فروتن از انتشاردهنده خبر شایعه تغییر جنسیتش شکایت می‌کند

16/06/1399 06:59 ب.ظ

محمدرضا_فروتن کمتر از ۲۴ ساعت پس از انتشار خبر تغییر جنسیتش این موضوع را تکذیب کرد. علی_احمدنیا سردبیر سابق اصلاحات‌نیوز نوشته‌بود فروتن ۲ ماه پیش در آلمان عمل تغییر جنسیت انجام داده بود. اخبار_ایران اطلاع_رسانی خبرنگاری_جرم_نیست شایعه_تغییر_جنسیت

محمدرضا فروتن که اخیرا در «سریال مانکن» در «شبکه نمایش خانگی» ایفای نقش می‌کند، روز یکشنبه ۱۶ شهریور ماه، با انتشار یک تصویرنوشته در صفحه اینستاگرام خود خبر مربوط به تغییر جنسیتش را تکذیب کرد.

فروتن در این پست اینستاگرامی نوشته بود: «خبری که شب گذشته در مورد من در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های جمعی منتشر شده است، دروغ و به دور از حقیقت است، از این رو خبر منتشرشده را تکذیب می‌کنم. حق پیگیری و شکایت از رسانه‌ها و اشخاصی که چنین اطلاعات نادرستی را منتشر می‌کنند، برای خویش محفوظ می‌داند.»

یکشنبه شب در حالی که کاربران شبکه‌ اجتماعی توییتر با انتشار هشتگ‌هایی نسبت به پخش اعترافات اجباری «نوید افکاری»، یکی از معترضان اعتراضات مرداد ماه ۱۳۹۷، کارزار توییتری ایجاد کرده بودند، انتشار توییتی در خصوص تغییر جنسیت آقای فروتن باعث شد تا نام این بازیگر ایرانی در توییتر فارسی ترند شود.

«علی احمدنیا»، فعال رسانه‌ای، که برای اولین بار این خبر را منتشر کرد پس از تکذیب این خبر توسط محمدرضا فروتن در صفحه توییتر خود نوشت: «آقای ‎فروتن تکذیب کردن. البته که شکایت ایشان از بنده نیز حق‌شان است و بنده نیز استقبال می‌کنم. اما به مصلحت نیست انگار جار زدن یک اتفاق درست! و می‌دانم چه فشاری بر روی فروتن دیشب بود.

ادامه مطلب:
iranwire »

دیدبان شفافیت افغانستان از 'فساد گسترده' در شورای ورزش کریکت خبر داد - BBC News فارسیتحقیق تازه دیدبان شفافیت افغانستان از فساد گسترده در شورای کریکت این کشور خبر داده است. در این گزارش آمده که این نهاد در مصارف خود فاقد شفافیت و حسابدهی است و انتخاب هیات مدیره آن به اساس سلایق سیاسی و انتخاب بازیکنان از سوی این هیات به اساس وابستگی‌های قومی انجام می‌شود. شورای کریکت گفته پس از مطالعه این تحقیق به آن پاسخ خواهد داد.

چین از هند خواست نیروهایش را از منطقه مرزی مورد مناقشه خارج کند - BBC News فارسیچین از هند درخواست کرده 'فورا' نیروهایش را از منطقه‌ای در امتداد مرز هیمالیا که ادعای مالکیت آن را دارد، خارج کند. وی فنگه، وزیر دفاع چین به همتای هندی خود گفته که این کشور مسئول کامل تنش‌های مرزی جاری بین دو کشور است.

گل‌محمدی استعفا کرد/ خداحافظی از پرسپولیس بعد از لیگ قهرمانانگل‌محمدی بعد از لیگ قهرمانان از پرسپولیس می‌رود سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد که فردا نامه عدم همکاری‌اش را به مدیران این باشگاه تحویل می‌دهد. گل‌محمدی: *از این همه دروغی که شنیده‌ام، خسته شده‌ام ‌*تمریناتمان به خاطر نبود نفرات، ناقص برگزار شد *ما بازیکنان خوبی مانند ترابی و علیپور را از دست دادیم که دوست داشتیم در کنار ما باشند

گارد ساحلی ترکیه 179 پناهجوی رانده شده از آبهای یونان را از خطر مرگ نجات داد

آغاز کلاس‌های آموزشی دانشگاه تهران از ۲۹ شهریور/نودانشجویان از اول آبان می آیندمعاون آموزشی دانشگاه تهران از آغاز کلاس‌های آموزشی این دانشگاه برای دانشجویان ورودی قبل، از ۲۹ شهریور ماه خبر داد و گفت: براساس شرایط بوجود آمده ناشی از شیوع کرونا، شیوه برگزاری کلاس‌ها به صورت الکترونیکی و آنلاین خواهد بود.

ترامپ از محکوم کردن روسیه به خاطر مسمومیت آلکسی ناوالنی خودداری کرد - BBC News فارسیدونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا گفته است که هیچ مدرکی در مورد مسمومیت آلکسی ناوالنی، رهبر مخالفان روسیه ندیده است. آقای ترامپ در یک نشست خبری گفت 'دقیقا' نمی‌داند چه اتفاقی برای آقای ناوالنی افتاده اما 'آن را بررسی خواهد کرد.' رئیس‌جمهوری آمریکا سپس به خبرنگاران گفت که انتقادهای خود را متوجه چین کنند.