فرماندهان آمریکا از ستاد کل نیروهای مسلح ترکیه بازدید خواهند کرد

19/06/1398 10:50 ق.ظ

معاون فرماندهی کل قوای آمریکا در اروپا و معاون فرماندهی کل قوای مرکزی این کشور برای گفت‌وگو درباره 'منطقه_امن' در شمال سوریه از ستاد کل نیروهای مسلح ترکیه بازدید خواهند کرد

- خبرگزاری آناتولی خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولی

ادامه مطلب:
aa_persian »

آیا آمریکا معافیت واردات انرژی از ایران را برای عراق تمدید خواهد کرد؟با توجه به این‌که دو مشتری عمده گاز ایران، یعنی ترکیه و عراق، از هم‌پیمانان آمریکا در منطقه‌اند، این کشورها مشمول تحریم واردات گاز از ایران نشدند. بیشتر بخوانید:

چین: آمریکا از سیاست فشار حداکثری دست بکشدسخنگوی وزارت خارجه چین: از دیدگاه چین ریشه مشکلات هسته‌ای فعلی ایرانی‌ها، فشارهای حداکثری آمریکا است. آمریکا باید از گام اشتباهش در خصوص اعمال تحریم‌های یک‌جانبه و فشار حداکثری علیه ایران بازگردد

کره شمالی اعلام کرد آماده از سرگیری گفت‌وگوهای هسته‌ای با آمریکا استکره شمالی اعلام کرد آماده از سرگیری گفت‌وگوهای هسته‌ای با آمریکا است کره شمالی اعلام کرده است که آماده از سرگیری گفت‌وگوهای هسته‌ای با ایالات متحده است و می‌تواند از اواخر ماه سپتامبر (شهریور ماه) مذاکرات را از شروع کند.

انتقاد تخت‌روانچی از عدم تمایل آمریکا به تصویب معاهده منع آزمایش‌های هسته‌اینماینده ایران در سازمان ملل: عدم تمایل آمریکا برای تصویب معاهده منع آزمایش‌های هسته‌ای و قصد این کشور برای انجام آزمایش‌های هسته‌ای بیشتر، با اسناد بین‌المللی و در راس آنها ان پی تی مغایرت دارد ایران آماده است تا به تحقق هدف مهم خلع سلاح هسته‌ای کمک کند

واژگون شدن کشتی حامل هزاران خودرو در سواحل آمریکاگارد ساحلی آمریکا با چهار خدمه به تله افتاده یک کشتی باری که در آب های نزدیک سواحل ایالت جورجیا واژگون شد تماس برقرار کرده است. تیم های امداد قصد دارند با ایجاد حفره ای در بدنه کشتی برای آنها مواد غذایی بفرستند تا راه نجات آنها از داخل کشتی پیدا شود.

هشدار آمریکا به امارات: مراقب معامله با ایران باشید | DW | 09.09.2019معاون مالی خزانه‌داری آمریکا به امارات رفته تا بانک‌ها و شرکت‌های حمل و نقل این کشور را به قطع همکاری با ایران فرابخواند. سیگال مندلکر خطر تحریم‌ را به اماراتی‌ها گوشزد کرده است.

10.09.2019

خبرگزاری آناتولی

معاون فرماندهی کل قوای آمریکا در اروپا و معاون فرماندهی کل قوای مرکزی این کشور برای گفت‌وگو درباره"منطقه امن" در شمال سوریه از ستاد کل نیروهای مسلح ترکیه بازدید خواهند کرد.