تهدید اسرائيل, سپاه پاسداران

تهدید اسرائيل, سپاه پاسداران

فرمانده کل سپاه: رؤیای از بین رفتن اسرائیل به زودی تحقق خواهد یافت | DW | 14.11.2019

فرمانده کل سپاه پاسداران 'از بین رفتن اسرائیل' را رؤیایی خواند که 'به زودی' تحقق می‌یابد. حسین سلامی همچنین مدعی شد که سپاه 'قدرت در هم شکستن استخوان‌های دشمن' را دارد و 'ناوهای هواپیمابر دشمن' هیچ جا امنیت ندارند.

14/11/2019 05:29:00 ب.ظ

فرمانده کل سپاه پاسداران 'از بین رفتن اسرائیل' را رؤیایی خواند که 'به زودی' تحقق می‌یابد. حسین سلامی همچنین مدعی شد که سپاه 'قدرت در هم شکستن استخوان‌های دشمن' را دارد و 'ناوهای هواپیمابر دشمن' هیچ جا امنیت ندارند.

فرمانده کل سپاه پاسداران 'از بین رفتن اسرائیل' را رؤیایی خواند که 'به زودی' تحقق می‌یابد. حسین سلامی همچنین مدعی شد که سپاه 'قدرت در هم شکستن استخوان‌های دشمن' را دارد و 'ناوهای هواپیمابر دشمن' هیچ جا امنیت ندارند.

فرمانده کل سپاه: رؤیای از بین رفتن اسرائیل به زودی تحقق خواهد یافتفرمانده کل سپاه پاسداران"از بین رفتن اسرائیل" را رؤیایی خواند که"به زودی" تحقق می‌یابد. حسین سلامی همچنین مدعی شد که سپاه"قدرت در هم شکستن استخوان‌های دشمن" را دارد و"ناوهای هواپیمابر دشمن" هیچ جا امنیت ندارند.

آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم برگزاری مراسم تنفیذ ابراهیم رئیسی؛ علی خامنه‌ای: حضور مردم در انتخابات خوب بود اسرائیل: اروپا با اعزام دیپلمات به مراسم تحلیف رئیسی به تجاوزگری مشروعیت می‌دهد

حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران، بار دیگر شعار مناقشه‌برانگیز جمهوری اسلامی مبنی بر"محو اسرائیل" را مطرح کرد و مدعی عدم امنیت"ناوهای هواپیمابر دشمن" در سراسر جهان شد.سلامی که امروز پنج‌شنبه ۲۳ آبان (۱۴ نوامبر) در مراسم"یادواره شهدای نیروی هوافضای سپاه" سخن می‌گفت،"داستان ناوهای هواپیمابر دشمن" را  تمام‌شده دانست و مدعی شد: «دشمن می‌داند ناوهای هواپیمابرش در هیچ نقطه‌ای امن نیست و این یک واقعیت دردناک برای دشمنان ما است.»

فرمانده کل سپاه پاسداران همچنین گفت: «یکی از رؤیاهای شهید تهرانی مقدم از بین رفتن رژیم صهیونیستی بود و این رؤیا به زودی تحقق خواهد یافت.»در ادبیات جمهوری اسلامی از کشور اسرائیل با عنوان‌هایی همچون"رژیم صهیونیستی" یا"رژیم اشغالگر" نام برده می‌شود. headtopics.com

رؤیای ساخت موشک‌های"اسرائیل‌زن"اشاره فرمانده کل سپاه به حسن تهرانی مقدم، مسئول سابق سازمان خودکفايی و تحقيقات صنعتی و بنیانگذار"واحد توپخانه و موشکی سپاه" در جریان جنگ ایران و عراق است که از او به عنوان یکی از"بنیانگذاران واحد موشکی حزب‌الله لبنان" نیز یاد می‌شود.

برخی نزدیکان تهرانی مقدم به او لقب"پدر موشکی ایران" داده و امیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه نیز هدف او را ساخت موشک‌های"اسرائیل‌زن" عنوان کرده بود. حسن تهرانی مقدم روز ۲۱ آبان‌ماه ۱۳۹۰ در پی وقوع انفجاری مهیب در"پادگان مدرس" سپاه پاسداران در روستای بیدگنه از توابع شهر ملارد، به همراه ۱۶ تن دیگر از نیروی‌های سپاه کشته شد.

در حالی برخی رسانه‌های آمریکایی و اسرائیلی از دست داشتن اسرائیل در این انفجار خبر داده بودند، جمهوری اسلامی آن را تکذیب کرده و روابط عمومی سپاه پاسداران نیز علت انفجار را"جابه‌جایی مهمات" در یکی از زاغه‌های پادگان مزبور اعلام کرده بود.توان"شکستن استخوان‌های دشمن"

حسین سلامی در بخش دیگری از سخنان امروز خود گفت: «امروز نیروی هوافضای سپاه قدرت لازم برای در هم شکستن استخوان‌های دشمن را به دست آورده و اگر دشمنی خطایی انجام دهد قدرت فرزندان این نیرو آن خطا را اصلاح خواهند کرد.»پس از بالا گرفتن تنش میان ایران و آمریکا در ماه‌های گذشته مقام‌های جمهوری بارها تهدیدهای خود علیه اسرائیل را تکرار کرده‌اند. ابوالفضل شکارچی، سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، ۱۴ آبان گذشته گفته بود که نگرانی اسرائیل با توجه به پیشرفت‌های نظامی ایران"بی‌جهت نیست". headtopics.com

بیانیه خبرنگاران بازمانده از واژگونی اتوبوس بحران آتش‌سوزی‌های ترکیه و افزایش انتقادات از دولت اردوغان؛ اروپا هواپیماهای آب‌پاش فرستاد Telegram: Instant View

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنیدروز هشتم مهرماه گذشته نیز اظهارات فرمانده کل سپاه پاسداران درباره"حذف اسرائیل" بار دیگر خبرساز شد. حسین سلامی گفته بود: «ما در گام اول انقلاب اسلامی ظرفیت انهدام رژیم جعلی صهیونیستی را فراهم کرده‌ایم، اما در گام دوم باید این رژیم منحوس از جغرافیای عالم حذف شود و این مهم دیگر آرمان و رؤیا نبوده و هدفی دست‌یافتنی است.»

اسرائیل در معرض"تهدید تمام‌عیار"فرمانده کل سپاه پیش‌تر در روز ۱۷ مرداد نیز گفته بود که «هر جنگ جدیدی ممکن است رژیم صهیونیستی را در معرض تهدید تمام عیار و سقوط بازگشت‌ناپذیر قرار دهد.»مجتبی ذوالنوری، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نیز چهارم مردادماه تهدید کرده بود: «اگر آمریکا و ایادی آنها بخواهند دست از پا خطا کنند، شیشه عمر آنها یعنی رژیم صهیونیستی در کمتر از نیم ساعت از نقشه کره زمین محو خواهد شد.»

عزیز نصیرزاده، فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی نیز اول بهمن‌ماه گذشته از آمادگی"بی‌صبرانه" برای نبرد با اسرائیل و"محو" این کشور از روی زمین سخن گفته بود.اسرائیل همواره تأکید کرده که جمهوری اسلامی درصدد حمله به این کشور و نابودی آن است. سیاست‌های منطقه‌ای جمهوری اسلامی، تهدید موجودیت اسرائیل و تلاش ایران برای گسترش نفوذ خود در خاورمیانه نیز از جمله دلایلی هستند که از آنها به عنوان علت خروج آمریکا از برجام یاد شده است.

بسیاری از تحلیلگران و ناظران سیاسی نیز سیاست جمهوری اسلامی در قبال اسرائیل را از چالش‌های اصلی حکومت ایران در عرصه بین‌المللی و از دلایل عمده تنش در منطقه می‌دانند. ادامه مطلب: DW فارسی »

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

واکنش فرمانده کل سپاه به ترور یکی از فرماندهان ارشد مقاومت فلسطین- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimسردار سلامی در واکنش به ترور یکی از فرماندهان ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: رژیم صهیونیستی با این حرکات وحشیانه، خودش را گام به گام به پایان قطعی نزدیک می‌کند.

ممانعت اطلاعات سپاه از پرداخت وام به یک شرکت

‌سردار پرده‌نشین سپاه؛ از فعالیت‌های اقتصادی مرتضی رضایی چه می‌دانیم؟

جدیدترین شکار سپاه پاسداران کیست؟/ مفسدان فراری منتظر باشند +عکسیکی از متهمین بزرگ ‎مفاسد اقتصادی که پس از چپاول اموال ملت به خارج از کشور گریخته بود توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) به کشور برگردانده شد.

اطلاعات سپاه مفسدان اقتصادی فراری را به کشور باز می‌گرداندطائب، رئیس سازمان اطلاعات سپاه: - جریان نفوذ به دنبال وارد کردن عناصر خود به مجلس است؛ البته اطلاعات سپاه مراقب است. - شورای نگهبان مسئول جلوگیری از ورود شبکه نفوذ به درون نظام است. - اطلاعات سپاه، مفسدان اقتصادی فراری را به کشور بازمی‌گرداند.

اطلاعات سپاه تهدید کرد متهمان اقتصادی را به ایران بازمی‌گرداندیک روز پس از آن که اعلام شد رسول دانیال‌زاده، تاجر بزرگ فولاد و متهم در پرونده‌ای اقتصادی به ایران بازگشته و بازداشت شده است، حسین طائب، رئیس سازمان اطلاعات سپاه، متهمان پرونده‌های فساد اقتصادی را تهدید کرده که به ایران بازگردانده خواهند شد.