فرهاد حمیداوی بازداشت شد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خبرگزاری «ایلنا» از بازداشت «فرهاد_حمیداوی» مالک پیشین باشگاه «شهرخودرو» مشهد خبر داده است.فرهاد حمیداوی از دی‌ماه سال ۱۳۹۹ تحت تعقیب قضایی قرار گرفته بود. اخبار_ایران خراسان_رضوی

فرهاد حمیداوی از دی‌ماه سال ۱۳۹۹ تحت تعقیب قضایی قرار گرفته بود.

خبرگزاری صداوسیما ۱۳ بهمن سال ۱۳۹۹ از دستگیری دو عضو بلندپایه «شهرخودرو» توسط یکی از نهادهای امنیتی خبر داداین خبرگزاری مدعی شد فرهاد حمیداوی مدیرعامل شهرخودرو و «فردی به نام حاجیان» از مدیران این شرکت، حدود یک ساعت قبل از ورود ماموران این دستگاه امنیتی به محوطه شرکت، از دفتر مرکزی خارج شدند و هنوز اطلاعاتی از آن‌ها در دسترس نیستدستور بازداشت و قرار تعقیب قضایی مدیران شرکت شهرخودرو پس از شکایت «شرکت ریگان خودرو» و «سازمان حمایت از مصرف کننده» صادر شد.

اسفند همان سال خبرگزاری برنا وابسته به وزارت ورزش و جوانان، ضمن تایید این خبر، از جلسه‌ای خبر داد که میان مدیران اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مدیران شهرخودرو و رییس هیات فوتبال خراسان رضوی برگزار شده بوددر این جلسه، «فرهاد حمیداوی» مالک باشگاه شهرخودرو که پیش از این تحت تعقیب قضایی قرار گرفته بود، در جلسه حضور نداشت و به واگذاری در حضور نماینده تام‌الاختیار او طی شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قدیمی‌ترین زندانی گوانتانامو آزاد می‌شودسیف‌الله پاراچا، تبعه پاکستان و ساکن نیویورک شانزه سال پیش به ظن ارتباط با القاعده بازداشت شد اما از آن زمان تاکنون هرگز به ارتکاب جرمی مشخص متهم نشده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ادمین یک کانال تلگرامی به دلیل انتقاد از دستگاه قضایی بازداشت شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اسرائیل از اول ماه رمضان 850 فلسطینی را بازداشت کرده استجمعیت اسیران فلسطینی از بازداشت 850 فلسطینی از آغاز ماه رمضان تاکنون از سوی نیروهای اسرائیلی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نقش ۲۵۰ ساله هلند در برده‌داری؛ نمایشگاه «بردگی» در آمستردام افتتاح شددر نمایشگاه «بردگی» در آمستردام به ۲۵۰ سال نقش‌آفرینی هلند در برده‌داری در سورینام، برزیل، منطقه کارائیب، آسیا و آفریقای‌جنوبی پرداخته شده است. خب حالا.. منظور چپولها ازین نمایشگاه چیه؟ غلغلک مجدد وجدان برای جادادن میلیونها مهاجر سلفی داعشی در دل اروپا؟؟ یعنی اینقدر افتخار داره؟ حقوق بشر. آنجا. کور است یا. کر.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک فلسطینی دیگر به ضرب گلوله نظامیان اسرائیل شهید شدیک فلسطینی در تیراندازی نظامیان اسرائیل در کرانه باختری اشغالی به شهادت رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نامزدهایی که در ۴۳ سال گذشته آمدند اما صلاحیتشان برای انتخابات ریاست جمهوری رد شداین روزها همه نگاه‌های ناظران سیاست رسمی در ایران به شورای نگهبان دوخته شده است که چه افرادی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ که از اصولگرایان رادیکال تا اصلاح طلبان میانه رو را در بر گرفته است، «احراز صلاحیت» می‌کند. ۸۴ که هاشمی تایید صلاحیت شد!!! پیش دست گور بابای همه اسلامیستها ی خائن Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »