فرهاد مجیدی اشتباه کرد که استعفا داد/ با استیضاح وزیر چیزی درست نمی‌شود/ من باشم باج بازیکنان تستی را قبول می‌کنم!

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محمد مایلی کهن در گفت وگو با ایلنا: فرهاد مجیدی اشتباه کرد که استعفا داد/ با استیضاح وزیر چیزی درست نمی‌شود/ من باشم باج بازیکنان تستی را قبول می‌کنم!

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد مایلی کهن از آن جمله فوتبالی‌هایی است که همیشه می‌توان روی صراحت لهجه او حساب ویژه داشت و بی‌مهابا انتقادات خود را مطرح می‌کند. مایلی‌کهن این‌بار در گفت‌وگویی پراکنده از همه جا صحبت کرد، از گرانی مسکن و دارو تا استعفای فرهاد مجیدی و قهر گاه و بی‌گاه یحیی گل محمدی. علیه وزیر و تصمیماتش که باعث می‌شود مدیران باشگاه استقلال و پرسپولیس سیبل او شوند و البته استیضاحی که راه به جایی نخواهد برد.

مایلی کهن در بخش اول صحبت‌هایش درباره موضوع مربوط به بالا رفتن قیمت بازیکنان بعد از قانون منع جذب بازیکنان و مربیان خارجی گفت: قیمت‌های بالا فقط برای بازیکنان است یا برای چیزهای دیگر هم به این شکل خفن شده؟ بروید یک کیلو میوه بخرید ببینید چقدر شده؟ ماست و تخم مرغ چقدر تغییر کرده؟ ماشین و گوشت و زمین و مسکن و دارو چند شده.

مایلی کهن ادامه داد: وقتی سلطان سکه اعدام شد؛ سکه دو میلیون بود و الان شده 14 میلیون! کسی در این شرایط می‌تواند ازدواج کند. کدام جوان دوست ندارد ازدواج کند؟ کاش فقط سکه بود، خانه می‌تواند داشته باشد؟ یک روز به احمدی نژاد ایراد می‌گرفتند که مسکن مهر چیست.

وی افزود: ببخشید الان پرسپولیس چند بازیکن خارجی دارد؟ یک نفر از آنها بازی می‌کند. بازیکنی در قد و قواره بشار ایرانی نداریم؟ کلی جوان شایسته داریم اما دیده نمی‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

جناب خبرگزاری ایلنا....چرا با یک آدم معلوم الحال متهم به بهائیت مصاحبه می کنید؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرمانده سپاه: هرکس را که در کشتن سلیمانی دست داشته خواهیم زد | DW | 19.09.2020سردار سلامی می‌گوید سپاه در گرفتن انتقام کشته‌شدن قاسم سلیمانی جدی است، اما این انتقام‌گیری نه با کشتن یک زن سفیر بلکه با زدن کسانی که مستقیم یا غیرمستقیم در کشتن سلیمانی دست داشتند انجام خواهد شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اسرار جنگ؛ بمب‌های عراقی که پس از نماز جمعه هاشمی منفجر شدندArrtemiis عالی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مردی که از بلندترین آسمان‌خراش پاریس بالا رفت دستگیر شداین فرد بدون هیچ وسیله محافظتی از بلندترین ساختمان پاریس بالا رفت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هفته‌ای که گذشت به روایت تصویر - BBC News فارسیمجموعه‌ای از عکس‌های برگزیده خبری هفته گذشته (۱۲ - ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰) در نقاط مختلف دنیا
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شیمی‌دان روس که مدعی مشارکت در تولید سم نوویچوک است از ناوالنی عذرخواهی کردیک شیمی‌دان با عذرخواهی از الکسی ناوالنی، سیاستمدار مخالف دولت روسیه مدعی شد که در برنامه مخفی شوروی برای ساخت گاز اعصاب «نوویچوک» نقش داشته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دو نویسنده زن که در برابر پوتین و لوکاشنکو ایستاده‌اند - BBC News فارسیهفته‌ها اعتراضات ضد دولتی در بلاروس، رئیس جمهور لوکاشنکو را مجبور کرد تا برای درخواست حمایت به کشور همسایه‌اش روسیه سفر کند. اما معترضان هم درخواست کمک از روسیه را دارند- سوتلانا آلکسیویچ نویسنده برنده جایزه نوبل در نامه‎ای از روسیه درخواست کرد تا از اعتراضات حمایت کند- لیودمیلا اولیتسکایا نویسنده معترض که با بی‌بی‌سی صحبت کرد در مورد علت حمایت و احترام‌اش نسبت به اعتراضات بلاروس می‌گوید و اینکه چطور این اعتراضات ممکن است روزی در خیابان‌های مسکو هم دیده شود. از این دست مزدوران و غربگدایان در ایران هم کم نداریم. همانطور که در افغانستان هم امثال مریم سما هستند. زیاد به اینها دل خوش نکنید. خوب بود که آیت_الله_بی_بی_سی کمی هم در مورد زندانیان سیاسی در بند در ایران هم مینوشت و اینقدر در طول عمر این آخوندهای ضد ایران و ایرانی به آنها مدد نمیرساند اما امیدوارم که مردم بلاروس در مبارزه شان علیه دیکتاتوری لوکاشنکو پیروز شوند، سرنگونی آخوندهای حاکم بر ایران هم نزدیک است. ۱۰ دقیقه اس سعی میکنم فقط اسمشونو بخونم خون دماغ شدم 😂
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »