فرناز کوه‌شکاف اسکیت‌باز سابق تیم ملی ایران: انتها برای من معنی ندارد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 90 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 39%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرناز کوه‌شکاف، اسکیت‌باز سابق تیم ملی ایران در اتریش چه می‌کند؟ الان مربی تیم اسکیت وین هستم. بعد از این همه سال تیمی پیدا کردم که برای مسابقاتی که در آن به عنوان بازیکن شرکت می‌کنم به من دستمزد می‌دهد. عضو تیم ملی اتریش هم هستم. اطلاع_رسانی

قرارمان در خیابانی بود که قریب به دو سال در آن زندگی کرده بودم. کافه رستورانی، در کنج یکی از خیابان‌های نسبتا دور افتاده از مرکز شهر که شنیده بودم، پاتوق خبرنگاران میانسال اتریشی و نزدیک به رسانه‌های سوسیال-دموکرات وین است.

مادرم مربی ورزش بود. یعنی در کرمانشاه سالن ورزشی داشت و تمرین هم می‌داد. پدرم شغلش آزاد بود و علاقه زیادی هم به ورزش نداشت؛ برادرم هم همین‌طور.ژیمناستیک، کاراته، فول‌کنتاکت-کیک‌بوکسینگ و اسکیت رشته‌های اصلی‌ام بود، اما والیبال و بسکتبال و شنا را هم در سطح مدارس مدال گرفتم. ولی کاراته برایم چیز دیگری بود. تا کمربند مشکی و دان سه هم پیش رفتم، ولی یک جایی حس کردم دیگر پیشرفت کردنم دست خودم نیست. راحت بگویم؛ حق‌خوری می‌کردند.

فعلا با در نظر گرفتن این پوشش و این‌که در سال‌های اول هم مربی نداشتی، به چه عنوان‌هایی در ایران رسیدی؟ این اتفاق جدیدی نبود؛ هر سال خودمان اسپانسر پیدا می‌کردیم یا مثلا پدر و مادرها پول سفر دخترها را می‌دادند. بعد گفت نمی‌‌توانید از جیب پدرتان هم هزینه کنید. اسپانسر رسمی و دولتی بیاورید، قرارداد ببندد و اعزام کنیم. این را چه زمانی به ما گفت؟ ۲۴ ساعت فرصت داشتیم. اسپانسر پیدا کردن برای رشته‌ای که دخترانش تمام مدت خم شده‌اند، لباس تنگ پوشیدند، بقیه حریفان‌شان هم با شلوارک مسابقه می‌دهند و نه از تلویزیون ایران و نه در روزنامه‌های ایران پوشش تصویری ندارد، غیرممکن است.

در آخرین مسابقات انتخابی، من رکورد خودم را دوباره شکستم و نزدیک رکورد جهانی رسیدم. ولی دیدم هرچه‌قدر هم تلاش کنی، هرچه‌قدر هم از جیب خودت هزینه کنی، باز به جایی نمی‌رسی. تصمیم گرفتم فقط بروم، از راه خطرناکی هم رفتم.یک تصویر یا تصور عمومی میان مردم این است که یک ملی‌پوش یا ورزشکار مرد و زن از ایران مهاجرت کرد. آن‌جا در اروپا، آمریکا، استرالیا یا کانادا برایش فرش قرمز پهن کرده‌اند. پاسپورتش را می‌گیرد، وارد مسابقات می‌شود.

همین خانم یک سال بعد، در مسابقات قهرمانی اتریش، مدال طلای من را به نفر دوم داد. با وجود این‌که من قهرمان شده بودم و باید هم مدال طلا و هم جایزه قابل توجه مسابقات را می‌گرفتم، به من گفت چون اتریشی نیستی، جایزه به تو تعلق نمی‌گیرد. بعدها پیگیری کردم و گفتند داور اشتباه کرده است، ولی کاری از دست ما ساخته نیست.هر تعداد که یادت هست را بگو.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 2022 قطر صعود کردتيم ملی فوتبال ايران با پیروزی بر حریف عراقی مجوز صعود به جام جهانی 2022 قطر را دریافت کرد.تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق، عصر پنج‌شنبه، 27 ژانویه در به تخمم. فوتبال مافیایی که پرچم خرچنگ نشان اخوندی رو بالا ببره به تف هم نمی ارزه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

شادی مردم تهران پس از صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی- عکس خبری تسنیم | Tasnimشادی مردم تهران پس از صعود تیم ملی به جام جهانی Qatar2022 گزارش تصویری: اسگوزپیچ مربی تیم ملی که شایع است فردی همجنسباز و دلال است با دعوت از عیاش فحاش درتیم ملی،،،زنا،عیاشی، دختربازی ،عمل منافی عفت را آزاد کرد و امر به معروف و نهی از منکر را فاقد ارزش و اعتبار!!!! خخخخخخ دهها میلیون هواداران فوتبال از این صعود مشمئز کننده بیزار شدند نه خوشحال!!!! ای بابا عکس زن حرام بود (اون فرشته مرگ زن حساب نمیشه) عملکردمغرضانه ونوکر مآبانه اسکوچیچ عیاش دگرباش دلال وانتخابهای مشمئزکننده اش باعث رواج عیاشی،دختربازی وعمل منافی عفت وخاتمه وبی‌ارزش شدن امربه معروف ونهی ازمنکر خواهدشد!! که اگرغیرازاین‌عمل میشدبجای شرکت چندهزارنفری درجشن صعود &قطعا‌'۸۰میلیون نفر جمعیت ایران درجشن شرکت می‌کردند٪
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تیم ملی فوتبال ایران با پیروزی در برابر عراق به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر صعود کردتیم‌ ملی فوتبال ایران با پیروزی یک بر صفر مقابل عراق به جام جهانی ۲۰۲۲ صعود کرد. این سومین صعود پیاپی و در مجموع ششمین حضور ایران در جام جهانی خواهد بود. تاکنون غیر از قطر... به خارکسته های رادیو فردا ربطی نداره حرومزاده ها فقط اخبار جعلی و منفی وبگید زنتو گاییدم هومن 😂😂😂🍆🍆🍆 ورزشی که پر از بازیکنان وطن فروش باشه و در آخر هم پرچم سرود جمهوری اسلامی بالا بره, به درد زباله هم نمیخوره... اینهایی هم که پرچم خرچنگ نشان جمهوری اسلامی رو دستشون گرفتن, مزدور جمهوری اسلامی به حساب میان
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

تیم ملی فوتبال ایران «یک برد» تا جام جهانی قطر فاصله دارد🔺تیم_ملی_فوتبال ایران «یک برد» تا جام_جهانی قطر فاصله دارد ▪️تیم ملی فوتبال ایران که روز پنجشنبه ۷ بهمن در تهران میزبان تیم ملی عراق است، برای صعود به جام_جهانی_۲۰۲۲ قطر تنها به یک پیروزی نیاز دارد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بیرانوند به کرونا مبتلا شد/ دعوت اخباری به تیم ملیبا مثبت شدن تست کرونای علیرضا بیرانوند، محمدرضا اخباری توسط اسکوچیچ به تیم ملی دعوت شد بیرانوند نمی‌تواند تیم ملی را در دیدار با امارات همراهی کند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صعود به جام جهانی قطر؛ تیم ملی فوتبال ایران چگونه عراق را شکست داد؟ - BBC News فارسیروز ۸ بهمن ۱۴۰۰ در تاریخ فوتبال ایران، به عنوان یک روز تاریخی ثبت شد. تیمی که در دور اول مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ تا آستانه رقم زدن یک فاجعه بزرگ پیش رفته بود، با تغییر کادرفنی و پیشرفت چشمگیر، حالا در ۸ بهمن ۱۴۰۰ سریع‌ترین صعود ایران به جام جهانی را ثبت کرد.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »