فرود هواپیمای صهیونیستی در خاک عربستان- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

04/08/1400 02:14 ب.ظ

فرود هواپیمای صهیونیستی در خاک عربستان خبرنگار روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت»: این هواپیما متعلق به یک میلیاردر صهیونیست بوده که پس از توقف در «امان» به سمت ریاض حرکت کرده است

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ایتای بلومنتال اعلام کرد که این هواپیما متعلق به یک میلیاردر صهیونیست بوده که پس از توقف در « امان» به سمت ریاض حرکت کرده است. بر اساس گزارش منابع عبری این هواپیما توقف کوتاهی به مدت پنج دقیقه در امان داشته است.

«آوی اسکارف» سردبیر روزنامه عبری « هاآرتص» نیز از پرواز یک هواپیمای اسرائیلی به سمت عربستان سعودی خبر دارد. این درحالی است که مقامات سعودی در خصوص این خبر هیچ‌گونه اظهاراتی ارائه نداده‌اند. روز گذشته رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که اولین پرواز مستقیم از خاک عربستان به فلسطین اشغالی روز دوشنبه عصر در فرودگاه بن گوریون به زمین خواهد نشست.رسانه های عبری اعلام کردند که این پرواز توسط شرکت هواپیمایی «جت ایرلاین» امارات انجام خواهد شد و مبدا پرواز ریاض پایتخت سعودی خواهد بود.

پس از امضای توافق سازش میان امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی عطش رژیم آل سعود نیز برای سازش با این رژیم و رابطه علنی با تل آویو بیشتر شده، به حدی که بارها مقامات این رژیم از ابراز علاقه خود برای برقراری رابطه با اشغالگران فلسطین سخن گفته‌اند. headtopics.com

Beresheet 2 Moon mission with UAE/Israel; “Blue Flag” exercises; Israel intel base in Socotra ; meanwhile ..

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

ترامپ: آمریکا در حال مردن از درون است- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimترامپ: آمریکا در حال مردن از درون است مهاجران غیرقانونی که در حال عبور از مرز هستند، آمریکا را مسموم می کنند

نخستین پرواز مستقیم ریاض به تل آویو دوشنبه در اسرائیل فرود می‌آید🔺نخستین پرواز مستقیم ریاض به تل آویو دوشنبه در اسرائیل فرود می‌آید ▪️جروزالم پست به نقل از کان‌نیوز گزارش داد که این پرواز ۷۳۷ وی‌آی‌پی متعلق به شرکت هواپیمایی رویال جت امارات متحده عربی است. ⬇️ بیشتر بخوانید: مسلماني و غیرت فقط به ما افغانها مانده، ديگران همه غلام و بيغيرت شدن

وزارت خارجه ترکیه: اخبار تلاش برای کودتا در سودان را با نگرانی عمیق پیگیری می‌کنیموزارت خارجه ترکیه: اخبار تلاش برای کودتا در سودان را با نگرانی عمیق پیگیری می‌کنیم

۱۴۰ فوتی جدید کرونا در کشور / ۴۲۵۶ تن در شرایط شدید بیماری۱۴۰ فوتی و ۷۵۱۶ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۷۵۱۶ نفر *جانباختگان جدید: ۱۴۰ نفر *مجموع مبتلایان: ۵۸۶۸۳۶۰ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۵۴۲۹۹۸۲ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۲۵۳۶۳ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۸۱۳۶۰۷۷۲

کارگران جنسی ایتالیا در بیستمین سالگرد جنبش «چتر قرمز» در ونیز تجمع کردندبیست سال پیش نخستین تجمع کارگران جنسی برای برخورداری از حمایت دولتی در برابر خشونت و سوء استفاده در ایتالیا برگزار شد. جای یه سری از فعالین مدنی ایرانی خالیه اونجا They have been killing innocent children and they have been doing the worst things towards the siblings. But their time is over now. The scholars of Islamic Eschatology agree on that.

افزایش شمار شهرهای قرمز و نارنجی در کشور / ۲۲ شهر در وضعیت خطر کروناییافزایش شمار شهرهای قرمز و نارنجی در کشور ۲۲ شهر در وضعیت خطر کرونایی بر اساس رنگ‌بندی جدید اعلام شده در کشور، شمار شهرهای قرمز و نارنجی کرونایی مجددا افزایش یافت.

، ایتالی بلومنتال» خبرنگار روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» در صفحه توییتر خود از فرود یک هواپیمای صهیونیستی در خاک عربستان سعودی خبر داد.

ایتای بلومنتال اعلام کرد که این هواپیما متعلق به یک میلیاردر صهیونیست بوده که پس از توقف در « امان» به سمت ریاض حرکت کرده است.

بر اساس گزارش منابع عبری این هواپیما توقف کوتاهی به مدت پنج دقیقه در امان داشته است.

«آوی اسکارف» سردبیر روزنامه عبری « هاآرتص» نیز از پرواز یک هواپیمای اسرائیلی به سمت عربستان سعودی خبر دارد.

این درحالی است که مقامات سعودی در خصوص این خبر هیچ‌گونه اظهاراتی ارائه نداده‌اند.

روز گذشته رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که اولین پرواز مستقیم از خاک عربستان به فلسطین اشغالی روز دوشنبه عصر در فرودگاه بن گوریون به زمین خواهد نشست.رسانه های عبری اعلام کردند که این پرواز توسط شرکت هواپیمایی «جت ایرلاین» امارات انجام خواهد شد و مبدا پرواز ریاض پایتخت سعودی خواهد بود.

پس از امضای توافق سازش میان امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی عطش رژیم آل سعود نیز برای سازش با این رژیم و رابطه علنی با تل آویو بیشتر شده، به حدی که بارها مقامات این رژیم از ابراز علاقه خود برای برقراری رابطه با اشغالگران فلسطین سخن گفته‌اند.

عربستان سعودی سال گذشته در ادامه تلاش‌های خود به منظور هموار کردن مسیر برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، با عبور هواپیما‌های این رژیم از حریم هوایی خود به مقصد امارات و بحرین موافقت کرده بود، اما از مبدا این کشور پروازی به سرزمین‌های اشغالی صورت نگرفته است.

اخیرا یک رسانه اسرائیلی به نقل از منابع آگاه سعودی خبر داد، گام‌های مهمی در راستای به رسمیت شناختن اسرائیل توسط عربستان سعودی و عادی سازی روابط با آن برداشته خواهد شد و به زودی شاهد برقراری روابط ریاض با اسرائیل خواهیم بود. تحولات اخیر در پرونده روابط عربستان و رژیم صهیونیستی بیانگر وجود نشانه‌هایی در خصوص عادی سازی قریب‌الوقوع میان ریاض و تل‌آویو است.

«دوری گلد»- که یک افسر اطلاعاتی و نماینده اسبق رژیم صهیونیستی در سازمان ملل نیز بوده است- در مصاحبه‌ای تلویزیونی اعلام کرد محمد بن سلمان کسی است که پرونده عادی سازی روابط را در عربستان مدیریت می‌کند و او قول داده مسئله عادی سازی رسمی روابط با رژیم صهیونیستی را اجرایی کند. «گلد» در این مصاحبه اظهار کرد که محمد بن سلمان نه فقط عربستان بلکه وعده داده عادی سازی را در منطقه غرب آسیا محقق کند.