فرهادی: ایران کشوری سرکوبگر است که در آن آزادی بیان و عقیده ندارید

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 55 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرهادی: ایران کشوری سرکوبگر است که در آن آزادی بیان و عقیده ندارید بیشتر بخوانید🔽

اصغر فرهادی در بخش دیگری از این مصاحبه درباره عدم آزادی بیان و تهدیداتی که علیه ترانه علیدوستی در سال گذشته به دلیل توییت و دفاعش از یک زن بی حجاب صورت گرفت، گفت:‌ «‌ این به این واقعیت مربوط می شود که ایران کشوری سرکوبگر است که در آن شما آزادی ندارید که صحبت کنید و آنچه را که فکر می کنید بگویید. فکر می کنم ایران باید در لیست کشورهایی قرار بگیرد که محتوای اغلب گفتگوها در رسانه های اجتماعی بیشتر در مورد مسائل اجتماعی و سیاسی است.

این به این واقعیت مربوط می شود که ایران کشوری سرکوبگر است که در آن شما آزادی ندارید که صحبت کنید و آنچه را که فکر می کنید بگویید. فکر می کنم ایران باید در لیست کشورهایی قرار بگیرد که محتوای اغلب گفتگوها در رسانه های اجتماعی بیشتر در مورد مسائل اجتماعی و سیاسی است. منتقدان سینمایی در ساعات گذشته از فیلم قهرمان تقدیر کرده اند و برخی چهارمین حضور فرهادی را مترادف با کسب اولین نخل طلا برای پرافتخارترین کارگردان زنده ایرانی می دانند.

برخی از منتقدان می گویند اصغر فرهادی، پس از مدتها، که تمرکز اغلب فیلمهایش روی طبقه متوسط بود اینبار در قهرمان ترجیح داده به سراغ طبقه محروم جامعه ایران برود. به گفته این منتقدان، اصغر فرهادی با توجه به تحولات چند سال اخیر در ایران و بحران های اقتصادی موجود احتمالا سناریوی خود را درباره طبقه محروم نوشته است.به نظر می رسد بار دیگر فیلمنامه «قهرمان» از نظر ساختار و شیوه روایت «معماگونه و پرتعلیق» باشد. فیلمی که مثل اغلب کارهای آقای فرهادی بدون توصیف خیر و شر سوالات زیادی را در ذهن مخاطب ایجاد می کند. منتقدان می گویند که تازه ترین اثر اصغر فرهادی «سناریوی مهندسی شده و فوق العاده از نگاه جامعه شناسی» دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اینقدر ترسو وبزدل که جرئت نمیکنه بگه جمهوری اسلامی

اگه ایران سرکوبگر هست ، پس پفیوز چطور این همه فیلم ضد نظام ساختی و راست راست راه میری .

غربی ها کشورهای سرکوب گر اند تمام کشورهای فقیر واسلام را سرکوب وتباه ساختند.

فاصله بین هرج ومرج وآزادی به اندازه لبه شمشیره... تعقل می‌خواهد تا تشخیص بدی... البته سلبریتی شدن و... لازمه اش عقل وعلم و... نیست والسلام

کلا مدتی هست خبرهاتون در حد ریدمان هست. ایران سرکوبگر؟

چقدر خبیث هستید؟ دقیقا دست بی بی سی رو از پشت بستید! فرهادی این کلمه رو نگفت!

ایران نه، تشگیلات و حکومت و اپوزیسیونهای بد و بدتر و تلویزیونهای فارسزبان شئونیزم فارسی ایرانشهریهای نژادپرست شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران گماشتگان صلیبچیهای استعمار جهانی سرکوبگرست و آزادی بیان و عقیده و زندگی حقیقی یا منطقی به ایرانیان نمی دهد.

جمهوری‌اسلامی (ایران) کشوری سرکوبگر است که در آن آزادی بیان و عقیده ندارید

امریکا هم کشوری سرکوبگر هست که اجازه زادی بیان و عقیده را به هیچ کس در دنیا نمیدهد و هر ندای مخالف خودش را بمباران و تحریم میکند

مترجم های ورایتی دست مترجم های کانال 3 ورزشی را از پشت بسته اند.

کاری ندارم حرفت راسته یا نه اما میدونم این حرفا رو برای خوش رقصی جلوی غربی ها زدی غربی هایی که فقرا و نیازمندان ایران رو تحریم کردن اما خر زاده هایی امریکانشین رو کاری نداشتن تف تو شرف و غیرتت بشه فرهادی پلید

به همین خاطر توی لاشی با پول و امکانات همین کشور سر از خارج درآوردی ای نمک به حرام

خوب آقای فرهادی هم ممنوع الخروج شد .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی: مرغ در ایران دو نرخی شده است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بحرین: ایران نامه‌های ما را بی‌پاسخ گذاشته است | DW | 13.07.2021وزیر خارجه بحرین با بیان حساسیت کشورش نسبت به مذاکرات هسته‌ای وین خواهان آن شده که به 'اقدامات بی‌ثبات‌کننده ایران' هم توجه کافی صورت گیرد. او عادی‌کردن مناسبات با ایران را مستلزم گام‌های اعتمادساز تهران دانسته است. کلامی از مادر پشه!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

استقبال خریداران بین‌المللی از فیلم جدید فرهادیکمپانی فیلم ممنتو که پخش بین‌المللی فیلم «قهرمان» را بر عهده دارد، از فروش این فیلم به چندین کشور پیش از رونمایی در جشنواره کن خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صحبت های اصغر فرهادی و امیر جدیدی روی فرش قرمز کنمراسم فرش قرمز فیلم «قهرمان» با حضور اصغر فرهادی کارگردان و نوبسنده این فیلم به همراه برخی عوامل و بازیگران آن، در جشنواره فیلم کن برگزار شد. از همگان میگویید و مینویسید چون برایتان نان دارد...!! ولی در مورد سربازان گمنام میدان تولید صنعت نفت که امنیت اقتصادی میهن و نیز محیا کردن بودجه ایجاد بستر فعالیت امثال شما رسانه ها بر دوش شان است،هیچ ننویسید چون برایتان نان ندارد!! فقط نمیدانیم نان شما را چه کسانی تامین میکنند؟! یعنی بازم اصغر فرهادی در راستایه بد جلوه دادن ایران گام نهاده است.... تبریک به آقای فرهادی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اولین واکنش منتقدان به فیلم اصغر فرهادیفیلم «قهرمان» ساخته اصغر فرهادی پس از رونمایی در جشنواره کن با بازخورد مثبت منتقدان رو به رو شد و برخی آن را بهترین فیلم این کارگردان از زمان ساخت «جدایی» توصیف کردند. لعنت بر این رژیم کثیف اسلامی تنها جیزی که برای مردم اوردن۴۲ سال بدبختی شکنجه و وحشت بوده مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی مرگ_بر_خامنه‌ای
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

«قهرمان» اصغر فرهادی در مسیر نخل طلا«قهرمان» تازه‌ترین فیلم سینمایی ساخته شده به کارگردانی اصغر فرهادی، به تازگی در بخش رقابتی هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم کن به نمایش گذاشته شد. امید می‌رود که «قهرمان» یکی از نامزدهای جدی برای دریافت جایزه نخل طلا باشد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »