده‌ای از دولت ترکیه بابت ارسال یک فروند آمبولانس هوایی برای بازگرداندن پدرشان که در سوئد به کرونا مبتلا شده است تشکر کردند. - خبرگزاری آناتولی

ترکیه: 618 نفر از شهروندان‌مان را از عربستان و قطر به کشور بازگرداندیممعاون وزیر امور خارجه ترکیه از انتقال 618 نفر دیگر از شهروندان‌ کشور در چارچوب تدابیر پیشگیرانه از شیوع کرونا از عربستان سعودی و قطر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

دستور وزیر بهداشت برای رسیدگی به یک گزارش تخلف در حوزه دارووزیر بهداشت درباره رسیدگی به نامه‌ تعدادی از افراد صاحب‌نام پزشکی و دارویی مبنی بر استمرار برخی شیوه‌های سودجویانه در حوزه دارو که منافع جریان‌های خاص را تامین می‌کند، به رییس سازمان غذا و دارو دستور داد. اگرخامنه ای نبودالان من قول می دادم خودم شخصا درکره ماه فرود می امدم اوافکارپلیدوبسیارمنفی داردواز جایی فرمان می گیرداونقطعه روشن درمغزخودنداردشخصیت او منفی وویران کننده است مثل یک انسان عاقل نیست من سختی زیادکشیده ام ولی باز افکارمنفی خودم ناگهان پاک می کنم ودوباره تلاش می کنم ازابتدای شیوع کرونافریادزدم برخی ازسودجویان که نتوانستندازرکودبازارشبِ عیدجیب مردم راخالی کنند،خطِ تولیدخودشان راتغییردادندوماسک ولوازم بهداشتی و...قلابی وبی کیفیت واردبازارکردند،کو گوشِ شنوا'آقادیرخبرشدی'!

از «حق تشکل» تا «دستمزد»/ آیا می‌توان به دیوان عدالت برای تجدیدنظر در مزد امید بست؟هر قدم کوچکی برای بهبود عینی معیشت کارگران ارزشمند است؛ اگر شکایت دسته جمعی به دیوان عدالت بتواند دولت را مجبور به عقب نشینی کرده و دستمزد کارگران را تا اندازه ای ترمیم کند، به گفته حسین حبیبی، کارگران نباید از شکایت دریغ کنند؛ او می گوید: باید موج گسترده شکایتهای فردی و گروهی راه بیافتد تا دولتی ها بدانند زیر پا گذاشتن قانون در قبال معیشت و حیاتِ ۴۳ میلیون نفر از جمعیت کشور، چندان ساده نیست!

بیش از ۳۰ درصد بیماران مبتلا به کرونا علائم عصبی دارندبیش از ۳۰ درصد بیماران مبتلا به کرونا علائم عصبی دارند نتایج نهایی طرح‌های پژوهشی محققان مرکز مطالعات علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس حاکی از آن است که بیش از ۳۰ درصد بیماران مبتلا به کرونا ویروس علائم عصبی دارند.

اشتراک مشاهده نظرات چاپ یک قنادی در شهر هلسینکی فنلاند دست به یک ابتکار جالب زده و با درست کردن کیک‌هایی شبیه دستمال توالت است، کاسبی خود را از آسیب مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا نجات داد.دولت ترکیه برای بازگرداندن یکی از شهروندان خود که در سوئد به ویروس کرونا مبتلا شده است، آمبولانس هوایی به این کشور فرستاد.فرزندان خانواده‌ای از دولت ترکیه بابت ارسال یک فروند آمبولانس هوایی برای بازگرداندن پدرشان که در سوئد به کرونا مبتلا شده است تشکر کردند.معاون وزیر امور خارجه ترکیه از انتقال 618 نفر دیگر از شهروندان‌ کشور در چارچوب تدابیر پیشگیرانه از شیوع کرونا از عربستان سعودی و قطر خبر داد.

به گزارش رویترز، ماه گذشته همزمان با اعلام همه‌گیری جهانی کرونا، همه سفارش‌های این قنادی لغو شد. در عوض مصرف‌کنندگان سراسیمه، شروع به خریدن و انبار کردن دستمال توالت کردند و یک شبه قفسه‌های سوپرمارکت‌ها خالی شد.04. همین موجب شد که ایده تهیه کیک‌هایی به شکل دستمال توالت در ذهن کارکنان این قنادی جرقه بزند؛ کیک ‌هایی با طعم‌های مختلف که رویشان با خامه سفید به شکل دستمال توالت تزئین شده است.2020 آنکارا/خبرگزاری آناتولی لیلا و سمیرا، دختران امرالله گولوشکن که در سوئد به ویروس کرونا مبتلا شده و توسط یک فروند آمبولانس هوایی دولت ترکیه به کشورش انتقال یافته است در شبکه‌های اجتماعی از مقامات آنکارا تشکر کردند. یکی از کارمندان این قنادی به رویترز گفت که در همان یک ساعت اول، پنج تا از این کیک‌ها فروختند. وی افزود: «لیلای عزیز، صدایت را شنیدیم. این قنادی اکنون صدها سفارش دریافت می‌کند و مجبور شده است دو شیرینی‌پز جدید را به تیم ۹ نفره خود اضافه کند. از تمامی دست اندرکاران این امر و ناوگان خطوط هوایی «ترکیش‌ایرلانیز» صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنیم.

. بیمارستان‌ها و پزشکان کشورمان آماده پذیرش و درمان پدرت هستند». تمام مردم ترکیه از اینکه در غربت دچار چنین وضعیتی شدید ناراحت شدند.